Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dabl @2,13Fognini - Ramos over 22,5CZV 2@1,98UTD 2CZV 2@2,00Bamberg (-10,5) 1City 1
Uh, kakav dan. :thumbdown:Uhvatih bar jedan utešni na kraju, tek da ne bude totalni fijasko.

13.jpg

Link to comment

Taman se ponadah da ce kako-tako proci kombo, kad ne lezi vraze, Dodgersi izgubise i treci put od nejakih Padresa. :frust:NHL dolazi glupavo iz dana u dan, pobede timova van playoff slike mi stvarno idu na nerve. Sto je najgore, to su sve pobede u regularnom toku, pa ni vineri ne pomazu. Konacno krece NBA playoff, ovaj kraj sezone sa kombinovanim postavama, nisam hteo ni da razmatram.Danas:Grupa ANadal 9- 1.setMurray fixDjokovic fixSeattle-Detroit 2(MLB)NY Rangers-Florida w1Montreal-Tampa w1Ostalo:MLBChicago Cubs-Texas <7.5Cincinnati-Miami <7.5Baltimore-Tampa <7.5Philadelphia-St.Louis h2(+1.5)Nadal standardno. Murray mi deluje spremno. Monaco nije do sada dobio Djokovica, ne verujem da ce se to desiti ni danas.Nadam se da mogu doci 2 NHL para za promenu. Rangersi se bore za ulazak u playoff. Canadiensi vezali 3 poraza i vreme je povrate moral pre doigravanja.Seattle-Detroit, Iwakuma-Verlander. Iwakuma ima samo 3 odigrana ininga protiv Tigersa. Otvorio sezonu sa 2-0, 2.18 ERA. Verlander je 9-6, 3.41 ERA sa Marinersima. Pocetak, 2-1, 1.96 ERA. Na Safeco Fieldu Verlander nije do sada bio toliko dobar, 4-4, 4.45 ERA, no mocan lineup gostiju to moze da pokrije.U Chicagu, Villanueva-Ogando. Villanueva je 1-1, 3.16 ERA protiv Texasa. Ogando nije nastupao protiv Cubsa, zapoceo sezonu sa 2-0, 1.08 ERA. Tesko je predvideti poene na Wrigley Fieldu, po starterima bi trebao doci lagani minus.Cincinnati-Miami, Cingrani-Jose Fernandez. Domaci starter menja povredjenog Cueta. Fernandez fenomenalan na prva dva MLB starta, 0-0, 0.82 ERA, uz cak 13 strajkauta.Nije zabelezio pobedu usled lose podrske.Na Camden Yards, Miguel Gonzalez-Price. Gonzalez 2-1, 3.49 ERA protiv Tampe. Price 6-2, 2.27 ERA protiv Oriolesa. U Baltimoru je 3-0, 2.54 ERA , na 6 startova. Nije bio sjajan kod kuce, na jedinom ovosezonskom mecu protiv njih. Gosti ne daju previse poena, te uz korektan nastup startera, under deluje kao dobro resenje.Phillies-Cardinals, Hamels-Wainwright. Hamels je 2-3, 3.27 ERA protiv Cardinalsa. Los pocetak sezone, 0-2, 7.56 ERA. Wainwright je 3-1, 2.20 ERA protiv Philliesa. Zapoceo sa 2-1, 2.05 ERA. Ocekujem egal mec, pa odigrah hendikep za svaki slucaj.

Link to comment

Nadam se da će drugi turniri na šljaci dolaziti bolje, ovaj je propast živa. Previše iznenadjenja, a i gemovi dolaze kilavo. Djoković opet ide u over, znači da bih promašio bilo šta da sam odigrao.Jedino je Nadal pouzdan, kao i obično.

Link to comment

Tek sad stigoh sa puta, pa nisam imao vremena za analize. Ipak, tek da ima šta da se prati, jedan dabl sigurica@ 1,44Olympiacos - Panthrakikos 1Sloboda - Radnički 2Edit: Sad tek videh da bi i Geteborg@1,35 trebalo da bude zicer, ali sam već uplatio ono prvo.

Edited by radar
Link to comment

Jos jedan kilav dan. Tenis dolazi lose, MLB veoma lose.Danas:Grupa ANadal 9- 1.setBraga 1Ajax 1Galatasaray 1Baltimore-LA Dodgers h2(+1.5)Grupa BPhiladelphia-St.Louis h1(+1.5)Boston-Kansas City <8.5Cincinnati-Miami 1Tampa-Oakland 1pxNY Mets-Washington 1pxTexas-Seattle 1Chicago White Sox-Minnesota 1LA Angels-Detroit >8.5San Francisco-San Diego 1pxNadala istu igru, kao prethodna 2 dana.Baltimore-LA Dodgers, Hammel-Ryu. Hammel 2-5, 5.47 ERA protiv Dodgersa.Poceo sezonu sa 2-1, 4.34 ERA. Ryu kao ruki fino poceo, 2-1, 2.89 ERA. Oriolesi igraju korektno. Gosti mogu i moraju bolje od ovog. Lineup Dodgersa za sada ne produkuje previse poena, mozda se to promeni na gostovanju. Odigrao hendikep, jer ocekujem egal mec.Halladay-Garcia, na mecu Philadelphia-St.Louis. Halladay je 3-2, 2.70 ERA protiv Cardinalsa. Nakon dva ocajna starta, bio odlican protiv Marlinsa. Videcemo sta ce se desiti veceras protiv jaceg protivnika. Garcia je 2-2, 2.00 ERA protiv Philliesa, pocetak 1-0, 1.86 ERA. Udaraci domacih i nisu u nekoj formi, no povratak kuci bi trebao da omoguci neki poen vise. Oprezni hendikep, jer mi je potreban jos neki dobar start da bi me Halladay ponovo kupio.Na Fenway Parku, Buchholz-Shields. Buchholz je 3-1, 2.19 ERA protiv Royalsa. Pocetak sezone 3-0, 0.41 ERA. Shields je 8-13, 4.56 ERA protiv Red Soxa. Otvorio sa 1-2, 3.43 ERA. Boston iznenadjujuce dobar do sada. Renovirani tim Kansasa igra odlicno. Imali bi i vise pobeda, da je napad malo bolji. Lici i na 1, ali mi under deluje kao dobra opcija. Ako Buchholz bude raspolozen, gosti nece dati previse poena, pa ce sve biti na Shieldsu.Cincinnati-Miami, Latos-Slowey. Latos ima skor 0-3, 7.50 ERA protiv Marlinsa. Pocetak 0-0, 3.26 ERA. Slowey nema istoriju duela sa Redsima. Dobro poceo sezonu sa 0-2, 2.04 ERA, no bez prave podrske. Igram 1, zbog mnogo slabije postave gostiju.U Tampi, Cobb-Anderson. Cobb je 2-1, 2.66 ERA protiv Athleticsa. Poceo sa 1-1, 1.93 ERA. Anderson je 1-0, 2.12 ERA protiv Raysa. Startovao sa 1-2, 4.34 ERA. Lineup Tampe ofanzivno neubedljiv, gosti imaju par povredjenih igraca, mada i tako nisu losi. Tu dodajem i dug put do Tampe. Mantao sam izmedju undera i prve devetine iks i odlucio da probam ovo drugo. Jeste dosta srecna igra, ali statisticki dolazi.Na Citi Fieldu, Harvey-Strasburg. Harvey je 0-1, 1.80 ERA protiv Nationalsa. Poceo sa 3-0, 0.82 ERA. Strasburg je 2-0, 1.50 ERA sa Metsima. Otvorio sa 1-2, 2.95 ERA. Postava Washingtona mi ne deluje ubedljivo, bar kada je rec o napadackom delu. Granica za poene je 6.5. Izgleda kao minus, no da probam i ovde 1px, posto me underi ne slusaju previse.U Arlingtonu, Darvish-Saunders. Darvish je 2-3, 6.21 ERA protiv Marinersa. Pocetak 2-1, 2.75 ERA. Saunders protiv Rangersa 3-7, 5.79 ERA, u gostima 0-6, 9.38 ERA. Dosadasnji deo sezone 1-1, 2.08 ERA.Chicago White Sox-Minnesota, Peavy-Worley. Peavy je 6-3, 3.03 ERA protiv Twinsa. Poceo sa 2-1, 3.93 ERA. Worley nije nastupao protiv White Soxa. Neubedljiv do sada, 0-2, 10.50 ERA.Hanson-Anibal Sanchez, Angels-Tigers. Hanson ima nepuna 4 odigrana ininga protiv Detroita, gde se nije proveo dobro. Pocetak nesiguran 1-1, 6.55 ERA. Sanchez je 0-1, 2.57 ERA sa Angelsima. Do sada 2-0, 1.42 ERA. Domaci igraju veoma lose. Tako dobar lineup, a tako malo poena po mecu. Pujols igra ok, Hamilton se budi, mozda i daju nesto. Tigersi imaju sjajan lineup i funkcionisu sasvim fino i ove sezone. Duo Cabrera-Fielder ocekivano dobar. Ocekujem over, mora i Sanchez negde da baca losije.U San Franciscu, Bumgarner-Volquez. Bumgarner je 4-3, 3.48 ERA protiv Padresa. Volquez 2-1, 5.40 ERA sa Giantsima. Domaci starter otvorio sezonu sa odlicnih 3-0, 1.77 ERA, gostujuci 0-3, 11.68 ERA. Dva tima gde napad nije primarna opcija. Uprkos losim izdanjima Volqueza, mislim da bi pocetak mogao biti egal.

Edited by Miljenko
Link to comment

Na fudbalu prodje bar jedna stvar. Kako su bili losi rezultati, dobro sam i prosao. Izbegao sam Hull City, no ni Ajax nije dosao. MLB korektan, 4/7, uz 3 kvote 1.Danas:FudbalO` Higgins-U. de Chile 3+Dumbarton-Airdrie 3+Elgin-Berwick 3+Salzburg-Wolfsberger 2+Werder-Wolfsburg 2+Porto 2Partizan 1Doncaster 1Mansfield 1Brentford 2Bournemouth 1Swindon 1NBANew York-Boston doh1(-4.5)MLBToronto-NY Yankees h2(+1.5)LA Angels-Detroit >9.5NY Mets-Washington 2Pittsburgh-Atlanta 1pxPhiladelphia-St.Louis 1Houston-Cleveland 1pxSan Francisco-San Diego 1pxFudbal klasika. Golovi na efikasne ekipe, fiks na timove koji jure promociju, baraz.Pocinje i NBA playoff. Ocekujem da New York otvori seriju pobedom.U Torontu, Buehrle-Kuroda. Buehrle je 1-8, 6.38 ERA protiv Yankeesa. Pocetak sezone 1-0, 7.31 ERA. Kuroda 2-1, 4.67 ERA sa Blue Jaysima. krenuo sa 2-1, 2.87 ERA. Nakon loseg starta, gosti uprkos velikom broju povredjenih igraca, zaredjali sa pobedama. Domaci ne opravdavaju ulozen novac. Narocito je losa renovirana rotacija. Sinoc je dosla 2, ocekujem isto i veceras, no odigrah hendikep za svaki slucaj.LA Angels-Detroit, Richards-Porcello. Richards 1-1, 2.53 ERA protiv Tigersa, otvorio sa 0-0, 5.63 ERA. Porcello 3-2, 5.80 ERA sa Angelsima. Poceo novu sezonu sa, 0-1, 5.11 ERA. Napad Detroita utihnuo na prethodna 3 meca. Domaci sinoc pokazali da umeju, ali im je neophodan kontinuitet igara. Tigersi bi mogli da daju neki poen vise veceras. Porcello je standardno nepredvidljiv, pa bi jos jedan over mogao lako doci.NY Mets-Washington, Hefner-Gio Gonzalez. Hefner 0-3, 5.29 ERA protiv Nationalsa. Pocetak 0-2, 7.20 ERA. Gio 3-1, 2.79 ERA sa Metsima. Do sada 1-1, 4.50 ERA. Ovde me jedino brine los napad Washingtona. Matchup picera je potpuno na strani Nationalsa.Pittsburgh-Atlanta, McDonald-Maholm. McDonald je 3-0, 1.50 ERA protiv Bravesa. Za sada neubedljivih 1-2, 5.27 ERA. Maholm 1-1, 2.25 ERA protiv Piratesa. Poceo sezonu fenomenalno, 3-0, bez primljenog poena. Ocekujem tvrd mec i malo poena, no posto minuse ne umem da nadjem za sada, 1px mi deluje kao bolje resenje.Philadelphia-St.Louis, Lee-Lynn. Lee je 3-2, 2.44 ERA protiv Cardinalsa. Sjajno poceo sa 2-0, 1.52 ERA. Lynn ima 5 odigranih ininga protiv Philliesa i ERA od 7.20. Otvorio sa 2-0, 5.40 ERA. Lee je jedan od top picera lige. Povratkom u formu Halladaya, domaci bi mogli brzo preko 50%. Neophodna je naravno i podrska udaraca. Sinoc je napad domacih bio efikasan, pa je i za startera sve bilo lakse. Ocekujem i veceras lagani 1.Astros-Indians, Humber-Kazmir. Humber je 0-2, 8.74 ERA protiv Clevelanda. Pocetak 0-3, 2.89 ERA. Kazmir ce imati prvi ovosezonski start. Protiv Houstona odigrao nepunih 6 ininga, 0-1, 4.76 ERA. Oba napada nepouzdana, pa bi mogao jedan lagani x u prvoj devetini.San Francisco-San Diego, Lincecum-Richard. Lincecum 10-5, 2.44 ERA protiv Padresa. Nesiguran pocetak, 1-0, 5.63 ERA. Richard 6-5, 3.86 ERA sa Giantsima. Otvorio sa 0-1, 5.28 ERA. Ovo je jedan od najzahvalnijih terena za 1px i minuse.Dobar pocetak, za promenu, prosao 9- 1.set na Nadala, iako je izgledalo da nema sanse.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...