Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Mislim da ti je to zaista odličan bet.

Ispratio bih te, ali nemam u ponudi :cry:

U ponudi imam Španović medalja @1,30 i zlato @3,20

Edited by Godfrey
Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 1/1. Malo je falilo da na fudbalu bude sve idealno. Ludogorets taman koliko treba, uz neocekivanu goleadu, koju je Celtic priredio. Barsa odigrala koliko treba,3-0,  Sevilla promasila penal, na 1-0, i dalje im je zavrsni pas ocajan. U. Catolica kasno prima gol za 1-1(81. minut); zatim slede petnaestak minuta, totalnog pritiska, svi igraci domacina, na polovini protivnika, dve ciste kontre gostiju i nista. Ponekad je sreca najbitniji faktor, tja. MLB odabrah ok. Puno losih rezultata, ali Cubsi i Lester, nisu doneli nerviranje; 5-0 u prvom iningu, je bilo dovoljno za pobedu. Kombo je bio blizu, bilo je vremena i sansi, ali me je bonus ipak zaobisao.

 

 

Fudbal

 

Krasnodar-Partizani 2+

Fenerbahce-Grasshoppers 2+

Gent-Skendija 2+

 

Austria Vienna-Rosenborg 2+

Sassuolo-Zvezda 2+

 

Vojvodina-AZ Alkmaar 3+

 

Maccabi Tel Aviv-Hajduk Split 2+

Jorge Wilstermann-Sol de America 2+

 

Kvote, 1.63, 1.59, 2.00, 1.78.

Krasnodar, Fenerbahce, Gent, su veliki favoriti i tu ne treba previse objasnjenja. Rosenborg redovno igra za gol vise(ili bar pokusava), Zvezda ima problema u odbrani, a Sassuolo je pristojan tim. AZ gotovo uvek igra totalno ofanzivno, nadjoh lepu kvotu u Meridianu, mogla bi i Vojvodina iskoristiti, njihovu nesto losiju odbranu. Maccabi Tel Aviv je neugodan domacin, Hajduk je tokom kvalifikacija, pokazao da mu realizacija nije problem. Jorge Wilstermann i Sol de America su medju efikasnijim timovima, u svojim ligama; 1-1 iz prve utakmice, garantuje zanimljiv revans.

 

Prateci tiket, PAOK 0-3, Krasnodar P/K1, Midtjylland 2+, Shakhtar X2, Fenerbahce P/K1, Genk 2+, West Ham 2+, Gent P/K1, Olympiakos 0-3, Trencin 2+. Kvota 7.33.

 

MLB tiket, Detroit >9.5, Chicago Cubs 1, San Francisco <6.5. Kvota 4.50.

Ne bas lepa serija MLB rezultata, srecom te igram opreznije vec desetak dana, pa je ucinak sasvim pristojan. Dosta timova, koji se bore za playoff je van forme, neki dobri starteri/igraci su povredjeni ili vuku neugodne povrede(LA Dodgers, San Francisco, Detroit, Metsi); par vrhunskih picera je u padu forme, Strasburg, rotacija Metsa, Cueto i Bumgarner i odmah nema sigurnih stvari za igru.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nema leba, nije svaki dan badnji dan.

Nego, Miljenko, sto su Angelsi favotiri (1.85) protiv Marinersa (1.95)? Jel moze 2 @ OVER 7.5 (znam da ce OVER tesko doci, ali dvojka valjda moze)?

Edited by Nesh
Link to comment

Za over ne bih znao, mada ima dobrih udaraca na obe strane. Dvojka je vec realnije resenje. Duel odlicnih startera, Shoemaker-Iwakuma. Iwakuma je 8-3, 2.86 ERA, protiv Angelsa. Trenutno se nalazi u boljoj formi(trend od 3 meca), 3-0, 1.37 ERA, 1.02 WHIP, naspram 1-2, 4.50 ERA, 1.40 WHIP; protivnickog startera. Desava se cesto da se i vrhunski piceri raspadnu na gostovanju Angelsima, no Iwakuma je obicno pouzdan protiv njih. Za Marinerse zatvara klinac iz Puerto Ricoa, Diaz, 22 godine, za sada je pouzdan, 8/8 u save situacijama. Ja bih probao hendikep 2, no posto ti volis vece kvote, probaj cist fiks. Dueli ovih ekipa, su cesto tesni, poen razlike tamo ili ovamo.

Angelsi su favoriti zbog domacinstva, nivo startera je tu negde.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 4/4, kombo tiket ovoga puta nije mogao pasti. Fudbal je dosao idealno, bar u ovom delu sa golovima. Sve utakmice EL, koje odigrah, otisle su u 3+, no i da sam hteo samo 3+ da forsiram, ne bih igrao vise od 4 para. Na par meceva su treci golovi padali, u nadoknadi vremena, pa sam sebi ustedeo nerviranje. Krasnodar, Sassuolo, Maccabi, Gent, rutinski. Fener me je nervirao promasajima, no 2. gol ipak pada na vreme. AZ nije previse zapinjao, no i to je bilo dovoljno za 3-0. Austria Vienna-Rosenborg, neocekivanih 0-0 na poluvremenu i dva brza gola, do 60. minuta; slicno se moze reci i za Jorge Wilstermann. Bolje je sto sam MLB odigrao sitno, osim Cubsa, slabo sta za pogoditit. Naplasise me prethodne runde kvalifikacija, no juce je bilo tesko ne provuci kombo tiket.

 

 

Fudbal

 

Man Utd-Southampton 2+

Ravensburg-Augsburg 3+

 

Lyon-Caen 3+

 

Kvote, 1.53, 1.70.

Cini se da je Murinjo doneo pozitivne promene od starta, pa je vreme i da se promeni los trend protiv Southamptona. Augsburg ce sigurno dobiti nizeligasa, samo je pitanje koliko. Lyon i Caen obicno igraju efikasne utakmice i mada nisam ljubitelj Francuza, probah ovo danas.

 

Prateci tiket, Liefering 3+, Dinamo Zagreb 2+, Bayern 3+, Excelsior 2+, De Graafschap 3+, Ajax II 2+, PSV II 3+, Venlo 3+. Kvota 8.97.

 

 

MLB

 

Tampa-Texas 2 (Andriese-Hamels)

 

Atlanta-Washington 2 (Teheran-Roark)

 

Kvote, 1.70, 1.65.

Andriese, 0-0, 4.91 ERA, protiv Texasa. U sezoni, 6-4, 3.36 ERA, 1.09 WHIP. Hamels, 0-1, 4.22 ERA, protiv Tampe. Dosadasnji deo sezone, 12-4, 2.88 ERA, 1.30 WHIP. Forma, Andriese, 0-2, 6.59 ERA, 1.32 WHIP; Hamels, 0-2, 3.15 ERA, 1.60 WHIP. Andriese na Tropicana Fieldu, 3-2, 2.76 ERA, 0.97 WHIP; Hamels na gostovanjima, 8-2, 1.97 ERA, 1.11 WHIP. Vecernji termin, Andriese, 4-0, 2.67 ERA, 0.94 WHIP; Hamels, 8-3, 2.73 ERA, 1.32 WHIP. Po povratku u rotaciju, Andriese je imao 3 starta i cini se da nazaduje; Kansas-1, Minnesota-3, Yankees-6 primljenih poena, bez pobede. Jos uvek je u fazi ojacavanja ramena, pa mu je pitch count ogranicen. Hamels ima 4 kvalitetna starta u nizu, odnosno 5 od poslednjih 6; 41+ ining, 11 dopustenih runs(9 njemu pripisanih), 40 strajkauta, 12 walks. Fiks trend, Tampa 5-5(serija od 4 pobede), Texas 7-3(3 pobede u nizu). Hamels drzi stabilnu formu, Rangersi su na celu konferencije; Lucroy se pokazao odlicnim pojacanjem do sada, lici na 2. 

Teheran, 3-3, 3.95 ERA, protiv Washingtona. Do sada, 3-9, 2.81 ERA, 0.97 WHIP. Roark, 5-1, 1.73 ERA, protiv Bravesa. Ukupno, 13-6, 2.81 ERA, 1.17 WHIP. Aktuelni nastupi, Teheran, 0-1, 1.69 ERA, 0.94 WHIP; Roark, 3-0, 1.77 ERA, 1.18 WHIP. Teheran na Turner Fieldu, 0-5, 3.07 ERA, 1.10 WHIP; Roark na strani, 6-2, 3.25 ERA, 1.18 WHIP. Nocni mecevi, Teheran, 1-7, 2.87 ERA, 1.07 WHIP; Roark, 7-4, 3.68 ERA, 1.20 WHIP. Kao sto se moze zakljuciti po statistici, Teheran ima uzasnu podrsku udaraca, tokom cele sezone; 2.52 poena po mecu, je veoma los ucinak napada; 10 puta je napad Atlante, postigao 2 ili manje poena, kada on startuje, ove sezone. Prethodni start je imao 30. jula, a zatim je usledila pauza zbog povrede. Roark se fino uklopio u sjajnu rotaciju Nationalsa. Povezao je 4 kvalitetna starta(San Francisco dva puta, Arizona, Atlanta), sve pobede; 27+ ininga, 5 pustenih poena, 17 strajkauta, 10 walks. Ucinak timova, 10 meceva unazad, Atlanta 3-7(5 spojenih poraza), Washington 6-4. Washington cvrsto driz vrh divizije i izgleda da je playoff neminovnost, ove sezone. Sezonska serija, 9-1 za Washington, tekuca 1-0 za Nationalse.

 

Propratni tiketi, St. Louis 2, Pittsburgh 1 i Detroit 1, San Francisco 1, Arizona 2. Kvote, 2.56, 5.19.

 

 

Kada je rec o onom duelu Angelsa i Marinersa nocas, to je dobar primer, da starter moze odigrati dobar mec(Iwakuma je primio 3 poena, 2 njemu pripisana, tokom 7 ininga); bullpen zakaze i tim bude ipak ubedljivo porazen

 

Miks tiket, USA >182.5, Raonic 10+ 1. set, Cilic fix, Kerber fix, Muguruza fix, Randers 2+, Infonet 3+, Flora 2+, Rubin w1, Horn 2+, Bayern 2, Augsburg 2, Malaga w1. Kvota 19.47.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...