Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

da, neke cene su imbecilne, Mida zeleni biber, isto 700 grama, u Merkatoru je 1000 dinara.no, 3 kile halapenja 1.800 dinara. lajk, sto kaze Istok. ja bih kilo toga i par boca tecnog dima, javicu do ponedeljka sta me zanima.

Link to comment

Dostavljaju. Ali (pretpostavljam) da posto ce ici preko jedne firme da ce dostaviti sve na jednu adresu.Ja sam se odlucio za onaj jalapeno&lime sos za krilca, jalapenose, chunky salsu, maslinovo ulje sa tartufima i jos po malo nekih zacina. Pa ko hoce da se pridruzi neka se prijavi pa da polako pravimo porudzbinu.EDIT: da ide i PDV na cenu.

Edited by pavllle
Link to comment

Ja ovaj put preskacem. Privlace me ovi Lujzijana sosevi al mi mnogo 1600 dindzi po flasi od 2L. Javi kakav je taj lime sos.Horeca nema veze sa ovima?http://spices.rs/Jako slicna ponuda.

Link to comment

sve zajedno i odmah u tiganju izdinstala/pržila 1 cluk,1 crvenu papriku,1 patlidžan,kasnije dodala 2 paradajiza,1 čen bluka,so,biberi ispekla pileće belo na grill tiganju,takodje so i sveže mleveni bibermnogo mi se svidja :P i patlidžan je blag,nije gorak,uopšte ga nisam pustila da otpusti nego odmah u tiganj

Link to comment

Homemade topao polu beli hleb /sa semenkama lana i suncokreta, bundevinog semena i jecmenim i razenim pahuljicama/ + homemaede humus /pikantan i malo rezi/ + grcki jogurt. Vecera u ponocCAM00094.jpg

Link to comment
i patlidžan je blag,nije gorak,uopšte ga nisam pustila da otpusti nego odmah u tiganj
eeee, nema vise staaaarih patlidzana, ovi iz plastenika nimalo ne gorce :(sad bez sale, moze to tako i sa gorkastim, samo onda prvo sam patlidzan u tiganj, posolis i sacekas da voda koju pusti ispari, inace ostalo povrce upije tu gorcinu pa ti ne bude gorak patlidzan nego sve ostalo.
Link to comment

iseckao meso sa juče skuvane jagnjeće glave, propržio sa blukom, kuminom, harisomu bujonu od kuvanja glave skuvao kuskus sa pripdajućim začinima+ salata od domaćeg paradajza

Link to comment
eeee, nema vise staaaarih patlidzana, ovi iz plastenika nimalo ne gorce :(sad bez sale, moze to tako i sa gorkastim, samo onda prvo sam patlidzan u tiganj, posolis i sacekas da voda koju pusti ispari, inace ostalo povrce upije tu gorcinu pa ti ne bude gorak patlidzan nego sve ostalo.
ovo sam juce na blef i proslo mi,sve sam probavala patlidzan polupecen dal je gorak,pa kad sam videla da nije odahnulainace ovih dana nisam naletela ni na jedan gorak...volim da ga ispecem u rerni sa korom,pa posle svasta sa njim ..i u kajganu i u salatu,moze i da stoji dan,dva u fridzu tako...skroz sam zadovoljna :Pkoje zacine koristite za patlidzan?
Link to comment
koje zacine koristite za patlidzan?
ja konzervativno, bluk, mulje i ponekad persundie beste za karfiol: skuvas, rasporedis cvetove po tepsiji, narendas ozgo maslaca i parmezana pa zapeces u rerni. mozes i koju taaanku snitu nekog dimljenog mesa da provuces izmedju cvetova. probaj jednom. Edited by aram
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...