Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

jooooooj.... dolazi keva uskoro - bice lokuma i gurabija. domacih. najboljih. jedva cekam!napravio corbicu od karfiola juce, bice i za veceras. uz to curece snicle, restovan slatki krompir i zelena salata. stigla zima - valja jesti.moracu da probam bundevu tako da napravim, ovaj restovani slatki krompir je super (samo se ne kuva nego izdinsta na luku i na kraju se doda aleva), cenim da bi i bundeva bila dobra a sad je sezona.

Link to comment

evo ovako...nisam fotkao, riknjava mi htc u mukama, ne radi, ama probaću to plastično da opišemnaime, tripice aka škembići koje mi je fluffer donela na probu bili su toliko meki da su se na dodir zuba dezintegrisali u slasnu kašu, a uz to, toliko im je izbijen svaki miris koji bi mogao da zasmeta, da moja žena, kojoj sam vrlo štedljivo dao zalogaj... pola zalogaja ... uopšte nije provalila šta jedea saft lagan, umereno gust, ali samo gust od redukcije, nežno pikantan, lagani hint na dim (neka slaninica je radila izgleda), bez aleve ali crven od paradajza koji mu je dao svežinu, a nije ga udavio. i miriše ko đul bašča.samo sam ga napirlitao friško rendanim parmezanom, a testo pored sam badava kuvao, ovo se samo jede.svečano izjavljujem, sad & ovde, ovo su jebeno najbolje tripice unete do sada u moj digestivni trakt. nema dalje, vrh, špic....

Link to comment

Nije bas now ali da pohvalim neko 3 u 1 pakovanje terina od divljaci. Dobiju se tri teglice od 90g jedna sa zekom, druga sa prepelicicicicicicom i treca sa divljom patkom. Za sada je stradala samo patka i to u cugu kombinaciji sa polubelim hlebom od Sarla.Uzevsi u obzir da 3u1 paket kosta 350din definitivno sam prijatno iznenadjen.

Edited by pavllle
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...