Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

krem juha od brokolija tj od drški brokolija :lol: ništa im ne smetai gratinirani brokoli cvet to je sve od jučea stanje na pijaci je čudno skroz,nikad nije bilo da je brokoli jeftiniji od karfiola..ja juče kupila brokoli po 80din/kg a karfiol sam gledala po 180din Oo..srećom pa je bar patlidžan jeftinoća ..

Link to comment
krem juha od brokolija tj od drški brokolija :lol: ništa im ne smetai gratinirani brokoli cvetto je sve od jučea stanje na pijaci je čudno skroz,nikad nije bilo da je brokoli jeftiniji od karfiola..ja juče kupila brokoli po 80din/kg a karfiol sam gledala po 180din Oo..srećom pa je bar patlidžan jeftinoća ..
biva to u sezoni turšije, tad cena karfiola skače do neba.htedoh ove nedelje da uradim turšiju al sad kad kažeš da je karfiol 180din nešto mi se i ne žuri :(
Link to comment
biva to u sezoni turšije, tad cena karfiola skače do neba.htedoh ove nedelje da uradim turšiju al sad kad kažeš da je karfiol 180din nešto mi se i ne žuri :(
pa proveri na kvantasu koliko je,ovo je cena u mom selu ali nije mnogo razlika a i kaze zena da je tolika cena i zbog kise pa mozda sledece nedelje bude manje..nemam pojma,samo skupo
Link to comment
jedina varijanta u kojoj ga satirem. inace mi ima ukus i miris gadnog prdeza
I zeleni paradajz!Koliko rakije moze uz to da se popije! :ss1:
Link to comment

ubro jabuku u banatu. oljuštio je u starom saaadu, naslajsao, nagnuo nako da se nadominaju, išarao medom što sam uz drum neki bosanski pazarivo za xy maraka, te narendao cimet sa grčkog ostrvlja. i sve to u gaćama sa žutom flekom. ha! crkni olivere od muke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...