Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Na vreme sam ih prozvao, odmah je pao prvi gol. ^_^ Brz fudbal, puno sansi; realizacija nije najbolja, no svejedno pada dosta golova. I Celtic vodi 2-0; 3 prolaza su na putu. Cudi me da u Bazelu nema golova. :huh:

Link to comment

I u Bazelu mogu lako da padnu 3 komada do kraja

 

Evo milje več padose 2

Posrecilo se veceras, prodje kombo. Nekako je i Zvezda dala treci gol.

Link to comment

ne postoje veca govna u fudbalu od italijana a najveca su ova roma koja od desetog minuta ne moze jebenoj latini da da drugi gol. deset suteva u okvir gola, majmun bi ga dao do tada. i opet sve ostalo dolazi kako treba.

Ti igraš golove na Italijane pored živih Svedjana, Svajcaraca, Celtica.

 

Bravo Milje jebo si im kevu danas, naplatio si im sve promasaje od prosle sedmice

Link to comment

Prosla nedelja je bila korektna, no veci deo jula, jeste bio los. Nadam se da ce cesce dolaziti ovakvi rezultati. ^_^

Edited by Miljenko
Link to comment

Prosla nedelja je bila korektna, no veci deo jula, jeste bio los. Nadam se da ce cesce dolaziti ovakvi rezultati. ^_^

Samo treba rokati Svedjane, Norvezane, Holandjane, Svajcarce i to je to. Nema tu mnogo razmišljanja. Nego zasto je Zvezda imala tako veliku kvotu. Od 15 minuta imali su kvotu 1.55. Morao sam da iskoristim ovakav poklon.

Link to comment

Ne znam. Do jutros je recimo 3+ bio u opsegu 1.45-1.53, da bi tokom dana kvota otisla preko 1.70. :wacko:

 

Da, krenuli su i Norvezani; ostalo pomenuto dolazi od starta.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 4/5, Celtic dodje 5+, prodjose kombo, te prateci fudbalski i MLB tiket. Fudbal je dosao skoro idealno. Lose vreme u Beogradu, ali je Zvezda iz gomile sansi, ipak postigla 3 pogotka. 0-0 poluvreme na Basel-Young Boys i ubedljiva pobeda domacina, u nastavku meca. Barsa i Celtic, nisu mogli mnogo lakse proci. Svedjane cesto nepravedno zapostavljam; puno prilika i 4 gola, uprkos mnostvu promasenih zicera. Sudamericana singl nije doneo previse zivciranja, jer je prosao jedan od pratecih tiketa iz istog takmicenja. Dosta iznenadjenja, u MLB sektoru, mada sam i tu fino uklopio meceve, te je prosao jedan tiket. Prolaz kombo tiketa, znaci siguran plus, a jos kada uleti i par pratecih stvari, milina.

 

 

Fudbal

 

Zalgiris Vilnius-Kaunas Zalgiris 3+

Lausanne-St. Gallen 2+

 

Thun-Grasshoppers 3+

 

Kvote, 1.58, 1.65.

Litvanija je medju ligama, koje retko igram, no videh da domacin redovno cisti danasnjeg protivnika. Jedva stigoh da odigram u Mozzartu, pre obaranja kvote sa 1.35, na 1.20. Svajcarci su krenuli jako, te probah ono sto mi je prvo palo na pamet.

 

Prateci tiket, Blooming 2+, Palestino 2+, Deportivo Tolima 2+. Kvota 2.54.

 

 

MLB

 

NY Mets-Arizona 1 (Syndergaard-Shipley)

 

Cleveland-LA Angels 1 (Kluber-Chacin)

 

Kvote, 1.45, 1.45.

Syndergaard, 1-0, 1.13 ERA, protiv Diamondbacksa. U sezoni, 9-6, 2.64 ERA, 1.16 WHIP. Shipley nije nastupao protiv Metsa. Do sada, 1-1, 4.15 ERA, 1.62 WHIP. Poslednji nastupi, Syndergaard, 0-2, 4.00 ERA, 1.50 WHIP; Shipley, 1-1, 4.15 ERA, 1.62 WHIP. Syndergaard na Citi Fieldu, 5-3, 2.41 ERA, 1.07 WHIP; Shipley na strani, 1-1, 4.76 ERA, 1.59 WHIP. Dnevni mecevi, Syndergaard, 4-2, 2.47 ERA, 1.15 WHIP; Shipley ce imati prvi nastup po danu ove sezone. Syndergaard je primio 4 poena protiv Detroita, 5. avgusta i doziveo poraz. Time je prekinut niz od 5 nastupa, na kojima nije dopustao preko 3 runs. Podrska je cesto manjkava, kada on baca, pa zato i nema pobedu, na poslednjih 5 startova(tim je dobio 2/5). Shipley ce veceras imati 4. MLB start. Nakon 6 primljenih poena na debiju na Miller Parku, spojio je dva kvalitetna starta(Dodgers, Brewers); 12 ininga, 2 primljena poena ukupno, 6 strajkauta i cak 7 walks. Fiks trend, NY Mets 4-6, Arizona 5-5. Metsi i dalje imaju realne wild card sanse, pa bi ciscenje protiv ekipe sa zacelja NL, lose uticalo, kako na stanje na tabeli, tako i na moral ekipe. Arizona je dobila oba ovosezonska duela.

Kluber, 1-2, 4.26 ERA, protiv Angelsa. Dosadasnji deo sezone, 11-8, 3.16 ERA, 1.01 WHIP. Chacin, 0-0, 3.86 ERA, protiv Indiansa. Ukupno, 2-5, 5.22 ERA, 1.49 WHIP. Forma, Kluber, 2-0, 1.64 ERA, 0.91 WHIP; Chacin, 0-3, 11.12 ERA, 3.09 WHIP. Kluber kod kuce, 5-4, 2.95 ERA, 1.05 WHIP; Chacin na gostovanjima, 0-4, 5.97 ERA, 1.70 WHIP. Mecevi igrani uvece, Kluber, 6-4, 2.92 ERA, 0.88 WHIP; Chacin, 2-5, 5.37 ERA, 1.48 WHIP. Kluber je nanizao 5 kvalitetnih startova(3 pobede i 2 meca bez odluke); 37 ininga, 6 primljenih poena, 39 strajkauta, 7 walks. Chacin je poslednji start imao 1. jula protiv Bostona, kada je primio 5 poena, tokom nepunih 5 ininga. Posle toga su usledili nastupi iz bullpena, gde je imao promenljive rezultate. Eksperiment sa Lincecumom se pokazao neuspesnim, te je Chacin dobio novu sansu kao starter. Ucinak timova, 10 meceva unazad, Cleveland 4-6, LA Angels 3-7(6 uzastopnih poraza). Sezonska serija, 2-1 za Cleveland. Cleveland je imao sigurnu prednost, na celu divizije, do ove serije promenljivih nastupa, oko i posle All-Star utakmice. Na ruku im ide i trenutna losa serija Tigersa, mada moraju pobedjivati, ako zele u playoff.

 

Propratni tiket, Houston 2, Texas >10.5, Baltimore 2. Kvota 5.35.

 

Smanjih dobitke/uloge danas, za oko 50%, juce je bio dan koji je delovao idealno za jacu uplatu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/2, prodje i prateci MLB tiket. Na fudbalu nije bilo srece. Litvanci prodjose lako, ali se Lausanne ispromasivala, u zavrsnici meca. Thun-Grasshoppers prodje na samom kraju. MLB sam mozda mogao odabrati bolje. Metsi su lagano porazeni i cini se da ce se raspasti, do kraja avgusta. Cleveland se odlepio u prvom iningu i kasnije samo potvrdio pobedu. Na pratecem, Houston i Baltimore dobise, uz veoma lak over u Arlingtonu. Polovican ucinak, no kako je krenulo, nisam nezadovoljan.

 

 

Fudbal

 

Trans Narva-Rakvere Tarvas 3+

Flora-Parnu 3+

 

Goteborg-Falkenberg 3+

 

Cambuur-PSV II 3+

 

The Strongest-Guabira 3+

 

General Caballero-Deportivo Capiata 3+

 

Kvote, 1.81, 1.45, 1.51, 1.60, 1.67.

Estonci donose dabl, gde se ocekuje da favoriti natrpaju protivnike. Flora je medju boljim timovima u ligi, dok Trans Narva igra protiv ekipe, koja ima samo 1 bod i prima golove kao na traci. Goteborg i Falkenberg su u seriji efikasnih meceva. PSV II i The Strongest su standardno dobri za 3+. Paragvajci su startovali sporo, no zbog tradicije, probah ovaj par, opreznije. 

 

Prve 4 stvari cine kombo tiket.

 

Prateci tiketi, Flora, Trans Narva, Liefering, Goteborg, Ajax II, PSV II, sve P2+ i Randers 2P1+, Lechia Gdansk P1+, Plzen P1+, Horn 2P1+, Liefering P1+, Zenit 2P1+, Goteborg P1+, PSG 2P1+, Utrecht 2P1+, Den Bosch 2P1+, Ajax II P1+, PSV II P1+, RKC P1+, Stuttgart 2P1+, Stockport P1+, Porto 2P1+, A. Italiano 2P1+, Deportivo Capiata P1+, The Strongest P1+. Kvote, 46.62, 54.47.

 

 

Kosarka

 

USA-Serbia >183.5

 

Kvota 1.60.

Jeste upitno, koliko ce nasi dati, no posto ocekujem da USA rutinski probije stotku, probah over. I ovo je zavrsilo u slabijoj grupi.

 

 

MLB tiketi, Chicago Cubs 1, Washington 1 i Toronto >8.5, Boston 1, Cleveland 1, Texas >9.5. Kvote, 2.17, 7.18.

Avgust i septembar su obicno najneprijatniji za igru, kada je o MLB mecevima rec, pa ni ove godine nije drugacije. Puno iznenadjenja, sve manje kvote; forsiracu fudbal, gde god je to moguce.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/5, kosarka 1/1. Fudbal je sigurno mogao bolje. Kod Estonaca se izglupirah, retko igram timove sa zacelja tabele i to juce nisam ispostovao. Flora nekako prodje, Trans Narva se obrukala(da ne kazem da je namesten mec, mada verujem da jeste). Goteborg je kasno poveo; na kraju je bilo par sansi za 3+, no nije se posrecilo. Slicno vazi i za Cambuur-PSV II, jedina razlika je sto je ovde bilo 1-1, a ne 2-0. Nocni deo je bio bolji. Deportivo Capiata brzo prolazi, dok se The Strongest dugo mucio, jalovo napadajuci, da bi bunker gostiju popustio dvadesetak minuta pre kraja. Na kosarci sam imao dosta srece, posto je USA odigrala los mec, ali je snizena granica nekako probijena. Prateci MLB tiket je bio blizu prolaza, ali je zafalio poen u Torontu. Glup dan, nema sta; jaca grupa 1/4, slabija 2/2, to nikada nije dobra stvar.

 

 

Fudbal

 

Gefle-Norrkoping 2+

Copenhagen-Midtjylland 2+

Ajax-Roda 2+

 

Man City-Sunderland 3+

 

Colo Colo-Deportes Temuco 3+

 

Columbus-New York City 3+

 

Kvote, 1.61, 1.56, 1.58, 1.65.

Ogranicih broj tiketa danas, nakon onog izletanja juce. Norrkoping gostuje, pa probah 2+. Copenhagen i Midtjylland imaju 3+ tradiciju, ali se ni ovde nisam zaletao. Ajax ima mec CL kvalifikacija, za par dana, pa je pitanje koliko ce zapinjati. Man City takodje igra u CL kvalifikacijama, no posto je rec o otvaranju sezone, sa novim trenerom, ocekujem kanonadu. Colo Colo je izrazit favorit i vreme je da pociste nekoga. Columbus i New York City su medju boljim over timovima u MLS, te odigrah opreznije i ovo.

 

Prve tri stvari su stavljene na kombo tiket.

 

Gomila pratecih tiketa, navescu dva, Rangers 2+, Tottenham 2+, U. de Chile 2+, Bolivar 2+, Benfica 2+, New York RB 2+ i Gillingham P2+, Sheffield Utd P2+, Peterborough P2+, Guiseley P2+, Dumbarton P2+, Peterhead P2+, Forfar P2+, Elgin P2+. Kvote, 3.83, 2368.06.

 

 

MLB

 

Boston-Arizona >9.5 (Buchholz-Bradley)

 

Kvota 1.72.

Buchholz, 1-0, 4.76 ERA, protiv Arizone. U sezoni, 4-9, 5.64 ERA, 1.41 WHIP. Bradley nije nastupao protiv Bostona. Ukupno, 4-7, 4.80 ERA, 1.51 WHIP. Forma, Buchholz, 0-3, 6.14 ERA, 1.70 WHIP; Bradley, 1-1, 6.60 ERA, 1.80 WHIP. Buchholz na Fenway Parku, 1-6, 5.80 ERA, 1.41 WHIP; Bradley u gostima, 3-3, 3.38 ERA, 1.50 WHIP. Vecernji mecevi, Buchholz, 2-7, 6.60 ERA, 1.47 WHIP; Bradley, 2-5, 5.63 ERA, 1.75 WHIP. Buchholz je upao u rotaciju, nakon sto se Wright povredio. Ovo ce mu biti prvi start, jos od 2. jula. Ocajan je kod kuce ove sezone, mada par nastupa iz bullpena, deluju obecavajuce. Bradley nije sjajno zapoceo avgust; protiv Washingtona je primio 8 poena(7 njemu pripisanih), tokom 3+ ininga; Protiv Brewersa zbog visokog pitch counta(116), nije prosao 5. ining(3 pustena poena). Pre toga je imao solidan broj kvalietnih nastupa, ali mu je limit bio oko 6 ininga, kada je o duzini nastupa rec. Over/under trend, Boston 5-5, Arizona 8-2. Na otvaranju serije je over dosao, vec u drugom iningu.

 

Ovaj par je zavrsio na kombo tiketu.

 

Propratni tiket, Texas 1, San Francisco 1. Kvota 2.40.

Edited by Miljenko
Link to comment

Cash, Svedjani mi ipak nisu korisni; 4/8 od kada ih igram. Za ligu gde je 3+ na probranim mecevima, 1.45-1.60, to je nedopustivo nizak procenat. Sve ispod 75%(moze i 70%), nije mi zanimljivo. Danas mi se posebno nisu dopali ovih 0-0. Tim koji se bori za vrh, protiv ekipe sa zacelja, ne daje gol; tja, znam neke lige gde se to ne moze desiti nikako. :fantom:

Guardiola se pokazuje na prvom mecu; bednih 1-0 na poluvremenu, protiv "mrtvog" Sunderlanda. :isuse:

Edited by Miljenko
Link to comment

Kriza u skandinaviji. Ja cesto igram over 0.5 prvo poluvreme. Ako je za celu tekmu over 1.5 kvota 1.18 radije odigram over 0.5 prvo poluvreme bude kvota 1.30 i nadjem jos nesto i imam double

Link to comment

To sam ja baksuz, koji uleti u losem periodu. :D

Bar je City prosao 3+. Krenuli su Englezi, a uskoro ce Nemci i Spanci, pa ce i izbor biti bolji. Ja sam uvek bio ljubitelj top timova.

 

Obicno je MLB najgori za igru, na kraju sezone i cini se da ce tako biti i ove godine. Gomila timova chokuje trenutno, neki piceri su povredjeni(Kershaw), ne bas simpaticna situacija; zato sam i smanjio broj singlova; dablovi i MLB bas i ne idu jedno sa drugim.

April-jun su bili najbolji, od kada igram MLB, pa i ne mogu da se bunim previse.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...