Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Hvala obojici. Magi je bila ta krs koje nisam mogao da se setim.edit: odoh sad po onaj cedar pa ti javljam zemlju porekla.edit 2: koliko kapiram ta radnja je kod Kalenica. Ispravi me ako gresim pa cu negde iz grada da pogledam forum ako ne budem mogao da nadjem.

Edited by katamaran
Link to comment

Za te u casi ne garantujem pa je dobro sto nisi kupio. Ova moja izgleda ovako nekako samo jee narandzasto pakovanjeindomie__88556.jpg@ PavlleUzeo sam cedar i iz Nemacke je. Bar su boju uboli za razliku od onog mog.edit: ovde pise nudle ali i supa tako izgleda. Sto se tice prevelike slike prijavio sam pre neki dan taj problem upravi ali su me iskulirali.edit 2: i na mojima pise nudle. Ja sam je pravio kao supu i bilka je super. U sustini jedina razlika je sto se nudle ocede pa se jedu kao rezanci i zacini se dodaju posle. Kad pravis supu sve na gomili ide u kipucu vodu.Kineske sam prvo kupovao u gradu kao nudle (tako ih i pravio) i imale su rezance i par vrsta zacina. Posle sam u 70. bloku nasao slicna pakovanja ali su to sad bile supe dok su zacini bili skoro isti. Sve mi je teze da provalim koje su nudle a koje je supa :)Verovatno je fora da sve mogu da se pripreme na oba nacina i da ispadne lepo.

Edited by katamaran
Link to comment

Meni se cini da je bila neka mala razlika u zacinima kod onog sto sam uzimao u gradu i onog iz 70. bloka.Sto se te prodavnice tice trenutno se drzim teorije da su u ovakvim pakovanjima supe (tako su i oni iz radnje napisali) dok ono sto ide u burence treba da se jede na suv recept odnosno kao rezanci. I prilozi koje dobijes u burencetu idu u prilog toj teoriji.U ljubicastoj cak dobijes i nesto sto izgleda kao mini parizer - tofu koji treba iseckati i dodati u nudle.

Edited by katamaran
Link to comment

Pomfrit i bacio neke svinjske snicle na elektricni rostilj. Preko tanki listici veceras pominjanog cedara :wub:Odlican ali bio bi jos bolji da sam ga stavio malo manje po parcetu. Moram nekako jos tanje da ga secem sledeci put.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...