Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

ovde sirotinjski telefon i pasta za siromasneiseckao u sitno masnije komade one prsute sto se u Maxiju prodaje vakuumirana u kockicama. bacio to na teflon, sa minijaturno mulja da ne zalepi odmah. na to bacio iseckane cluk, tikvicu i zelenu papriku. dodao bluk, dodao belo vino, dodao biber, kapar i svez ruzmarin. malo zacinjenog pasiranog paradajza da oboji, dodao sardel pastu da zaslani, preko svezeg bosiljka i grana padana.uz to vec pomenuti domaci rajnski rizlingcyfh.jpg

Edited by assück
Link to comment
ovde sirotinjski telefon i pasta za siromasne
to ti laži nekog drugog - fotografija je fenomenalna, ingridijensi za pastu, hm, buržujčićasti jebi se, samise to jede
Link to comment

kokice koje sam napravila na malo sv. masti,prvi put kao eksperiment i odlične su,ništa im ne fali..malo sam se bojala potencijalnog mirisa ali nemaju nikakav..pošto je to sa kokicama još jedino suncokretovo ulje koje jedem a počelo je ozbiljno da mi smrdi ovo je super i srećna sam :)

Link to comment

Išao sam pre neki dan u Novi Sad. I razmišljam šta ću da ručam na pauzi, kad sam se setio da ima tema na PPP da otvorim na telefonu i da pogledam. Prvi put kad sam otvorio temu, shvatih da ovo nije tema o restoranima u Novom Sadu.Inače, da ne bude trol, jeo sam neku piletinu u sosu.

Link to comment

jela improvizaciju, saksuka meets sataras, imala ostatke suga od paradajz paste sto sam je pravila pre neki dan. proprzila praziluk, mladi luk i ljutu papriku, dodala sugo, bacila jaja preko, poklopila. humus, feta i jogurt, kako sam se nadala, super sam se udala.lq96.jpgUploaded with ImageShack.us

Link to comment
soc_zps5797d605.jpgInače mi u ludilu ne bi palo na pamet da jedem hleb uz nešto što ima pirinča u sebi, ali ovo je mamojebni handmade od integralnog brašna, sa punim kurcem razne zrnadi, koji se jede i sam.
Link to comment

ništa.offtopic:jeo sam dimljena svinjaska crevca na žaru. jel to mora da ima taj miris? ako da, zašto to ljudi jedu? mislim oni koji imaju mogućnost izbora.

Link to comment

ako nema miris, onda je bezzeze.ljudi crevca (i skembice) jedu zato sto je to apsolutni vrh gastronomskog uzitka.taj osecaj koji imas nakon sto si sabio porciju crevaca (skembica) obilato zacinjenih ljutom paprikom (sto ljuce to bolje) i sabio litar spricera moze se porediti samo sa intravenoznim konzumiranjem heriona.

Link to comment

uf. sad mi se prijeli skembici na suvo. znaci ne corbasti nego se ubace kao u neki dunst sa belim lukom i tako krcaju skoro bez soka. nekad su to imali u mornaru a poslednji put sam jeo neku varijaciju u savskom galebu. rado mi se se overdozirao, jedino sto mi je bitan faktor da ima basta. anyone?

Link to comment
ako nema miris, onda je bezzeze....
Verujem da postoje mirisi i mirisi...Škembići nisu problem, ali jedini put kad sam jeo crevca na žaru (u onim čudesima od mesa na Tošinom bunaru), well, malko je kandisalo... Zanimljiv doživljaj, ali ipak. Nadam se da ću overiti Šabački Slatinac i da će tamo doživljaj biti drugačiji (jedared sam samo bio, ali avaj nisu imali crevaca).Sa domaćom kavurmom pak nije bilo nikakvih problema, bogovska hrana. Smučilo se jedino rodbini koja je klala prasiće i prala crevca u sto voda.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...