Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kako se setis ovako necega. :thumbup:

Ja fiks na fudbalu ne igram ozbiljnije(X nikad), a i kombinacije izbegavam. trudim se da igram sto jednostavnije. Videh zanimljivu stvar za golove u Millenniumu(mozda ima i na drugim mestima, nisam gledao), P2+&4+. Mozda vredi probati, tokom vikenda, kada je izbor siri. Lako se napravi velika kvota.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/4, MLB 0/1, New York City dodje 5+, a prosao je i prateci fudbalski tiket. Fudbalom i jesam i nisam zadovoljan. Man City prolazi uz dosta srece. Norrkoping je zato kiksirao, 0-0 protiv ekipe sa zacelja; nisu vredeli Copenhagen i Ajax(zato ja i volim poznate ekipe; uvek mogu da natrpaju protivnika). MLS je dosao efikasno, cim ja odigrah slabije. sest komada na Columbus-New York City, te goleada na New York RB, koje stavih na najmanji tiket, jer za 3 dana igraju CONCACAF CL mec(slicno za Bolivar i Copa Sudamericana). Colo Colo pad bih vec podveo pod neverovatne stvari. 70+ minuta igrac vise, primis 2 gola od potencijalnog fenjerasa i ne dodje 3+. MLB nastavio sa kilavim rezultatima. 9 poena, nakon 6 ininga u Bostonu i nista u preostala 3. "Pokojni" Buchholz je odjednom proradio. Razocarao sam se poprilicno; ocekivao sam 4/5, bez problema.

 

 

Fudbal

 

Sevilla-Barcelona 3+

 

Feyenoord-Twente 3+

 

PSV-AZ Alkmaar 3+

 

Aalesund-Molde 2+

Sporting Cristal-Defensor La Bocana 2+

U. Catolica-Palestino 2+

 

Arsenal-Liverpool 3+

 

Bournemouth-Man Utd 2+

Olimpia Asuncion-Sol de America 2+

 

Kvote, 1.60, 1.45, 1.41, 1.57, 1.92, 1.60.

Barcelona, Feyenoord, AZ, uobicajene stvari. Molde je manje efikasan u gostima, zato i 2+; Sporting Cristal je vec uzeo titulu, te mi se i tu oprez cini neophodnim; Catolica igra revans Copa Sudamericana, za par dana. Arsenal-Liverpool deluje kao siguran mec za golove, no nakon prosle sezone i dosta tvrdih meceva, odigrah slabije. Moji su imali uzasan prosek golova, pod proslim trenerom, pa i ovde sve preko 2+, predstavlja veliki rizik. Sol de America takodje igra revans Sudamericane, sto bi domaci mogli da iskoriste. 

 

Prva 4 tiketa, cine kombo miks.

 

Par pratecih tiketa, Hannover 2+, Oostende 2+, Hacken 2+, Zvezda 2+, Huachipato 2+ i Feyenoord P2+, PSV P2+, Barcelona P2+, Molde P2 i Heracles 2+, Hannover w1, Man Utd w2, Feyenoord P/K1, Grasshoppers 2, Basel 2, Odense 2+, PSV P/K1, Arsenal 1X, Dynamo Kiev P/K2, Olimpija Ljubljana P/K1, Bayern 2P1+, At. Alianza P1+, Aliznza Lima 2+, Juan Aurich 2P1+. Kvote, 2.50, 24.94, 22.97.

 

 

MLB tiketi, Cleveland 1, Chicago White Sox 2, Washington 1 i Arizona H2(+1.5), Detroit H2(+1.5). Kvote, 3.93, 2.41.

Edited by Miljenko
Link to comment

Arsenal-Liverpool ce izgleda biti jedini pogodak danas. Uzasni rezultati. Da sam hteo da nadjem ovoliko 0-1 utakmica, ne bih uspeo. Messi zaboravio da daje golove.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/6, Arsenal prodje 5+ i 7+. Tesko da su mogli mnogo losiji rezultati doci od ovoga. Feyenoord i PSV zakazase, 2-0, 1-0. Prve sam gledao i sumnjam da je mec mogao biti sporiji. Olimpia Asuncion samo 1-0, te Man Utd nije vredeo. Arsenal-Liverpool podsetise na stare derbije, gomila golova, jedna od retkih dobrih stvari juce. Barsa je dobila 2-0, Suarez i Messi promasise, par dobrih sansi za izlaz, smor. Malo je falilo da ostanem na jednom pogotku, bar kada je o osnovnim tiketima rec, no Sporting Cristal i U. Catolica, odose u 2+, u poslednjih 10 minuta(potonji u 93. minutu). U MLB delu nisam nista propustio. U Bostonu Greinke nalupan, naravno da je dosao plus, kada ga niko nije igrao. Los vikend, 3/6, 2/5, 2/6(uz jedan bonus tiket), u periodu petak-nedelja. Sto bi rekao kolega kladionicar, iz juznih krajeva, "crnina". Malo je falilo da juce bilans bude jos gori, pa se nisam smorio skroz, no petak i subota su definitivno bili zamorni. Krenuce uskoro Nemci, Spanci; kada su mi Real, Barsa i slicni timovi u opticaju, ocekujem da i izlaznost bude bolja.

 

 

Fudbal

 

Aalborg-Esbjerg 2+

Chelsea-West Ham 2+

 

Kvota 1.49.

Malo stvari po mom ukusu danas. Na Dancima padaju kvote za golove, pa stavih to 2+, uz ranije planirani Chelsea.

 

Propratni tiket, Helsinki w1, TPS w1, Kalju Nomme 2+, Hamburger 2+, Hammarby 2+, Dordrecht 2+, Dinamo Bucuresti w1, Cagliari 2+, St. Patricks w2, Shamrock w1. Kvota 3.89.

 

 

MLB

 

Colorado-Washington <10.5 (Jorge De La Rosa-Scherzer)

 

LA Angels-Seattle >8.5 (Nolasco-Felix Hernandez)

 

Kvote, 1.72, 1.85.

Jorge De La Rosa, 5-2, 3.71 ERA, protiv Washingtona. U sezoni, 7-7, 5.25 ERA, 1.59 WHIP. Scherzer, 1-4, 4.35 ERA, protiv Colorada. Dosadasnji deo sezone, 12-7, 2.80 ERA, 0.91 WHIP. Forma, De La Rosa, 1-0, 3.18 ERA, 1.47 WHIP; Scherzer, 2-1, 2.05 ERA, 0.73 WHIP. De La Rosa na Coors Fieldu, 4-3, 5.06 ERA, 1.50 WHIP; Scherzer na strani, 8-4, 2.96 ERA, 0.94 WHIP. Vecernji mecevi, De La Rosa, 4-6, 5.52 ERA, 1.66 WHIP; Scherzer, 9-4, 2.44 ERA, 0.86 WHIP. De La Rosa je spojio 4 starta, na kojima nije primio preko 3 poena(3 kvalitetna); 23+ ininga, 8 primljenih poena ukupno(7 njemu pripisanih), 11 strajkauta, 11 walks, uz samo jedan dopusten HR. Scherzer je u izvanrednoj seriji od 8 kvalitetnih startova; 56+ ininga, 11 dopustenih runs(9 njegovih), 70 strajkauta, 11 walks. Na Coors Fieldu jeste 0-3, 5.32 ERA, na 4 starta, no trenutna forma navodi da se ocekuje dobar nastup. Over/under trend, Colorado 7-3, Washington 7-3. Granica za over u Denveru je uvek visoka, sto ponekad stvarno pogoduje underima. Vecerasnji piceri bacaju dobro, te mislim da vredi probati minus na 10.5(Meridian).

Nolasco, 1-2, 4.00 ERA, protiv Marinersa. Do sada, 4-9, 5.14 ERA, 1.32 WHIP. Felix, 15-16, 3.35 ERA, protiv Angelsa. Ukupno, 6-4, 3.39 ERA, 1.24 WHIP. Aktuelni nastupi, Nolasco, 0-1, 3.60 ERA, 0.85 WHIP; Hernandez, 1-0, 3.15 ERA, 1.00 WHIP. Nolasco kao domacin, 0-4, 5.30 ERA, 1.31 WHIP; Hernandez na gostovanjima, 3-2, 3.46 ERA, 1.46 WHIP. Nocni termin, Nolasco, 2-6, 5.96 ERA, 1.41 WHIP; Felix, 4-2, 3.69 ERA, 1.12 WHIP. Nolasco baca promenljivo; kvalitetan start, pa nesto iz losijeg opsega. Protiv Oaklanda je primio 5 poena, tokom 6 ininga, da bi zatim protiv Cubsa, dopustio 2 poena, za isti interval proveden na moundu. Hernandez se polako popravlja, po povratku sa liste povredjenih; 2/5 kvalitetnih startova, pri cemu je neporazen na njima(4 pobede tima). 5. avgusta je protiv Angelsa, kao domacin, primio 4 poena, u 6-4 pobedi. Zatim je izdominirao protiv Tigersa, 7 ininga, 1 pusten run, 8 Ks, 4 walks. Odnos poena, 10 meceva unazad, LA Angels 5-5, Seattle 5-5. Angelsi su u seriji od 10 poraza, pa sam se ipak odlucio za over, umesto za fiks.

 

Fiks je tesko pogoditi, u poslednje vreme, pa je mozda vreme za poene. Prethodnih godina je bilo takvih perioda, da dolazi ili jedno, ili drugo.

 

Prateci tiket, Cleveland H1(+1.5), Detroit 1, Texas 1. Kvota 3.84.

Edited by Miljenko
Link to comment

Miljenko, sto je Arizona favorit protiv Metsa? Zar ne bi mogla tu da se proba dvojka po kvoti 2.00. Ja bih vezao Metse i Marinerse zajedno sa overima (mada mi je 8.5 mnogo, al da uvecam kvotu... :D...zajedno lepih 11.66 u Maxbetu ). Sta mislis (za over na Marinerse si vec napisao)?

Edited by Nesh
Link to comment

Angelsi imaju 10 vezanih poraza, a posto nisam srecne ruke, u ovom jul-avgust periodu, bilo me je strah da odigram 2; mozda dobiju bas veceras. Ima dobrih udaraca, Cruz, Cano, Trout, Pujols... Jeste granica od 8.5 visoka, no prosle nedelje je over rutinski dosao i to na za udarace nepogodnom Safeco Fieldu, domu Marinersa. 

Metsi imaju problema u napadu. Povrede, losa realizacija RISP situacija. Da si me pitao za ovaj par, pre mesec-dva, ne bi bilo dileme. Prosle nedelje je Arizona pocistila Metse u New Yorku, 3-0 u seriji, 5-3, 3-2, 9-0. Stoji da domacinu nista ne treba i vidim da se i na netu igra 2, no 3.4 poena po mecu Metsa, 10 meceva unazad, ne ulivaju poverenje. "Debeljko" Colon je iskusan starter, 43 godine, mada je Chase Field jedan od nezgodnijih stadiona za picere.

Ok za probati na sirem tiketu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...