Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Prenecu komplimente mojima :D. Osposobili su kucu u selu za vikendasenje i, ocigledno, zdranje. Sad prave planove o ugoscavanju nekakve male slikarske kolonije ovog leta.Nema slika u bikiniju bar godinu dana! Edit: uopste se vise ne potresam - uzimam ovo kao bulking fazu -_-
Mmmmmmm :PKonačno dobra faza, daj slikeПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Link to comment
Danas pojeo falafel kod Izraelca, i (osim što sam ustanovio da je i dalje isti) seo mi na burag kao nakovanj. Nije vreme za čvrstu hranu.
ja sam krenuo danas u tom pravcu, ali sam baš zbog vrućine odustao.neka ga za jesen
Link to comment

Ja ovih dana ionako pičim voće, čorbice i salatice uz odmaranje od alkohola, međutim danas nešto brzo ogladneo u gradu, bio u fazonu ajde, neću da stavim luk da me ne urniše, nagurao sve sveže salate unutra, al kurac. Posle toga sabio jednu malu pločicu semenki sa borovnicom, eksirao 0,7 one akva vive sa breskvom i usporio se 45%.

Link to comment

Vruće je a jelo mi se kašikom . Mađarski gulaš ( tako piše na receptu) u pretis loncu spremljen. Malo jače zaljućen i evo me brekćem na terasi ko svinja ...Send from WC solja by BVK

Link to comment
Malo jače zaljućen
povuci riječ, to je skoro nemogućedoduše, nije da nije vruće, al ako mogu kosooki iz jugoistočne azije na još grđim temperaturama unesrećenim stoprocentnom vlagom, da hasaju čilije u svemu, možeš i ti, srbinedrž se - ljuto plus znoj, jednako manjak toksina u telu Edited by boshoku
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...