Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

bila vani, jeo mi se sladoled, otisla u moritz, izbor je bio vanila/cokolada/leskik/banana kuki. hm. onda se setila da u zamrzivacu imam bolje, ostalo od neke vecerinke. lajm/tekila/triplsek sladoled, dlakave maline, so. 5s12.jpgUploaded with ImageShack.us

Link to comment

Lepljiva krilca i krompir salatu. Hteo sam i mladi kukuruz ali su mi u Maksiju ukrali torbu sa pijac sa mladim kuruzom, kajsijama, tresnjama, mladom cveklom, ovcjim sirom, smudjem od 1.5 kile, ganc novim punjacem i kablom za iPad...

Link to comment

Kad smo druga crnogorca pitali šta je pipun, on reče: pa to ti je malone! Nismo znali ni šta je malone, pa nam je uz dosta nerviranja objasnio da je to dinja! :D

Link to comment
Lepljiva krilca i krompir salatu. Hteo sam i mladi kukuruz ali su mi u Maksiju ukrali torbu sa pijac sa mladim kuruzom, kajsijama, tresnjama, mladom cveklom, ovcjim sirom, smudjem od 1.5 kile, ganc novim punjacem i kablom za iPad...
Aaaa! Pa digo bi ih u vazduk!Pre neku nedelju sam se svađao sa likom u Maxiju, kaže ostavi torbu kod vrata, reko neću prvo jer ih niko ne čuva (kevi tako digli pazar sa pijace), a drugo, okačiš torbu kod ulaznih vrata, pa se posle nešto protežeš i kerebečiš preko daske kod izlaznih vrata da dohvatiš to štos okačio. Ako te ne mrzi, ti idi za mnom kroz radnju pa gledaj dal' trpam nešto u torbu, ili mi posle izvadi sve iz torbe i pregledaj, ali samo ako ćeš sve da vratiš unutra (vremena imaš, platu primaš, have fun).Nije preturao po torbi, al' me ladno držao na oku... Mrzim Maxi.
Link to comment

Jebo sam im mater, a oni su mi stalozeno pokazali papir na kome pise da ne odgovaraju za ostavljene stvari...oh well, nadam se da lopov ume da pece smudja, da ga ne upropasti nekim travkama ili tako nesto.

Link to comment
mladim kuruzom, kajsijama, tresnjama, mladom cveklom, ovcjim sirom, smudjem od 1.5 kile
Ovo ko zadatak u onim kuvarskim emisijama :)
Link to comment

ja slavila ulazak hrvatske u eu. najbolju hranu pravim za sebe, ko ona sam zaba sto igra samo za gazdu. brancin, malo mariniran, pa pecen na limunu i vinu, mlada boranija sa parmezanom i limunom, salate. vino basa, palo mi na pamet da otvaram neko hrvatsko, onda je razum prevagnuo, spanija je isto u eu, eto simbolike. ajme.g9yy.jpgUploaded with ImageShack.us

Link to comment

karabatak,iskošten,mariniran,pečen na grill tiganjuproso sa crvenom paprikom,blukom,bvinom i ruzmarinommešana salata

Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...