Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ja nesto razmisljam ovako

 

gladbach 3+

celta 2+

olympiacos 2+

genoa 2+

getafe 2+

 

nesto od ovoga cu odigrati.

 

uslo 3/4. celta odlozena. da se genoa nije raspucala u prvoj utakmici odigrao bih tiket gladbach+olympiacos. ovako sam video da je bolje igrati prijateljske. steta sto je celta odlozena smanjen mi je dobitak. treba ovo iskoristiti dok su prijateljske. solidne kvote. cak se moze i igrati 3,4+ na jace ekipe.

Link to comment

Imao si i Barselonu danas, to je bio izvestan 3+ mec; steta sto nije pao i 7.gol, mada i ovih 5+ nije lose. ^_^

Ove kvalifikacije jesu cesto povuci-potegni(Salzburg danas).

Sutra gomila meceva EL, vezivacu po 2-3 po 2+(3 tiketa su za sada u planu). Nadam se boljem ucinku, u odnosu na prosli cetvrtak, kada sam ljudski izginuo.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 1/1, dodje i Barcelona 5+. Fudbalom i jesam i nisam zadovoljan. Barcelona je prosla ocekivano lako, bilo je malo vremena za 7. gol, ali ga ipak nije bilo. Copenhagen i Young Boys, nisu doneli previse zivciranja. Salzburg je nekako prosao, sa dva gola, u zavrsnih 15 minuta, no kasnije Bayern i Real Madrid odigrase mec sa samo jednim golom, skroz neverovatno. Ne kapiram koncept igranja tvrde prijateljske utakmice, pa jos kada su ovako jaki timovi u pitanju; New York RB je dosao, ali nije vredelo. Washington je dobio i treci mec protiv Arizone; postigli su 4 poena u 9. iningu i ustedeli mi strepnju. Nakon sto su ostala samo dva nocna 2+ meca, za prolaz kombo tiketa, bio sam siguran da ce isti doci; toliko, da sam zaspao pre njihovog pocetka. Manji plus na kraju, tja.

 

 

Fudbal

 

Krasnodar-Birkirkara 2+

Sassuolo-Luzern 2+

Rapid Vienna-Zhodino 2+

 

Apollon-Grasshoppers 2+

Giannina-AZ Alkmaar 2+

Mlada Boleslav-Shkendija 2+

West Ham-Domzale 2+

 

Kvote, 1.71, 2.48.

Odigrah potpuno konzervativno na kraju. Naplasise me losi rezultati EL kvalifikacija do sada. Dva tiketa, par na papiru zanimljivih meceva.

 

Propratni tiket, Goteborg 2+, Osmanlispor 2+, Midtjylland P/K1, Austria Vienna X2, Spartak Moscow 2+, Lille w2, Lokomotiva Zagreb 2+, Maccabi Tel Aviv 2+, Rijeka 1X, Sassuolo w1, Rapid Vienna P/K1. Kvota 11.25.

 

 

MLB

 

Detroit-Chicago White Sox 1 (Zimmermann-Quintana)

 

Kvota 1.70.

Zimmermann, 3-0, 2.70 ERA, protiv White Soxa. Ukupno, 9-4, 3.95 ERA, 1.24 WHIP. Quintana, 4-4, 4.01 ERA, protiv Detroita. Na nivou sezone, 8-8, 2.89 ERA, 1.11 WHIP. Poslednja 3 starta, Zimmermann, 0-1, 6.11 ERA, 1.36 WHIP; Quintana, 1-0, 0.93 ERA, 1.09 WHIP. Zimmermann na Comerica Parku, 5-3, 5.40 ERA, 1.30 WHIP; Quintana u gostima, 4-4, 2.88 ERA, 1.31 WHIP. Dnevni mecevi, Zimmermann, 4-1, 2.58 ERA, 0.99 WHIP; Quintana, 4-6, 2.90 ERA, 1.04 WHIP. Zimmermann je bio na listi povredjenih, zbog problema sa vratom. Ovo cemu biti prvi start od 30. juna. Pre pauze je imao par losijih izdanja, gde je napad gotovo redovno cupao. Pred povratak je imao par ubedljivih startova na AAA nivou(samo 1 pusten poen). Quintana je povezao 3 kvalitetna starta(Seattle, Detroit, Minnesota) i zabelezio samo jednu pobedu na njima, zbog slabe podrske i upitnog ucinka bullpena. Imao je 20 strajkauta i 5 walks, u ovom intervalu. Fiks trend, Detroit 8-2, Chicago White Sox 4-6. Sezonska serija, 8-4 za Detroit; tekuca 2-0 za Tigerse. J.D. Martinez je sinoc u prvom AB, nakon pauze zbog povrede, resio mec. Zimmermann bi trebao da dodatno stabilizuje rotaciju i mada Quintana baca dobro, lineup Detroita je neuporedivo potentniji, dok ekipa dobija kako tesne meceve sa malo poena, tako i one gde napad nalupa protivnicke picere.

 

Prateci tiket, LA Angels >8.5, Houston <8.5, LA Dodgers 2. Kvota 5.51.

 

 

Link to comment

ovi tipovi su mi zanimljivi

 

atalanta d3+

augsburg g2+

midtjylland d2+

dinamo minsk 1x

arouca - heracles 2+

helsinki - gotteborg 2+

kalju - osmanlispor 2+

mexico - germany x2&2+

 

igracu augsburg+atalantu+germany

Link to comment

Možda nekome bude značilo, olimpijski turnir nigerija - japan noćas u 03h, 2.10 na japance.. Nigerijci putuju tri dana i još nisu ni sleteli.. Japanci su naravno u Brazilu već dve nedelje..

Link to comment

ovi tipovi su mi zanimljivi

 

atalanta d3+

augsburg g2+

midtjylland d2+

dinamo minsk 1x

arouca - heracles 2+

helsinki - gotteborg 2+

kalju - osmanlispor 2+

mexico - germany x2&2+

 

igracu augsburg+atalantu+germany

 

dodje mi tiket. ostalo i ne bas ;D

 

danci razocarali, vojvodina iznenadila, aroca 0...

 

edit: ipak necu nista odigrati

Edited by 189-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...