Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ma dvojka je to. Eventualno X, al mislim da su ovi mnogo bolji tim. Prosli put su potcenili ZVezdu, a Zvezda odigrala na maksimumu. Danas to ide obrnuto.

Edited by Timmy
Link to comment

Ma dvojka je to. Eventualno X, al mislim da su ovi mnogo bolji tim. Prosli put su potcenili ZVezdu, a Zvezda odigrala na maksimumu. Danas to ide obrnuto.

Nebi rekao da je zvezda odigrala na maksimumu mislim da su se i oni dobro cuvali za revans.

Edited by Cash
Link to comment

ako je neko igrao 0-2 apoel - rosenborg cenim da je popizdeo kao nikada do sada.

 

 

nego, jebena borusija ne moze da da gol protiv prokletog treceligasa

Link to comment

To je zato sto sam ja odigrao dvoznak na njih. <_<

Ja i fiks na fudbalu, propast u najavi(za sada bi i sa 2+ prosao isto).

Miljenko danas te nesto hoče taj 90 minut.

I ja sam igrao Apoel 2+ neverovatno čudo ovo jos nije vidjeno

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 1/2. Na fudbalu dva totalno razlicita prolaza. Ocekivano lakih 3+ na Zvezdi; te talican izlaz na Plzenu i Rosenborgu. MLB je mogao bolje. U San Francisco sam bio ubedjen, no Bumgarner i drustvo su brzo upali u 0-6 rupu. Nisam se ni nadao previse, no nekako okrenuse na 8-7, da bi najlosiji napad lige, dao 5 poena u 8. iningu, za ubedljiv trijumf, neverovatno. Washington mi je bio relativno sumnjiv i to je naravno doslo rutinski. Prateci je bio saren, te nije bilo boljih resenja. Nakon prolaska fudbala, kombo tiket je bio izvestan, stativa; i ovih 3/4, su doneli manji plus.

 

 

Fudbal

 

Copenhagen-Astra 2+

Young Boys-Shakhtar 2+

 

Barcelona-Leicester 3+

 

Salzburg-Partizani 2+

Bayern-Real Madrid 2+

New York RB-Antigua 2+

 

Kvote, 1.58, 1.51, 1.48.

Copenhagen i Shakhtar deluju kao prilicno verovatne 2+ stvari. PSG je nalupao Leicester, pa ne vidim razlog, zasto slicno ne bi prosli i danas, protiv Barse. Salzburg, Bayern i New York RB, lice na zicer za 2+ igru.

 

Prateci tiketi, Olympiakos w2, Ajax 2+, Monaco w1, Legia w1, Celtic 2+ i Genoa 3+, Valencia 3+, Man Utd 3+, Rayo Vallecano 2+, KR Reykjavik 3+, Defensor La Bocana 2+, Monterrey 2+, Portland 3+. Kvote, 4.54, 12.40.

 

 

MLB

 

Arizona-Washington 2 (Godley-Scherzer)

 

Kvota 1.45.

Godley, 1-0, 0.00 ERA, protiv Nationalsa. U sezoni, 3-1, 5.62 ERA, 1.50 WHIP. Scherzer, 2-0, 2.25 ERA, protiv Diamondbacksa. Dosadasnji deo sezone, 11-6, 2.85 ERA, 0.94 WHIP. Forma, Godley, 1-1, 5.94 ERA, 1.50 WHIP; Scherzer, 1-0, 1.71 ERA, 0.86 WHIP. Godley kao domacin, 2-1, 4.86 ERA, 1.50 WHIP; Scherzer na gostovanjima, 7-4, 2.92 ERA, 0.97 WHIP. Dnevni termin, Godley, 2-1, 5.25 ERA, 1.46 WHIP; Scherzer, 2-3, 3.60 ERA, 1.09 WHIP. Godley je povezao 4 starta, sa promenljivim rezultatima(4, 4(3), 5, 3 primljena poena). Potonji protiv Dodgersa je bio najbolji, 6 ininga, pomenuta 3 dopustena poena, 4 strajkauta. Uleteo je u rotaciju, nakon sto se Greinke povredio. Scherzer ima 6 kvalitetnih startova u nizu; nepuna 42 ininga, 6 pustenih runs(5 njegovih), 49 strajkauta, 9 walks. Fiks bilans, Arizona 3-7, Washington 6-4. Washington je lako dobio prva dva meca tekuce serije(14-1, 10-4) i cini se da i danas sledi slican ishod.

 

Propratni tiket, Chicago Cubs 1, Texas 2, Kansas H2(+1.5). Kvota 4.45.

 

 

 

Link to comment

ja nesto razmisljam ovako

 

gladbach 3+

celta 2+

olympiacos 2+

genoa 2+

getafe 2+

 

nesto od ovoga cu odigrati.

Svidja mi se tvoje razmišljanje samo malo previse utakmica je to

Link to comment

pa necu sve baciti na jedan tiket. najblizi sam stavim gladbach i olympiacos na jedan tiket. ili gladach+genoa/getafe+celta...

Edited by 189-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...