Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

pa, nije to sad neka riba - cak mislim da ima i neku blagu gorcinu u ukusu. inace hteo sam da ga ubacim u becarac (na slici desno) pa da bude nekakva riblja muckalica. na kraju me mrzelo pa sam ga jeo ovako - samo sa limunom i m.uljem. ali cu svakako jednom napraviti tu riblju muckalicu, mislim da ce to biti u redu.

Link to comment

ja morskog kera spremam umotanog u foliju, dodam mulje, cluk, bluk, začinske biljke razne, krišku pomoradnže, pa onda do bacim u vrelu vodu na nekih 10 minuta

Link to comment

Pizza sa falafelom... njamFalafel.pngMiddle Eastern Falafel, Cherry Tomatoes, Grilled Eggplant & Feta on a Tomato base, garnished with Mint Yoghurt, Fresh Herbs & Lemon.Kod "Crust Gourmet Pizzas" - nisam planirao... prolazio pored radnje, kako me je zapahnuo miris, rekoh "stoj!" Nesto se pojesti ovde mora. Nije jeftino, ali yummm...

Link to comment

pica s falafelom, to je ko falafel sendvic u jednoj ravni. tresnje.danas sam na pijaci saznala da je crni dzin jedina sorta tresanja koja moze da se zamrzava, ne gubi ni na izgledu ni na ukusu, ne razvodni se, ne razbljecka se, kako je zamrznes, takvu ces je jesti kad je odmrznes.

Link to comment

joooj, pa sto pre ne rece :-)obozavam tresnje, a sada su ponovo poskupele. htedoh reci, bilo je i boljih dana za pazar vecih kolicina.

Link to comment
danas sam na pijaci saznala da je crni dzin jedina sorta tresanja koja moze da se zamrzava, ne gubi ni na izgledu ni na ukusu, ne razvodni se, ne razbljecka se, kako je zamrznes, takvu ces je jesti kad je odmrznes.
zanimljivo, videh danas gomilu toga na kalenicu. mozda da se napravi stih proba, kupim, zamrznem, odmrznem - nema lazi nema prevare, odmah znamo na cemu smo.inace sam kupio mlad pasulj, bice now eating verovatno u ponedeljak.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...