Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

pa ne placam, jedem tartufe kad odem kod ljudi u goste.jos nije formirana cena za ovu godinu jer su tartufi jos zeleni, ali svakako ce biti niza nego na Kalenicu i rado cu te povezati (i svakog ko zeli da mu zavrsim malo tartufa :) )

Link to comment

Pasta sa pestom, marinirani i dimljeni fileti pastrmke i belo vino Tri Morave. Sve super ispalo osim belog vina koje je razocaralo.

Link to comment

naan po banaćaninovom receptu. sve pohvale za recept. uz to ekstra ljut kari, pirinač, salate, sladoled, voće, limunana.

Link to comment
Lignje, pecurke, indijski orah u secuan sosu. Sa pirincem ispod.
daj malo više detalja. redom, ako te ne mrzi, jer zvuči odlično.
Link to comment
Ma jeo kineski fast food.
aaa, tenks. mislim da ću danas otići do Lude kuće u Bulevaru oslobođenja na nešto slično.
Link to comment
aaa, tenks. mislim da ću danas otići do Lude kuće u Bulevaru oslobođenja na nešto slično.
btw Luda kuca stigla na donesi.com
Link to comment
kako se ovaj jelovnik uklapa u tvoj antiaflatoksin plan?
odlicno, od mortiza se jedu uglavnom sorbei bez mleka, aristeus tera krave na ispasu, pekorino je bio makedonski.on topicpiccolini (mini fusili) sa raguom od svezeg boba i timijanamesozder kao ja je na sve to morao nabacati malo preprzenih mikro kockica zlatiborceve pancete mada je to bilo vise da zamirise (u nekim zlatiborcima ima ta pakovanja tih kockica po ceni koja je trecina cene pancete - otpad prilikom industrijskog rezanja slanine - bogom dano za ovakve prilike)plus narendano makedonski pekorino, izgubljen ko zna kada u frizideru i pronadjen pre neki dan - odlezao i sazreo (mada me zabrinjava sto se nije ubudjao... :))sve u svemu, da mi je neko ovo posluzio u nekoj raspaloj italijanskoj tratoriji, plakao bih od srece (docim sam ja dva sata plakao od muke cisteci bob od opne i nisam uspeo ni celo kilo da oljustim) Edited by gazza1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...