Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

:P corel. Peršun tahini im je signature. Njime išaraše i severo-zapadni humus na prethodnoj slici.Sent from my ST27a using Tapatalk 2

Link to comment
de si nasla srpske, na pijaci ima grckih end turskih. koje nisu nesto.
na maleckoj voždovačkoj pijačiciprvi put da se pojavile te dobre (bile par dana pre toga neke skroz nikakve, i još na jednoj tezgi te neke napucane grčke il turske)kupili smo i za sutra :-))btw juče se rasturih sarmicama od zelja kao nenormalna
Link to comment
na maleckoj voždovačkoj pijačiciprvi put da se pojavile te dobre (bile par dana pre toga neke skroz nikakve, i još na jednoj tezgi te neke napucane grčke il turske)kupili smo i za sutra :-))btw juče se rasturih sarmicama od zelja kao nenormalna
nisam znao da si iz kraja
Link to comment

Frittata sa lukom, zelenim šparglama iz komšiluka, bärlauch (kako se to dole zove, sremuš?), ljutkastim papričicama i ribani Comté. Ispalo bogovski.

Link to comment

Ko god je izmislio kukuruzni chips i ove razne umake za njih, kriv je sto sam opet syebo dijetu. Jbt, ne mozem da stanem. Pre par godina sam otkrio da imam bubasvabu u kesi sa cipsom, izbacio je i nastavio da jedem. Uzas 1.

Link to comment

Zato ih prave u tim praktičnim pakovanjima od kilo, da ti daju šansu da se zasitiš pre nego što ugledaš dno tegle.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...