Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

poredjala patlidžane na kolutove,preko njih kolutovi paradajiza preko toga kriške nekog mnogooo dobrog feta lajk sira,pekla u rerni 20tak minpiletina na gril tiganjua posle na istom tiganju cluk i paprika da se pržnu u onome što je ostalo posle piletine:P

Link to comment

Pojele se neke svapske kobaje sa rostilja na terasu, crvene i bele, nisu neke al uz urnebes, senf i mocnu salatu ispade super vecherinka. Bavarske kible, kachkavalj i domaci vranac, soulful plejlista.Sad duvan uz tokajac, decu poslao na pavanjac. Ah...

Link to comment
necu da vredjam cevape koji izgledaju kao gotovi iz maxija, ali sir...oh, sir.
Vredjaj slobodno, i jesu gotovi iz "maxija" (OK, neceg slicnog).
a što ne piješ ozi vina?
Nisu zasluzili. :fantom:
Link to comment

Pa, nisu losi. Pise "beef chevaps, premium quality. More meat & less fat than traditional sausages. Gluten free. 9.7% fat (1.9% saturated, 0.1% trans), 890 mg Sodium / 100g" ... Ukus je OK, nije da nesto umirem, ali uz cluk dodju OK. Recimo, od onih sto su mi ostali od juce napravio sam sendvic (cevapi, lukac u 'leb) za posao danas i bio je sasvim u redu, znaci nekih 16 sati posle przenja....).

Edited by Indy
Link to comment
<odličnu> lubenicuposle <odličnog> hamburgeranadam se da neću eksplodirati
Rubrika: Da li ste znali?Ljudima, neprogramerima, i ovako trivijalan tekst o tome šta je neko pojeo, postaje nečitljiv zbog tih upotrebljenih zagrada.
Link to comment

opet patlidžan :P,ja imam tako tendenciju ,,silovanja,, jedne namirnice posebno kada je ,,otkrijem,, kao što sam patlidžan otkrila ove jeseni..kao i tikvice u junu i julu ali njih jedva dočekam kad počne letoa to su uglavnom kratkosezonske namirnice kojih ima tek nekoliko meseci godišnje, ja ne volim da koristim povrće mnogo van sezone, pa nije frka,do sledeće sezone se poželimovaj put složenac patlidžan klot,grilovana tikvica,paradajiz preliveno odličnim slanim sirom i pavlakom,zapečeno u rerni 20min

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...