Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

valja i to mega. ako ima da se pazari, racunaj me. ima taj opori smek koji ima dobra kruska koji ja volim, nije joj sve samo u lepom mirisu. recimo vilijamovka to nema (ili je ovi mnogo preciste), ili ja od mirisa ne umem dalje da se probijem.

Link to comment

sta si radio s ovim patlidzanima, svidja mi se kako izgleda? je l ti ovo jedes patlidzan s patlidzanom (ono zeleno)? i je l ti ovo kajmaceni sir s aflatoksinima? @ivyjeste, bolesna sam.

Edited by cmrlj
Link to comment

Onu Ideinu k tunu što ste je hvalili.Fantastična!Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

nisam ja ništa rekla za poremećaj kažu psiholozi :lol: a ja se samo odmah setila cmrlje kad sam videla slikune-crnogorski pršut nepoznatog porekla i crnogorskcrno vino nepoznate sorte em porekla,neko doneo bez informacija a ja puno ne pitam.. sve odlično!

Link to comment
sta si radio s ovim patlidzanima, svidja mi se kako izgleda? je l ti ovo jedes patlidzan s patlidzanom (ono zeleno)? i je l ti ovo kajmaceni sir s aflatoksinima?
patlidzan je da prostis slajsovan i izgrilovan u tiganju. totalno nezacinjen - bez ulja i soli - u zavrsnoj fazi su nabacane sajbne makednoskog ovcijeg sira u crvenoj ambalazi (radovo ako se dobro secam). slan je u boziju mater pa je ovo neka dobra mera presoljenog sira i neslanog patlidzana. aflatoksina nema u makedoniji. zeleno je melidzano iz teglice koji sam hvalio ovde, mama's ili tako nekako. to se jelo sa nekim crnim lebom koji je umakao iz kadra. a o nije neka fensi kompozicija hrane, turao sam u tanjir sve sto mi se jelo.sve je kupljeno u tempu, i talijanski patlidzan i sirenje makedonsko i melidzano. Edited by gazza1
Link to comment
Onu Ideinu k tunu što ste je hvalili.Fantastična!
nema na cemu i drugi put :)
patlidzan je da prostis slajsovan i izgrilovan u tiganju. totalno nezacinjen - bez ulja i soli - u zavrsnoj fazi su nabacane sajbne makednoskog ovcijeg sira u crvenoj ambalazi (radovo ako se dobro secam). slan je u boziju mater pa je ovo neka dobra mera presoljenog sira i neslanog patlidzana. aflatoksina nema u makedoniji. zeleno je melidzano iz teglice koji sam hvalio ovde, mama's ili tako nekako. to se jelo sa nekim crnim lebom koji je umakao iz kadra. a o nije neka fensi kompozicija hrane, turao sam u tanjir sve sto mi se jelo.sve je kupljeno u tempu, i talijanski patlidzan i sirenje makedonsko i melidzano.
izvini sto ti ovo radim, ali moram. radovo.a melidzano je genijalan, triput bolji od domaceg ajvara, hvala sto si mi ga otkrio.
Link to comment
nije plavi nego crveni sir. daj neki report za njega :lol:ali nice try :whistle:
uu jeste, plavi prave od nafte, a crveni od mleka. nije ni cudo da nema aflatoksina u tim sirevima :D
Link to comment

popečci od povrća-tikvica,šargarepa.cluk,malo španata rendano,seckano pa začinjeno so,biber,crvena paprika,kari,kurkuma i malo brašna da poveže pa prženo na malo masti +crnogorski pršut + neki dobar mladi sir + salata od španata,mladog cluka i bluka

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...