Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Paradajz žuti kruškasti, neki narandžasti ko šljivica, čeri crveni i neki domaći izborani ko duša mekan. Radič grilovan u foliji na roštilju, brokoli blanširan pa grilovan. Ispod je pirinač.Nom nom :)

Link to comment
ovo izgleda ko da ga je dzejmi s tri tima dizajnera pripremo. kakav je grilovan radic?
:lol:Super je radič ispao. Na krupne kriške, s belim lukom, ruzmarinom i soja sosom. Tako sam spremao kineski kupus jednom i to je sad obavezno kad se pravi roštilj. Nije bilo kkupusa pa je radič super zamenio.
Link to comment

to mi zovemo ,,paprike na masti,, nemam pojma da li postoji kao jelo to moja mama pravi oduvek..pecene babure prepecene na vreloj masti u tiganju ili rerni..topi se u ustima,obozavam!!..i neku piletinu,krompir i salatu ali to je sve u drugom planu od paprike

Link to comment

super mi ispao dzem od sljiva, pecen u rerni, sa sipkom vanile, rumom i cimetom. bez secera, stavila samo malo stevie /1 kasikicu/. mnjami! ali... to je bilo posle rucka... za rucak bila ona corbica od obrascica smudja :-), sto mi banatjanin dao recept na susednom topiku, ispala odlicna! a i smudja smo uspesno filetirali /doduse, ja sam samo pustila yutube klipic, moj sin je to zbilja hirusrski precizno odradio/

Link to comment
600_IMG_2421.jpgKo to kaže, ko to laže, Indy yaboravio Swbiju? Evo dokaza, 10 5 slukom, uz neko Côtes du Rhône vince (da li ste primetili da izbegavam ostrelijska vina?) Zašto samo 5?600_IMG_2420.jpgPa dezerat mi je malo jači, sirac koji je kaže wikipedija voleo Napoleon - Époisses. Za cenu ne pitajte, ali je dobar toliko da me ne briga i ako ga je Gitler™ volijo. Uz to preporučeno polusuvo vino iz Alzasa "Dopff" - gewürztraminer. I za ovo me ni briga ako ga je Gitler volijo, jer bi' se ladno udavijo u njemu.600_DSC_0002.jpg(U stvari, jeo sam ovo obratnim redom od priče, tj. je'm još uvek... ali ko je 'vakom sircu odoleti mogao??)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...