Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

a tek britanske jagode sto su super! kad je zagrizes a ona napukne na crtu ko jabuka. i sto duze stoji - to je tvrdja. jeo pre neki dan. mosha.da ne bude zabune - ima ovde i dobrih jagoda al to je lutrija - nije ni dobra cena garancija. sanse su iste kod arapina i u jako dobroj radnji. samo supermarkete treba izbegavati.a sad odoh da pokupim kineza i kuci. imam ladno pivo u frizideru, uzecu nesto dobro ljuto. uh!

Link to comment

Tortilje a u njima malo majoneza i humusa, komadića pilećeg filea proprženih na maslinovom ulju i graška koji je nasledio to ulje. Uz to cherry paradajz. Sad ND mojito guaranu

Link to comment

Detoks danas.Moja verzija špagete pepperoni.Propržio dve papričice, bluk, origano, na mulju i onda dodao špagete.Preko parmezana i bibera. :piggy:

Link to comment

Nikako da odgovorim, em mi fon brljavi, em sam smotan da postavim link. Elem-nije ti u komšilukuhttp://www.hummuskitchen.com/ali vredi umemorisati, pa kad te put nanese. U.b.i.j.a.j.u. kako su dobri. Ja danas bio na novu overu:8atyqu2e.jpgSve je jasno sa slike: cvekla sa orasima i celerom, kuskus sa nanom, integralna vruća pita i falafel + tahini sa peršunom. Ali kakav falafel! To nisu hladne, tvrde mase prepune ulja, već topli valjuščići, hrskave korice a iznutra extra mekani gotovo kao griz knedle iz supe.Sent from my ST27a using Tapatalk 2

Link to comment
Nikako da odgovorim, em mi fon brljavi, em sam smotan da postavim link.Elem-nije ti u komšilukuhttp://www.hummuskitchen.com/ali vredi umemorisati, pa kad te put nanese. U.b.i.j.a.j.u. kako su dobri. Ja danas bio na novu overu:8atyqu2e.jpgSve je jasno sa slike: cvekla sa orasima i celerom, kuskus sa nanom, integralna vruća pita i falafel + tahini sa peršunom. Ali kakav falafel! To nisu hladne, tvrde mase prepune ulja, već topli valjuščići, hrskave korice a iznutra extra mekani gotovo kao griz knedle iz supe.Sent from my ST27a using Tapatalk 2
Gori u pakaouedit: tešim se činjenicom da je tahini stvarno tako zelen, i da to nije do aparata Edited by henrik larsson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...