Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Stimac manje od 8,5 po 1,72. Mislim da se kladionica malo zajebala sa ovom granicom.

Prodje Stimara lagano, odigrao nesto manje od 6 minuta.
Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 0/1, tenis 0/1. Golovi na fudbalu su dosli prilicno dobro, mada sam ja mogao odigrati bolje. Barsa je lagano porazena, ali je bar 3+ prolaz bio lak. Slovaci mi nisu trebali; retko ih igram i na pratecim tiketima i Trencin mi donese pad juce. Tu su bezveze propali Molde i Zvezda, koje kao kukavica, nisam smeo singlirati. Young Boys, Salzburg, PSG, U. de Chile, donese nesto bolju selekciju, posto su dva meca, donela tacno 2 gola. MLB nije odusevio. Arrietu preskocih za singl, sto se pokazalo pogresnim. Strasburg je ponovo zakazao, protiv jos jednog napada, koji nije u formi. Tenis je razocarao skroz, nije bilo sanse da se provuce nesto. Bolje da ne cackam mecku, posto znam da tu ne mogu napraviti plus. Ocekivao sam 4/5, bez problema i ovo je sigurno neprijatno iznenadjenje.

 

 

Fudbal

 

AZ Alkmaar-Heerenveen 3+

 

Luzern-Basel 2+

Plzen-Bohemians 2+

Austria Vienna-Rapid Vienna 2+

 

1.60, 1.66.

AZ je uvek bio jedna od boljih over igara, te takav trend ocekujem i ove sezone. Basel igra efikasno, no mozda i oni daju 2 gola, nakon ovih par kanonada; Plzen je dominantan kod kuce; Vienna derbi redovno donosi golove.

 

Prateci tiketi, Grasshoppers 2+, Man Utd 2+, Arsenal 2+ i Feyenoord 2+, Ajax 2+, Celtic 2+, Anderlecht 2+, Defensor La Bocana 2+, Gent 2+, Colo Colo 2+, Norrkoping 2+, Copenhagen 2+, Roda 2+. Kvote, 1.75, 7.09.

 

Tu je i fiks tiket, no posto on prodje otprilike jednom u godinu dana, da ne piskaram i to(juce Rangers, Trencin, Barcelona; poslednja dva na viner).

 

 

MLB

 

Washington-San Francisco <7.5 (Roark-Bumgarner)

 

St. Louis-Atlanta 1 (Wainwright-Foltynewicz)

 

Kvote, 1.85, 1.40.

Roark, 4-0, 3.32 ERA, protiv San Francisca. U sezoni, 11-6, 3.02 ERA, 1.17 WHIP. Bumgarner, 3-4, 2.90 ERA, protiv Washingtona. Ukupno, 10-6, 2.25 ERA, 1.03 WHIP. Forma, Roark, 2-1, 4.42 ERA, 1.20 WHIP; Bumgarner, 0-1, 3.15 ERA, 1.35 WHIP. Roark na Nationals Parku, 5-4, 2.79 ERA, 1.17 WHIP; Bumgarner na gostovanjima, 5-3, 3.04 ERA, 1.27 WHIP. Dnevni mecevi, Roark, 4-2, 2.04 ERA, 1.13 WHIP; Bumgarner, 3-1, 1.39 ERA, 1.12 WHIP. Roark je spojio dva kvalitetna starta, na gostovanjima, protiv San Francisca i Arizone; 13+ ininga, 4 primljena poena ukupno, 9 strajkauta, 5 walks. Bumgarner u poslednje vreme ima dva skoro savrsena nastupa, pa jedan ocajan. Protiv Philliesa(najgori napad lige), 2. avgusta se nije proslavio, primivsi 8 poena(4 njemu pripisana), tokom 5 ininga, uz 4 Ks i 2 dopustena HR. Over/under trend, Washington 4-6, San Francisco 3-7. Ocekujem dosta bolje izdanje Bumgarnera; ne secam se kada je vezao dva losa starta. 

Wainwright, 8-2, 2.95 ERA, protiv Bravesa. Dosadasnji deo sezone, 9-5, 4.14 ERA, 1.29 WHIP. Foltynewicz, 3-4, 5.40 ERA, protiv Cardinalsa. Za sada, 4-5, 4.60 ERA, 1.30 WHIP. Aktuelni nastupi, Wainwright, 0-0, 4.08 ERA, 1.47 WHIP; Foltynewicz, 1-2, 7.71 ERA, 1.71 WHIP. Wainwright na Busch Stadiumu, 5-2, 2.58 ERA, 1.10 WHIP; Foltynewicz na strani, 3-4, 5.40 ERA, 1.54 WHIP. Raniji termin, Wainwright, 2-2, 4.66 ERA, 1.45 WHIP; Foltynewicz, 2-0, 1.35 ERA, 0.75 WHIP. Nakon 4 kvalitetna starta u nizu, Wainwright je imao dva ne tako dobra nastupa; Mets-4 primljena poena, 6+ ininga; Reds-2 pustena poena, 5 ininga. Nije porazen na poslednjih 6 nastupa, pri cemu su poslednja 3 starta bila bez odluke. Foltynewicz ima sasvim pristojnu sezonu, narocito ako se uzme u obzir, da igra za jedan od trenutno nalosijih timova. Cini se da je u padu forme, Minnesota-7 primljenih poena(6 njegovih), Pittsburgh-5; 5+ ininga na oba starta. Fiks trend, St. Louis 5-5, Atlanta 6-4. Sezonska serija, 4-1 za Cardinalse. St. Louis je trenutno na deobi drugog wild card mesta i svaka pobeda im je bitna, pa je trijumf u seriji, protiv ovakvog rivala, imperativ.

 

Propratni tiket, Texas 2, Toronto 2. Kvota 3.05.

 

Teniski tiket, Bautista-Agut fix, Ferrer fix, Kerber fix, Kvitova fix, Makarova fix, Murray fix, Goffin fix, Cuevas fix, Serena/Venus fix, Hlavackova/Hradecka fix, Herbert/Mahut fix, Nestor/Pospisil fix, Muguruza fix, Djokovic fix. Kvota 11.47.

Tenis me je toliko razocarao juce, da danas odigrah samo ovaj glupi siri tiket.

 

Igracu overe na USA u kosarci(muskoj); juce ih ne odigrah u singlu, a dodjose bez problema.

Edited by Miljenko
Link to comment

jebote nisam smeo odigrati 2+ pp elfsborg - hacken na kvoti 2.3 i odigrao samo 1+ a ono 5 golova...

Bato samo igraj Svedjane i Norvezane i Holandjane ljudi razvaljuju.

Link to comment

To sam i ja pre mislio, mada je u sustini svaki dan u nedelji bitan i obicno postoji neka opcija za igru. MLB, NHL, NBA, svakodnevno donose zanimljive meceve za odigrati. Fudbal jeste dosta laksi tokom vikenda. Vidim da tokom nedelje ponuda nece biti losa(bar sto se fudbala tice); Real Madrid-Sevilla u utorak; Zvezda-Vozdovac, Basel-Young Boys, Barcelona-Sampdoria, u sredu; plus se tokom nedelje igraju mecevi Copa Sudamericana. Jedino je sutra nesiguran dan, nema sigurne stvari na fudbalu(imam ideju naravno, ali...), moracu ograniciti uloge.

 

Ja se juce izglupirah, sto nisam singlirao Molde i Zvezdu 3+ i sire, kao sto obicno radim. Glupo je ne koristiti ovakve goleade. :isuse:

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 1/2, prodje i prateci fudbalski tiket. Na fudbalu je bilo tesko pasti(barem to vazi za golove). Basel jos jedan rutinski 3+(ponovo sam bio previse oprezan); Plzen taman 2 gola, gomila golova u Vienna derbiju. AZ je jos jednom opravdao poverenje, lagodan prolaz, na startu drugog poluvremena. Grasshoppers, Man Utd, Arsenal, na pratecem. MLB me pak nije odusevio. Samo jedan poen u Washingtonu, minus nije nijednom bio ugrozen. Cardinalsi se obrukase protiv Atlante, kako Wainwright, tako i udaraci. Ponovo nije bilo srece sa kombo tiketom, mada i ovih 3/4, nisu los bilans.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-Emmen 2+

PSV II-Den Bosch 2+

Stuttgart-St. Pauli 2+

 

Kvota 1.73.

Relativno neugodna ponuda za golove danas, te probrah par meceva.

 

Prateci tiket, Krasnodar 2P1+, Esbjerg 2+, Halmstad 2+, Aarau 2+, RKC P1+, KR Reykjavik 2+, Stjarnan P1+, Atl. Alianza 2P1+, Lokomotiva Zagreb 2P1+. Kvota 6.49.

 

 

MLB

 

Colorado-Texas 2 (Anderson-Hamels)

 

Seattle-Detroit H2(+1.5) (Iwakuma-Fulmer)

 

Kvote, 1.80, 1.44.

Anderson nije nastupao protiv Texasa. U sezoni, 4-3, 3.25 ERA, 1.26 WHIP. Hamels, 4-4, 3.21 ERA, protiv Colorada. Ukupno, 12-3, 2.89 ERA, 1.25 WHIP. Forma, Anderson, 2-0, 2.84 ERA, 1.26 WHIP; Hamels, 2-1, 2.21 ERA, 1.13 WHIP. Anderson na Coors Fieldu, 4-1, 3.32 ERA, 1.38 WHIP; Hamels u gostima, 8-2, 1.90 ERA, 1.10 WHIP. Nocni mecevi, Anderson, 4-0, 3.77 ERA, 1.42 WHIP; Hamels, 8-2, 2.73 ERA, 1.24 WHIP. Nakon solidnog starta protiv Tampe(6+ ininga, 4 primljena poena), Anderson je vezao 3 kvalitetna starta; 19 ininga, 6 dopustenih runs, 17 strajkauta, 3 walks. Hamels je podigao formu, nakon krize pre All-Star pauze, sa 3/4 kvalitetna starta; 28+ ininga, 7 pustenih poena(5 njemu pripisanih), 29 Ks, 8 walks. Fiks trend, Colorado 6-4, Texas 7-3. Hamels je jedan od retkoh picera, koji ima ERA ispod 4 na Coors Fieldu. Colorado igra bolje, u odnosu na start sezone, no ne verujem da imaju realne wild card sanse. Texas cvrsto drzi vrh divizije i ocekujem jos jedan njihov trijumf, iza najboljeg clana rotacije.

Iwakuma, 1-2, 4.08 ERA, protiv Detroita. Za sada, 12-7, 3.99 ERA, 1.29 WHIP. Fulmer, 0-0, 2.08 ERA, protiv Marinersa. Ruki sezona, 9-2, 2.42 ERA, 1.08 WHIP. Poslednja 3 starta, Iwakuma, 2-1, 3.86 ERA, 1.29 WHIP; Fulmer, 0-0, 3.72 ERA, 1.09 WHIP(tim je dobio ova tri starta). Iwakuma na Safeco Fieldu, 7-2, 3.86 ERA, 1.13 WHIP; Fulmer na gostovanjima, 7-2, 2.88 ERA, 1.18 WHIP. Vecernji termin, Iwakuma, 8-3, 3.81 ERA, 1.33 WHIP; Fulmer, 5-2, 2.67 ERA, 1.20 WHIP. Posle lose utakmice sa Cubsima(3 ininga, 5 primljenih poena), Iwakuma je izdominirao protiv Bostona, 7+ ininga, bez primljenog poena, 7 strajkauta. Fulmer je jedno od najprijatnijih iznenadjenja ove sezone. Od prethodnih 10 startova, samo dva puta je dopustio vise od dva poena. Ima 4 starta u nizu bez odluke, no bitno je da je ekipa pobedila na 7 vezanih njegovih nastupa. Timski trend, Seattle 6-4, Detroit 8-2. Marinersi su se malo povratili protiv Angelsa, tokom vikenda(3-0 serija). Sredinom juna je izgledalo da je ova sezona izgubljena za Tigerse, ali sada ni vrh divizije nije predaleko. Povreda Castellanosa nije bila neophodna, no rotacija funkcionise sve bolje, a i standardno osporavani bullpen, daje znake zivota. Fulmer retko zakaze, te probah hendikep na Detroit.

 

 

Teniski tiket, Kvitova fix, Edmund fix, Bacsinszky/Hingis fix, Kerber >19.5, Bautista-Agut fix, Tsonga 10+ 1. set, Muguruza fix, Serena 9- 1. set, Nishikori fix. Kvota 12.72.

Odigrah ovo po sistemu, vazno je ucestvovati. Rezultati su gori, nego na bilo kom GS turniru.

 

 

 

Link to comment

Ne kapiram koji je smisao staviti utakmicu u izbor lajv kladjenja ako ne stavis kvote na nju. Evo na Mocartu idu Amerikanci i Venecuela, ali sve vreme samo broj poena, niti hendikep kraj, poluvreme, ama bas nista.

Link to comment

Veliki je hendikep, a vecina ljudi igra poene, na takvim mecevima. Na stranu to sto je mec egal do sada, pa se sise plase, da daju siru ponudu.

Link to comment

Ne dopada mi se ovaj sastav Reala za veceras, cak ni za 2+. Za Ronalda sam znao da ne igra, no nisu spremni ni Bale, Kroos, Pepe, verovatno ni Benzema.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 1/2. Fudbal prolazi prilicno lako. Holandjani raspucani; steta sto nisam singlirao PSV II, kao i prosle sezone. Stuttgart-St. Pauli odigrase lep mec, drugi gol je pao na vreme. MLB je mogao bolje. Texas okrece 1-3, u 9. iningu, no takve srece nije bilo na Detroitu. Fulmer standardno dobar, napad Tigersa ocajan, bez datog poena. Ok bilans, mada sam se ponadao prolasku kombo tiketa, nakon preokreta Texasa. 

 

 

Fudbal

 

A. Bilbao-Dortmund 2+

Offenbach-Leverkusen 3+

 

Real Potosi-U. Catolica 3+

 

Kvote, 1.53, 2.10.

Razmatrah i Real 2+ ili 3+, no nakon sto sam video sastav, nisam bio raspolozen da to probam. Dortmund i Leverkusen deluju kao dobra resenja; prijateljski mecevi su do sada dolazili prilicno dobro, mada ih ja nisam koristio cesto. Prva runda Copa Sudamericana startuje veceras, te probah duel ekipa, koje redovno igram.

 

Prateci tiket, Thisted 2+, Marienlyst 2+, Bronshoj 3+, Roskilde KFUM`s 3+, Naesby 2+, Ledoje-Smorum 2+, Northampton 2+, Port Vale 2+, Cheltenham 2+, Ipswich 3+, Peterborough 3+, Sheffield Utd 2+, Forest Green 2+, Hamilton 2+, Rangers 3+, Real Madrid 2+. Kvota 25.33.

 

 

MLB

 

Washington-Cleveland 1 (Scherzer-Bauer)

 

Boston-NY Yankees 1 (Porcello-Severino)

 

Kvote, 1.52, 1.50.

Scherzer, 9-4, 4.42 ERA, protiv Indiansa. Dosadasnji deo sezone, 12-6, 2.87 ERA, 0.93 WHIP. Bauer nije nastupao protiv Nationalsa. Za sada, 7-5, 4.08 ERA, 1.34 WHIP. Forma, Scherzer, 2-0, 2.45 ERA, 0.73 WHIP; Bauer, 0-2, 10.50 ERA, 2.42 WHIP. Scherzer kao domacin, 4-2, 2.74 ERA, 0.90 WHIP; Bauer na strani, 5-2, 3.36 ERA, 1.32 WHIP. Mecevi igrani uvece, Scherzer, 9-3, 2.52 ERA, 0.88 WHIP; Bauer, 5-3, 3.97 ERA, 1.32 WHIP. Scherzer ima 7 vezanih kvalitetnih startova; 49+ ininga, 9 dopustenih runs(8 njemu pripisanih), 60 strajkauta, 10 walks, 4 HR protivnika. Bauer je 3 starta, bez kvalitetnog nastupa; 12 ininga, 16 primljenih poena(14 njegovih), 10 Ks, 11 walks. Pusta previse igraca na bazu, sto je opasnost, ma ko da je protivnik. Fiks trend, Washington 7-3, Cleveland 5-5. Sezonska serija, 1-1. Washington se ne moze pohvaliti ofanzivnom stabilnoscu, no gosti se ne nalaze u dobroj formi(2-5, na prethodnih 7 meceva; porazi u serijama protiv Twinsa i Yankeesa).

Porcello, 6-5, 3.38 ERA, protiv Yankeesa. Ukupno, 14-3, 3.46 ERA, 1.08 WHIP. Severino, 0-2, 3.86 ERA, protiv Bostona. Presek sezone, 1-6, 6.02 ERA, 1.45 WHIP. Aktuelni nastupi, Porcello, 2-1, 3.42 ERA, 0.72 WHIP; Severino, 0-3, 8.22 ERA, 1.57 WHIP. Porcello na Fenway Parku, 10-0, 3.21 ERA, 1.11 WHIP; Severino u gostima, 0-3, 6.00 ERA, 1.56 WHIP. Nocni mecevi, Porcello, 8-3, 3.12 ERA, 0.97 WHIP; Severino, 1-5, 6.44 ERA, 1.43 WHIP. Nakon nesigurnog nastupa protiv Minnesote, Porcello je spojio dva kvalitetna izdanja na gostovanjima( Angels i Mariners); 17 ininga, 5 primljenih poena, 11 strajkauta, 1 walk. Severino se nije proslavio kao starter, tokom aprila i maja, no nakon par sigurnih nastupa iz bullpena, dobice novu sansu veceras. Yankeesi su krenuli sa renoviranjem tima, pa pokusavaju saznati na cemu su sa njim. Odnos pobeda i pobeda, 10 meceva unazad, Boston 5-5, NY Yankees 4-6. Sezonska serija, 6-3 za Red Soxe. Boston je nakon nesto slabijeg perioda, trenutno treci u diviziji, par pobeda ispod wild card mesta. Pobede u ovakvoj seriji, protiv velikog rivala, koji nije u formi, bi podigle moral ekipe. Porcello ima sjajnu sezonu i ovo lici na lagani 1.

 

Propratni tiket, Toronto 1, Arizona H2(+1.5), Kansas <7.5. Kvota 4.22.

Link to comment

Hrvati imaju kvotu preko 2.00 protiv gaucosa. Moracu odigrati.

Do tad Španija basket + Danci rukomet ukupna kvota 1.53.

Danci igraju sa Tunisom koji je pruzio vrlo dobar otpor Francuzima. Ipak Danci su klasa pa bi morali ovo dobit bez problema. Španci protiv Brazila moraju da pobede. Ako to urade mogu komotno da kalkulisu i budu treci. U suprotnom čeka ih borba za 4.mesto a ako uspeju u tome zna se sta ih čeka u 1/4 finalu :)

Edited by Cash
Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/2. Na fudbalu sam previse razmisljao i naravno odabrao pogresno. Kada sam video sastav Reala, odustao sam od njih; 2-2 u regularnom toku. Bilbao i Dortmund se obrukase, samo jedan gol. Leverkusen nekako ode u 3+, no nije vredelo. Real Potosi je pomalo neocekivano, zabelezio ubedljivu pobedu protiv Catolice, lepa 4 gola. MLB, meh. Boston je okrenuo 0-2, protiv Yankeesa. Scherzer odlican, ali su udaraci Washingtona skroz zakazali, protiv picera, koji nije u formi. Ocekivao sam vise od jucerasnjeg dana; ipak ponuda nije bila tako losa.

 

 

Fudbal

 

Norrkoping-Hacken 3+

 

Zvezda-Vozdovac 3+

 

Basel-Young Boys 3+

 

Barcelona-Sampdoria 3+

Celtic-Motherwell 3+

 

Sol de America-Jorge Wilstermann 3+

 

Kvote, 1.56, 1.45, 1.45, 1.83, 2.01.

Dosta zanimljivih meceva danas, a posto su u MLB delu teski parovi, skoncentrisao sam se na fudbal(bar za ove jace stvari). Norrkoping, Zvezda, Barsa, Celtic, uobicajene stvari. Basel i Young Boys igraju derbi mec, koji retko ne donese pregrst golova, mada je kvalitativna prednost sigurno na strani domacina. Sol de America i Jorge Wilstermann igraju mec prve runde Copa Sudamericana; duel timova koji i daju i primaju dosta golova.

 

Prve 4 stvari su stavljene na kombo tiket, mec iz Sudamericane je zavrsio u slabijoj grupi.

 

Prateci tiketi, Bolivar 2+, Barcelona Guayaquil 2+, Independiente Medellin 2+ i Portugal(OI) w2, Argentina(OI) w1, Dinamo Zagreb 2P1+, Werder 3+, Udinese 2+, Roma 2+, Aston Villa w2, Hamburger P1+, Aberdeen w2, Inter 3+. Kvote, 2.42, 10.79.

 

 

MLB tiketi, Toronto 1, Chicago Cubs 1 i LA Dodgers 1, Washington 1, Houston 2, Detroit 2. Kvote, 2.25, 8.26.

Uglavnom su u toku serije, gde se suceljavaju timovi koji se bore za doigravanje, a tu su iznenadjenja uvek moguca, narocito kada nema jasne prednosti startera.

Edited by Miljenko
Link to comment

Svedjani veze nemaju. Gori centarsutevi, nego u nasoj ligi. Ako i danas zakazu, ne diram ih vise. <_<

 

0-1. :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...