Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

sa'kao, svi treba tražimo po "nau kuking". ako si i tamo upšte objašnjavao proces...zli dvometrašu (ćoravi) - izgleda s p e k t a k u l a r n o

Link to comment

i bre, ništa lakše, obariš rezance, količine po želji, ovde ima 750 grama, kad su poluobarene, zaliješ ih smesom od 4 jajeta, dec mleka, pola kile sremskog sira, i možeš da dodaš još nekog starijeg, jakog sira. Posoliš, pobiberiš, i gruneš u rernu na 20 minuta

Link to comment

Taj rad. Može posle i da se iseče na kriške i baci na gril pa u sendvič, ili sa burgeromПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment

proprzio seckanu papriku na ulju, dodao iseceni manji paradajz. pustilo vodu pa isparilo, isprzilo se. u to sunuo 1 umuceno jaje u koje sam dodao mleko i koziji sir. prepeko parce sarlovog bageta i smazao. idealan letnji dorucak/mali rucak.

Link to comment

Joj, pa mogla bih tako nešto, a mogla bih i dobri stari tartin sa avokadom, paradajzom, lukom i možda malo krispi slaninice. A i ovo tvoje mi kul.

Link to comment

u tvom selu tako, u mom ovako. kod mene moze i pidoce. nego da se vratimo na temu, opet sam jela. znate kako nekom padne secer pa mora da jede slatko? meni palo povrce. na tanjiru je 11 vrsta, sto pecenog, sto sirovog. peceno ispalo bolje nego ikad, maslinovo ulje, belo vino, limun, so, puno belog luka i celera, prvo vruca rerna, posle manje vruca, bez folije, pa s folijom, pa opet bez, mesala, dosoljavala, dolimunjavala, trajalo oko dva sata. ajme.d7zo.jpgUploaded with ImageShack.us

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...