Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Komsija sofer vozio bus u Tursku i kupio mi balon od 5 litara domaceg maslinovog ulja na nekoj pijaci. Cijena balona 18 evra. Ulje sabija koliko je dobro.

Link to comment

otkrila sam nekoliko prepelicijih jaja u frizideru,izgleda da mi komsije imaju farmu prepelica pa sam jedno jaje ispekla na oko,radoznalosti radi i da vam kazem jaje ko jaje al ok,mozda da sam pojela jedno 10 ovako zalogaj i nista,ostalo ostavila mami da pije sa medom,kao neko lek ovoono..uz to :lol: one moje burgere od povrca i salatu od sargarepe,paprike,paradajiza i bluka..

Link to comment

crni rizoto, nasao u spajzu sa rokom trajanja koji je davno prosao but who cares, ispalo super1.5kg dagnji iz squadre, hrvatske. super mi je ispala buzara, light, nezabrasnjavljena i nezaprezlicana, skoljke onako - bile bi super da pre 3 dana u solunu nisam jeo grcke koje su 3 svetlosne godine ispred komsijskih, iako zamrznute....

Link to comment

gastro hodočašće feat sarajevo za početnike se prebrzo svršilo. bosanska kava, ćevapi kod želje, pite u bosni, kolači u egiptu, sogan dolma u nekoj aščinici, rahat lokum iz badema, sok od ruže u rahatlooku i one palačinke...ukratko, da živim tamo imao bih 850 kila.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...