Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

imala zarku zelju da jedem nista s ukusom azije, lagano, cisto i zvonko, supasto, a da me zasiti: proprzila beli deo mladog luka, dodala sargarepu, sampinjone, svez djumbir, beli luk, vodu, pola kocke (msg obavezan u aziji;), malo soja sosa i suve ljute malo vise (sveze nisam imala), kuvala 7 minuta, dodala pirincane nudle i zeleni deo mladog luka, sok od limete. tri minuta kasnije bilo je gotovo. mnogo je lepo.supica.jpgUploaded with ImageShack.us

Link to comment
Sljivcina_zps75536dcc.jpgnajbolji slatkiš u univerzumu. maločas doneo u ofis neko iz rusije, i uopšte mi nije jasno zbog čega toga kod nas nema na svakom kiosku, u svakoj, najmanjoj str.ono što jat daje u avionima je sramota, u ovim bombonama su šljivetina, sočna, tek malo prosušena da se ne raspada. i crna čokolada, magija.ps. ovo ide sad odmah na now craving. razgrabilo se i nema više.
Link to comment

to sve ofrlje. skuvas brokoli u slanoj vodi, ne prekuvas, mora da bude tvrd, a kuvan, recimo pet minuta. iscedis i osusis ga papirnim ubrusima da ne razvodnjava sir/jaja smesu. namazes tepsiju (ja koristila maslac), poredjas brokoli, umutis jaja (kolicina zavisi od kolicine brokolija, al to ces vec znati), pavlaku ako imas (ja nisam imala, aflatoksini, znas kako je, al nedostajala je), verovatno radi i slatka pavlaka, ta ide u tartove pa ispadne dobro, namrvis sir, so, biber ako volis, zalijes smesom, preko narendas parmezan. u rernu na 200 dok ne mislis da je gotovo. paradajz se super slaze.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...