Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

OK. Samo sam povrsno pogledao Metse, pa vidim da im treba al ne pogledah medjusobne meceve. Ovih 10 poraza i ja videh kod Angelsa. Uvek jurim prekid serije, al reko ovde da probam kontra sebe. Ipak cu odigrati sitno da mi ne bude krivo ako slucajno prodje. U svakom slucaju, hvala.  :)

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 1/2, prodje i neki teniski tiket(kvota 4 i nesto, sa jednom kvotom 1). Aalborg i Chelsea prodjose relativno lako 2+. Kod MLB dela sam se dosta dvoumio, pa polovican ucinak i nije tako los. Minus u Denveru, a dosla je i 2., pa bi taj par svejedno pogodio. Nisam imao poverenja u Hernandeza, ponovo je bio dobar, nista od overa. Cim sam odigrao sitnije, ok dan, tja.

 

 

Fudbal

 

Dinamo Zagreb-Salzburg 2+

Steaua-Man City 2+

 

Young Boys-Monchengladbach 2+

Bolivar-U. de Concepcion 2+

 

Kvote, 1.70, 1.52.

Nakon par uzasnih rundi, CL i EL kvalifikacija, strah me je da bilo sta probam 3+. Mec u Zagrebu, te Man City i Young Boys deluju pogodno za golove, a tu uklopih i Bolivar, koji juri 0-2.

 

Propratni tiketi, O`Higgins 2+, Emelec 2+, Junior 2+, New York RB 2+, Olimpia(Honduras) 2+ i Aston Villa w1, Brighton w1, Norwich 2+, Gillingham 3+, MK Dons 2+, Peterborough 3+, Sheffield Utd w1, Luton w1, Lincoln 2+. Kvote, 4.22, 15.28.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Toronto 2 (Pineda-Estrada)

 

Cleveland-Chicago White Sox 1 (Kluber-Quintana)

 

Kvote, 1.80, 1.50.

Pineda, 2-3, 3.54 ERA, protiv Blue Jaysa. U sezoni, 6-10, 5.07 ERA, 1.36 WHIP. Estrada, 3-2, 3.47 ERA, protiv Yankeesa. Ukupno, 7-5, 2.95 ERA, 1.04 WHIP. Prethodna 3 nastupa, Pineda, 1-1, 5.50 ERA, 1.50 WHIP; Estrada, 2-1, 3.00 ERA, 1.22 WHIP. Pineda kao domacin, 4-4, 5.04 ERA, 1.26 WHIP; Estrada u gostima, 4-1, 3.17 ERA, 1.02 WHIP. Vecernji termin, Pineda, 5-6, 4.74 ERA, 1.36 WHIP; Estrada, 5-4, 3.02 ERA, 1.07 WHIP. Od poslednjih 7 startova Pinede, 3 su bila kvalitetna. Protiv Bostona, 11. avgusta, dopustio je dva poena, tokom 6 ininga, u mecu gde on nije zabelezio odluku, ali je njegova ekipa dosla do pobede. Estrada je poslednji put primio vise od 3 poena, koja su njemu pripisana, jos 14. maja, protiv Texasa. Podrska udaraca je znala biti manjkava, inace bi imao neku pobedu vise. Porazio je Yankeese, u oba ovosezonska starta. Fiks trend, NY Yankees 7-3, Toronto 5-5. Yankeesi su usli u fazu obnavljanja ekipe, te ne verujem da ce ova serija dobrih rezultata potrajati. Toronto je u tesnoj borbi za vrh divizije, odnosno wild card mesto i mada Bautista i Pillar fale, postava bi trebala biti dovoljno jaka, da poravna skor tekucoj u seriji. Sezonska serija, 7-3 za Toronto.

Kluber, 5-4, 3.47 ERA, protiv White Soxa. Dosadasnji deo sezone, 12-8, 3.21 ERA, 1,01 WHIP. Quintana, 5-2, 2.68 ERA, protiv Indiansa. Za sada, 9-8, 2.85 ERA, 1.09 WHIP. Forma, Kluber, 3-0, 1.71 ERA, 0.90 WHIP; Quintana, 1-0, 2.11 ERA, 1.03 WHIP. Kluber na Progressive Fieldu, 6-4, 3.09 ERA, 1.04 WHIP; Quintana na gostovanjima, 5-4, 2.81 ERA, 1.25 WHIP. Nocni termin, Kluber, 7-4, 3.02 ERA, 0.89 WHIP; Quintana, 4-2, 2.71 ERA, 1.14 WHIP. Kluber je nanizao 6 kvalitetnih startova; 43 ininga, 9 primljenih poena ukupno(8 njegovih), 42 strajkauta, 9 walks. Ovo vec lici na formu, iz CY Young sezone. Quintana je takodje u dobroj formi; 5 kvalitetnih nastupa u seriji; 34+ ininga, 6 dopustenih runs, 28 Ks, 7 walks. Napad cesto ne isprati njegove dobre nastupe, zato i ovakav odnos pobeda i poraza. Ucinak timova, 10 meceva unazad, Cleveland 6-4, Chicago White Sox 5-5. Sezonska serija, 7-2 za Indianse. Cleveland nije igrao sjajno, u poslednje vreme, no losa serija Detroita im je isla na ruku. Sada im u goste dolazi ekipa, koju redovno dobijaju, plus su dosta bolji kod kuce(23-9 trenutni trend).

 

Prateci tiket, Boston >9.5, LA Dodgers 2, Detroit 1, Texas >10.5. kvota 9.31.

 

 

 

 

Link to comment

Posle dugo vremena odigrao sam sad Brazilke na 2,60 i naravno ćute :)

Aj samo jedan

Edit: naaaajs, glupe fukse 26 šuteva na gol i 0 golova.

I planirao sam Siti u hendikepu i sad mi frka da uzmem.

Uhhh kad posle duge puze promašiš prvi singl baš je gadno

Edited by Godfrey
Link to comment

Cini se da ce i Bolivar lagano u 3+, vec je 2-0. Naplasise me tokom vikenda(PSV, Feyenoord, Barcelona, izmedju ostalih), pa nisam smeo igrati 3+ nigde. No da se ne bunim, 2 prolaza za sada danas, neka prodje i neki MLB nocas.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nemoj da igraš sitne kvote, nisu džaba sitne. Nema profita na long run-u sa tim

Mislim, znam da ćeš da vidiš ovo i pomisliš "dobro, aj ne smaraj", ali ,malo guglaj value betting

 

Nisam odigrao City u hendiju, nisam stigao, ali sam vezao lajv Dinamo over 1,5 i City over 2,5...kasnije dodao City over 3,5 što baš i nije bilo razumno, ali dođe

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...