Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

lubenice,lubenice i lubenice...bem ti život kako su dobre i kako ih volim :wub: nemam mira dok je ne završim,srećom kupujem male od oko 6kg..ali nisam na lošu naišla :wub:

Link to comment

Mesano meso sa pricom:cd99d99ef30211e2a2be22000aeb11a7_6.jpgSpremila gazdarica Suada koju sam danas upoznala, bivsa pevacica a sada vlasnica kafane i cvecare. Jednom davno pevala je na svadbi mojih roditelja. Mi pitali jel ima sta da se pojede, posto je kasno popodne, a ona kaze "kako nema! Dok radi kasapnica uvek ima", i trkne do kasapnice i spremi nam rostilj. I rece mi da sam isti otac kad je bio mlad, samo mi brkovi fale :wacko: .A ovo nije now eating, ali ce ovaj potforun umeti da ceni: gurmanluk-ready letnja kujna612d63bef31811e2999722000a1fcf03_6.jpgOvo u uglu desno je specijalno za pecenje paprika, ali kontam da bi se na tome i neki naan ispekao samo tako.

Link to comment
A ovo nije now eating, ali ce ovaj potforun umeti da ceni: gurmanluk-ready letnja kujna612d63bef31811e2999722000a1fcf03_6.jpgOvo u uglu desno je specijalno za pecenje paprika, ali kontam da bi se na tome i neki naan ispekao samo tako.
:Hail:
Link to comment

salatu od one moje musake od grilovanih tikvica i patlidžana od juče,paradajiza,feta sira i grekos jogurta...i to ću da jedem danas ceo dan + lubenice

Link to comment

Somovina na zaru, na Srebrnom jezeru, a pre toga riblja corba a pre toga kajmak i mladi sir, i sve toliko dobro da bih mogla tonu da pojedem!de188b0cf45c11e2933922000a1fc684_7.jpg

Link to comment
Somovina na zaru, na Srebrnom jezeru, a pre toga riblja corba a pre toga kajmak i mladi sir, i sve toliko dobro da bih mogla tonu da pojedem!de188b0cf45c11e2933922000a1fc684_7.jpg
Biće opet one slike ali sa klonje ako nastaviš ;-) Send from WC solja by BVK
Link to comment
:Hail:
:Hail:
Prenecu komplimente mojima :D. Osposobili su kucu u selu za vikendasenje i, ocigledno, zdranje. Sad prave planove o ugoscavanju nekakve male slikarske kolonije ovog leta.
Biće opet one slike ali sa klonje ako nastaviš ;-)Send from WC solja by BVK
Nema slika u bikiniju bar godinu dana! Edit: uopste se vise ne potresam - uzimam ovo kao bulking fazu -_- Edited by estel
Link to comment

Lubenica + dinja. Danas pojeo falafel kod Izraelca, i (osim što sam ustanovio da je i dalje isti) seo mi na burag kao nakovanj. Nije vreme za čvrstu hranu.

Link to comment
Prenecu komplimente mojima :D. Osposobili su kucu u selu za vikendasenje i, ocigledno, zdranje. Sad prave planove o ugoscavanju nekakve male slikarske kolonije ovog leta.Nema slika u bikiniju bar godinu dana! Edit: uopste se vise ne potresam - uzimam ovo kao bulking fazu -_-
Mmmmmmm :PKonačno dobra faza, daj slikeПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...