Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

sad cu, samo da navucem opanke.ja jeo danas kajganu sa crnim lukom, najljucom kobajom na svet i parmezanom. i pio dobro belo ekolosko vino iz Galicije.
To bre čoveče! To je hrana.
Link to comment

^^pa sta je belo vino, ako ne antioxidant.ne citas post do kraja, ccc.Walle, ti da cutis, plasis se 1 ribice.

Edited by Lancia
Link to comment
^^pa sta je belo vino, ako ne antioxidant.ne citas post do kraja, ccc.Walle, ti da cutis, plasis se 1 ribice.
i ti kmečiš zbog zbog par kloumbijki pa te ja ne opanjkavam. <_<
Link to comment
rizoto od smrcka :P
samo sam potpuno zaboravila koliko je pirinač bez karaktera koliko ga dugo nisam jela ...trebala sam staviti proso..odvikla sam seod te bele hrane bez karaktera Edited by ivy
Link to comment

u pravu si, nije slatkis, nego recimo kraj vecere za odrasle ljude u finom restoranu da pomisle svi 'sto je ovo dobro'. posto je ulje dobro i cokolada dobra, a so slana, svi se ukusi odvojeno dobro cuju, a opet slazu i potpomazu. nikad mi se nece prijesti, ali je super pametan mali zalogaj, zgodno za servirati i onima sto slatko ne vole. oni koji se loze na hranu ce voleti.nego, mnogo vaznije, sad jela ono sto sam kuvala na now cooking, potpuno spektakularno, ako imate nar melasu obavezno pravite, ako ne, narucujte od ljudi sto cu im turske radnje u blizini. uglavnom sam pratila recept, nisam nasla svezu nanu, pa turila suvu i svez persun i smanjila kolicinu ulja. nije nista nedostajalo. ta je melasa slatkasta balzamikasta narasta, ne znam cime bih je zamenila (a oseca se u jelu i daje ukus, dakle ne moze se preskakati), ali gugl je svet, ne sumnjam da postoji recept i za to ako je nekom bas stalo.

Link to comment

nar eksili sos, moj je marke nar tat :Dedit. moguce da sam i toga manje stavila, sipala ofrlje, a gledala da mi jelo ne bude slatko.

Edited by cmrlj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...