Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

gastro hodočašće feat sarajevo za početnike se prebrzo svršilo. bosanska kava, ćevapi kod želje, pite u bosni, kolači u egiptu, sogan dolma u nekoj aščinici, rahat lokum iz badema, sok od ruže u rahatlooku i one palačinke...ukratko, da živim tamo imao bih 850 kila.
Nije valjda da nisi jeo slad u Egiptu? Od egipatske vanile...
Link to comment
Nije valjda da nisi jeo slad u Egiptu? Od egipatske vanile...
o, koliko sam se prica naslusala o sladoledu iz egipta. a onda sam ga jela.bzvz.ja sam sebi danas skuvala fil za studlu s makom i to je bila strudla po mom ukusu: puno fila, nista testa. Edited by darling
Link to comment
o, koliko sam se prica naslusala o sladoledu iz egipta. a onda sam ga jela.bzvz.ja sam sebi danas skuvala fil za studlu s makom i to je bila strudla po mom ukusu: puno fila, nista testa.
Možda nije više što je bio pre 20-30 godina.Možda nemamo isti ukus, mada sumnjam, volimo štrudle na isti način. :D
Link to comment

kockice pileceg filea u ladolemono emulzijidalmatinsko varivo + becarac na gomili, kao jedno jelogrcke nektarine i breskve sa cimetom i medomneko vino sa krita

Link to comment

Neke uobicajene stvari(corba, pire, salate...) + pileci madras kari. Dobio zacin iz Engleske.Odlican. Moracu da navatam nekog da mi donese jos.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...