Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Home made pica sa pekorinom, fetom i ovcim sirenjem, i paprikama, crvenim lukom i maslinama. Uz to, vranac barik 2008, i hvala do neba Banatjaninu na uputstvu za konzumaciju.

Link to comment

ovako, danas opet imao obzder kod roditeljapocelo je domacim burekom, previse sam bio sveze nenaspavan da bih uslikaoposle nekog vremena, dosla kafa i domaci sladoled od kafe kao i semifredoa8h1.jpgutts.jpgzatim se malo odmaralo, kao da se slegne, i onda udarac za krajlyxr.jpgprr7.jpg

Link to comment

Crveni luk jako sitno iseckan, i malko belog, sa belim biberom i morskom solju, pa na maslinovo ulje sa komadima fine dimljene slanine, kada je to bilo skoro pa istopljeno na srednjoj vatri, posle jedno deset minuta, dodao trikolor fusile al dente pa onda pavlaku za kuvanje i sve to držao još pet minuta uz italijansku mešavinu začina i kajenski biber, taman malo redukovalo i testenina upila, super i relativno brza klopa.Posle toga probao dve nove kupovine.Delezov hazelnut premaz - cena jeftinih domaćih a 13% lešnika kako bob keksi krem zapoveda, ukusan, malo slađi. Trenutno belgijski, mislim se da uzmem još čim stigne plata. Ima i crno bela varijanta ali procenti nisu nikakvi, izgledao sam prilično šašavo dok sam sve kremove uzimao i gledao procente mrmljajući sebi u ubradu, ne ne, to nije krem...Delezov kikiriki puter - kremastiji i puterastiji od domaćih, prilično jeftin, so so.Poljske čokoladice, excellent baron mojito soft...volim taj ukus, skroz ok. Videh još par slatkiša za probati, no moram da se suzdržavam malo.Uzgred, koja je to fora sa picerijama, sve ih je više koje nemaju lokal no samo isporuku, bila neka rasprodaja pica peći ovog leta?

Link to comment

sinoc eating - sad se hvalimPravio u sred noci neku indo instant supu i jako sam prijatno iznenadjen. Mislio sam da nece biti ni blizu kvaliteta kineskih instant supa ali i ova je super. Skoro sam u Merkatoru bio uzeo neku poznate marke koja se sada masovno reklamira (zaboravih koje :frust: ) i ono je bilo skroz bezveze. Ova mala indo narandzasta je odlicna i morace da se napazari. Nemam jos info gde tacno moze da se uzme ali javljam kad saznam ako nekoga interesuje. Marka je Indomie i cini mi se da onaj indo fast food na Bulevaru ima nekakve veze sa njima. Ukus jako slican supi koju sam jeo tamo u restoranu.Kineske su prica za sebe i one su proverene :wub:edit: otvoren sam za preporuke gde u sirem centru ima da se pojede dobra kiselo-ljuta supa.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...