Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne, ne... Kad igram to 0-1, 0-2 i gledam, hocu srcku da dobijem. Ko god napada ti se plasis. Jebo ti takvo kladjenje :) Ovako igras plus opcije i ko covek navijas da pljusti :D

Link to comment

Probao sam minuse par puta. Ne mogu ja to, onda ne bih gledao fudbal uopšte.

Bolje da ne diram kvalifikacije, kako loše dolaze, mada znam da ću igrati i EL sutra.

Link to comment

Jos 15 minuta, nece ga ni dati. A u revansu ce dati dva gola milion posto.

Jos 1 namesten meč. I to je super Olija nisam danas dirao pa cu da jih ganjam za 7 dana :)

Link to comment

Ja od fudbala samo minuse igram i nikad ne gledam, nema svrhe. Ako gledam onda ne igram tu tekmu.

 

Danas sam izludeo zbog Dodžersa i Džajantsa. Na jednom čekao Dodžerse za baš dobre pare jer sam danas bio u plusu i odlučio da povežem nešto više parova pa kud puklo a oni slepci udare jedan run a ni on nije bio earned. Kao Kabsi sinoć. Ja kad odigram fix na ekipe oni bednici ne mogu da povežu dva udarca da jebe rak raka. A protivnički pičeri odjednom postanu oličenja Saj Janga. Juče Šilds koji je imao tipa 20 ERA u prvom mesecu sezone danas ovaj nesretnik iz Tampe. A Džajantse igram samo kad baca MADBUM ali džaba kad su bednici, koliko mrzim onaj njihov flyout stadion jebo im on mater.

Link to comment

Fudbal 0/3, MLB 2/3, prodjose prateci fudbalski i teniski tiket. Fudbal nisam mogao odabrati losije. Olympiakos 0-0, no comment. Trencin 2+ sam dodao na silu, uz Rosenborg, takav je i bio ishod. Atletico Nacional je poveo rano i kada sam ocekivao kanonadu, ostaje 1-0 do kraja. Bolje da sam igrao jace, ove dve prijateljske(Real i Bayern); ti top timovi mi jedini i donose novac redovno. MLB korektno. Detroit je dosao do nove pobede u Bostonu; imao sam lufta na 3-3, no dosla je cista 2. Udaraci San Francisca se obrukase protiv "mrtvih" Redsa, samo jedan poen podrske Bumgarneru. Cubsi konacno razglavise White Soxe. Prateci tiketi su malo izvadili stvar, mada je minus bio ipak solidan. Brojim dane do kraja jula; kada krene vecina liga, fudbal ce biti laksi za probrati, na 2+, 3+.

 

 

Fudbal

 

Osmanlispor-Kalju Nomme 3+

 

AZ Alkmaar-Giannina 3+

 

Dortmund-Man City 3+

 

Genk-Cork City 2+

Gent-Viitorul 2+

 

Kvote, 1.65, 1.82, 1.70, 1.54.

Koliko losi rezultati dolaze u EL i CL kvalifikacijama, verovatno cu opet baciti novac, no ocekujem da uleti i poneki dobar termin. Osmanlispor i AZ su prilicni favoriti i mislim da je vreme da vidimo i neko trpanje. Gent i Genk su mi uvek nepredvidljivi, te ih odigrah opreznije, mada je i tu razlika u kvalitetu poveca. Tu je i jedan prijateljski mec, sto je uvek "macka u dzaku", no vidim da je ova turneja prilicno zahvalna do sada.

 

Prva dva singla su otisla na kombo tiket.

 

Prateci tiket, Austria Vienna 2+, Goteborg 2+, Krasnodar 2+ Grasshoppers 2+, Sassuolo 2+, Panathinaikos 2+ i Austria Vienna w1, Goteborg P/K1, Lille P/K1, Krasnodar P/K2, Grasshoppers w1, Genk P/K1, Osmanlispor P/K1, Panathinaikos w1, Gent w1, AZ P/K1. Kvote, 5.20, 4.11

 

 

MLB

 

Miami-St. Louis 1 (Jose Fernandez-Wacha)

 

Texas-Kansas 1 (Hamels-Ventura)

 

Kvote, 1.50, 1.60.

Fernandez na nivou sezone, 12-4, 2.54 ERA, 1.03 WHIP. Wacha ce imati prvi start na Marlins parku. Ove godine, 5-7, 4.37 ERA, 1.44 WHIP. Forma, Fernandez, 2-0, 1.77 ERA, 1.03 WHIP; Wacha, 0-0, 4.32 ERA, 1.62 WHIP. Fernandez kod kuce, 9-1, 1.63 ERA, 0.92 WHIP; Wacha na strani, 3-3, 4.02 ERA, 1.30 WHIP. Vecernji mecevi, Fernandez, 8-2, 2.21 ERA, 1.03 WHIP; Wacha, 2-5, 4.88 ERA, 1.53 WHIP. Fernandez je povezao 3 kvalitetna starta; 20+ ininga, 5 primljenih poena, 29 strajkauta, 4 walks. U karijeri je 26-1 na svom stadionu. Wacha retko pusta preko 3 poena, mada se nalazi u seriji od 3 starta bez trijumfa. Odnos pobeda i poraza, Miami 6-4, St. Louis 7-3. Sezonska serija, 2-1 za Miami. Gordon je konacno u prilici, da se vrati u postavu Marlinsa, nakon odlezane suspenzije(80 meceva), te bi se i ofanziva domace ekipe mogla stabilizovati. Fernandez je uvek zahvalan za igru, ali kao domacin jednostavno dominira.

Hamels, 1-1, 6.55 ERA, protiv Kansasa. Dosadasnji deo sezone, 11-2, 2.87 ERA, 1.28 WHIP. Ventura, 2-3, 4.94 ERA, protiv Rangersa. Za sada, 6-8, 4.99 ERA, 1.41 WHIP. Aktuelni nastupi, Hamels, 2-0, 2.55 ERA, 1.30 WHIP; Ventura, 0-2, 3.79 ERA, 1.21 WHIP. Hamels u Arlingtonu, 3-1, 4.53 ERA, 1.55 WHIP; Ventura na gostovanjima, 2-5, 5.26 ERA, 1.53 WHIP. Mecevi igrani nocu, Hamels, 7-1, 2.68 ERA, 1.29 WHIP; Ventura, 4-6, 5.43 ERA, 1.54 WHIP. Posle dva 5+ nastupa protiv Twinsa, Hamels je spojio dva veoma dobra starta(Cubs, Royals); 13+ ininga, 2 dopustena poena(nijedan njemu pripisan),11 Ks, 3 walks. Ventura je takodje izasao iz krize, 3 starta u nizu, gde nije pustao preko 3 runs; 19 ininga, 8 poena protivnika, 16 strajkauta, 6 walks. Fiks trend, Texas, 4-6, Kansas 3-7. Sezonska serija, 2-1 za Texas. Texas ume da igra i efikasnije, ovih 4.3 poena po mecu, na poslednjih 10 utakmica i nisu nesto. Kansas ima problema u ofanzivi, u vecem delu sezone; 3.3 poena po utakmici, u istom intervalu. Royalsi su 17-32 na strani do sada, Texas 30-17 kao domacin.

 

Propratni tiket, Baltimore >9.5, Chicago White Sox H2(+1.5), San Francisco 1. Kvota 4.79.

Edited by Miljenko
Link to comment

Da ti ne malerisem, ali racunaj Kalju da ce da igra u 9-0-1 formaciji. Mada sam Osmanli gledao prosle sezone 5,6 puta, i jako jako su dobra ekipa. Da nisu Turci, voleo bih da ih gledam u grupama.

Link to comment

Gledao sam Turke par puta, i kao sto kazes, i meni deluju kao dobra ekipa. Vreme je da odbrane pocnu da popustaju; ovaj mesec je doneo i previse 0-2 meceva. -_-

Ako strelci zakazu i veceras, rekao sam sebi da se necu zivcirati; prva polovina godine je bila najbolja od kada igram, morao je uleteti i neki kontra mesec.

Link to comment

Jebeš prijateljsku utakmicu, na kojoj se igra odbrana. Kinezi treba da traže pare nazad.

Rekao sam da se neću nervirati, no ponekad je teško ne reagovati.

Link to comment

Fudbal 0/4, MLB 1/2. Gundjao sam na ucinak oko 50% na fudbalu, no juce se desio dosta gori od toga. Gomila 1-0 utakmica, koje bi donele siguran pad, ma sta da sam odigrao. Osmanlispor, Genk, AZ. Dortmund i City su dali samo 2 gola, manje bitno, no vise malih gluposti, cine jednu vecu, kao sto je Fei cesto govorio. MLB polovicno. Fernandez je imao samo jedan poraz kod kuce, na 37 dosadasnjih startova; naravno da je sinoc porazen protiv usranih Cardinalsa. Texas je odigrao tesan mec, no nekako dobise 3-2. Nije moglo mnogo gore. Tja, moracu opreznije odigrati(sitniji dobici/ulozi), danas i sutra, a onda sam u nedelju all in, sa preostalim nedeljnim budzetom. Srecom pa sam dovoljno karakter, da ne diram bankirano od prethodnih nedelja.

 

 

Fudbal

 

Dinamo Zagreb-Slaven 2+

Zvezda-Metalac 2+

San Luis-O`Higgins 2+

 

Kvota 1.66. 

Opreznija varijanta danas. Dinamo i Zvezda igraju revanse CL kvalifikacija, za par dana, te mi 3+ ne deluje primamljivo. O`Higgins po tradiciji ide u 3+, na ovom gostovanju, no posto je ovo mec koji otvara Aperturu, nisam se ni ovde zaletao.

 

Propratni tiket, Tottenham 2+, AZ 3+, Flora 2+, Levadia 3+, Horn 2+, Liefering 2+, Udinese 3+, Start 2+, Augsburg 2+, Hamburger 2+, Everton 3+, Forest Green 3+. Kvota 21.60.

 

 

MLB

 

Toronto-Baltimore 1 (Estrada-Gausman)

 

LA Angels-Boston >9.5 (Lincecum-Porcello)

 

Kvote, 1.75, 1.95.

Estrada, 2-1, 3.38 ERA, protiv Oriolesa. U sezoni, 5-4, 2.94 ERA, 1.01 WHIP. Gausman, 2-1, 3.00 ERA, protiv Toronta. Ukupno, 2-7, 3.77 ERA, 1.27 WHIP. Forma, Estrada, 0-1, 4.24 ERA, 1.18 WHIP; Gausman, 1-1, 2.89 ERA, 1.23 WHIP. Estrada kod kuce, 2-3, 2.50 ERA, 0.94 WHIP; Gausman na gostovanjima, 0-6, 4.94 ERA, 1.46 WHIP. Mecevi igrani uvece, Estrada, 3-3, 3.03 ERA, 1.03 WHIP; Gausman, 1-7, 3.87 ERA, 1.21 WHIP. Estrada ima niz od 10 startova, na kojima nije primao vise od 3 poena. Nisu svi bili kvalitetni, 9/10, a i taj jedan, ne spada u ovu grupu, jer je bacao 5 ininga. 66+ ininga, 23 primljena poena(22 njemu pripisana), 61 strajkaut, 22 walks(1 na poslednja dva starta). Nakon prosecnog nastupa protiv Dodgersa(5 ininga, 4 pustena poena, bez odluke), Gausman ima mini seriju, od dva kvalitetna starta; 13+ ininga, 2 dopustena poena, 13 Ks, 4 walks. Do sada je bio dosta losiji na strani, pa i tu vidim sansu Blue Jaysa. Fiks trend, Toronto 6-4, Baltimore 5-5. Sezonska serija je izjednacena, 5-5 u pobedama. Ovi piceri su se vec sastali 10. juna, kada je Toronto odneo pobedu, 4-3. Toronto igra promenljivo u napadu, no Baltimore ima vecih problema u ofanzivi, 2.9 poena po utakmici, 10 meceva unazad. Ovo deluje kao pravo vreme, da domaci tim preuzme celo divizije. 

Lincecum, 0-2, 10.13 ERA, protiv Bostona. Za sada, 2-4, 8.70 ERA, 2.30 WHIP. Porcello, 4-6, 6.82 ERA, protiv Angelsa. Dosadasnji deo sezone, 13-2, 3.57 ERA, 1.15 WHIP. Aktuelni nastupi, Lincecum, 1-2, 10.50 ERA, 2.58 WHIP; Porcello, 3-0, 2.25 ERA, 0.95 WHIP. Lincecum na Angel Stadiumu, 1-2, 8.76 ERA, 2.59 WHIP; Porcello kao gost, 3-2, 4.02 ERA, 1.20 WHIP. Vecernji termin, Lincecum, 1-2, 9.00 ERA, 2.53 WHIP; Porcello, 7-2, 3.23 ERA, 1.06 WHIP. Lincecuma stizu godine i povrede; njegovi picevi nemaju raniju brzinu i protivnici ga cesto nalupaju. Imao je dva solidna starta, protiv Oriolesa i Rangersa(3 i 5(3), primljenih poena), a onda su ga Astrosi napunili sa 8 runs, tokom nepuna dva ininga. Veceras baca protiv najproduktivnijeg napada lige. Jedini problem koji Porcello mozda ima, je duzina nastupa. Retko baca preko 6 ininga, a i sve cesci su mecevi sa 4+ primljenih poena, u poslednje vreme. Na prethodnom startu, protiv Twinsa, proveo je 6+ ininga na moundu, uz 8 strajkauta i 5 pustenih poena(4 njegova). Timski over/under trend, LA Angels 7-3, Boston 5-5. U sezonskoj seriji smo imali, po dva plusa i minusa. Na otvaranju tekuce serije, under. Puno kvalitetnih udaraca, nekompletan bullpen Red Soxa, lici na over.

 

Prateci tiket, Cleveland 1, LA Dodgers 1, Washington 2. Kvota 4.08.

Link to comment

teniseri sta mislite raonic - monfils over 10.5 prvi set kvota 2.10.

 

i berdycha hendikep set ili over 20.5

Ono prvo probaj over 10.5 ni meni to ne zvuci loše

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/2, prodje i prateci MLB tiket. Ne secam se ovako lose serije fudbalskih rezultata. Nesto pogodis, nesto promasis, no da bas nista ne dolazi, to se retko desava. Kada sam video sastav Zvezde, znao sam da je 3+ neminovan, tja. Dinamo je volsebno dosao 2+, golovima u 93. i 94. minutu, no O`Higgins daje gol kasno, u 91. minutu i desio se pad. MLB je dosao ok, mada sam ga mogao uklopiti bolje. Ocekivao sam vise poena na Bostonu, a nisam hteo probati prilicno ociglednu 2. Toronto je dosao do tesne pobede, 6-5. Na manjem tiketu, Cleveland okrece 0-3; Dodgersi primaju 7 poena u jednom iningu i ipak dolaze do pobede. Bolje nego u vecem delu nedelje, ali i dalje van plus sektora.

 

 

Fudbal

 

S. Wanderers-U. de Chile 3+

 

U. Catolica-Cobresal 3+

 

Kvote, 1.59, 1.62.

Na otvaranju Aperture je pao samo jedan gol, te danas ocekujem efikasnije meceve, od top over timova(U. de Chile i U. Catolica).

 

Prateci tiket, Salzburg 2+, Zenit 2+, Young Boys 3+, New York City 2+, Norrkoping 3+, CSKA 2+, Barcelona 3+, Bayern 2+, Olimpia Asuncion 2+, Melgar 2+. kvota 14.17.

Danas sam optimista, posto sam od prijateljskih meceva, 2+ i 3+ igrom, napravio 500+ kvotu, no to je predug tiket za piskaranje.

 

 

MLB

 

Detroit-Houston 1 (Verlander-Fiers)

 

LA Dodgers-Arizona 1 (Kazmir-Shipley)

 

Kvote, 1.70, 1.45.

Verlander, 3-0, 2.06 ERA, protiv Astrosa. U sezoni, 10-6, 3.64 ERA, 1.08 WHIP. Fiers, 1-0, 3.24 ERA, protiv Detroita. Do sada, 7-4, 4.69 ERA, 1.38 WHIP. Poslednja 3 starta, Verlander, 2-0, 1.29 ERA, 0.81 WHIP; Fiers, 1-1, 8.36 ERA, 1.71 WHIP. Verlander na Comerica Parku, 5-3, 3.54 ERA, 1.06 WHIP; Fiers u gostima, 1-2, 6.75 ERA, 1.70 WHIP. Vecernji mecevi, Verlander, 7-4, 3.29 ERA, 1.05 WHIP; Fiers, 2-4, 5.06 ERA, 1.45 WHIP. Na pet startova u nizu, Verlander nije primio preko 2 poena po mecu(4 su bila kvalitetna); 33+ ininga, 8 dopustenih runs(6 njemu pripisanih), 37 strajkauta, 11 walks, uz samo jedan pusten HR. Fiers je protiv Marinersa i Athleticsa, proveo na moundu po 3+ ininga, primivsi 4, odnosno 6 poena. Zatim je zabelezio kvalitetan start protiv Angelsa, 7 ininga, 3 pustena poena, 2 Ks. Fiks trend, Detroit 6-4, Houston 5-5. Sezonska serija, 2-2; tekuca 1-0 za Tigerse. Udaraci Detroita su pokazali sinoc sta mogu; 14 poena bi bilo dovoljno za pobedu, ma kakav nastup picera imali. Direktan sudar wild card konkurenata, a posto Keuchel startuje za Houston u nedelju, ocekujem jos jedan 1 danas.

Kazmir, 1-0, 1.17 ERA, protiv Diamondbacksa. Dosadasnji deo sezone, 9-3, 4.35 ERA, 1.27 WHIP. Shipley ce veceras imati drugi MLB start. Za sada, 0-1, 10.12 ERA, 2.25 WHIP. Kazmir na prethodna 3 starta, 2-0, 4.20 ERA, 1.27 WHIP. Kazmir na svom stadionu, 4-3, 3.81 ERA, 1.42 WHIP; Shipley je pomenuti start imao u gostima. Nocni termin, Kazmir, 7-3, 3.67 ERA, 1.18 WHIP; Shipley, 0-1, 10.12 ERA, 2.25 WHIP. Kazmir je na prethodna 4 nastupa, dopustao do 3 poena po startu, mada nisu svi bili previse dugi; 21 ining, 7 primljenih poena, 26 strajkauta, 3 walks. Kazmir je neporazen  na 13 vezanih startova(9. maj, Metsi 2-4). Shipley je na debiju protiv Brewersa, bacao 5+ ininga, primio 6 poena, uz 4 Ks, 4 walks i cak 3 pustena HR. Ponekad je tesko prilagoditi se brzo MLB nivou, gde se skoro svaka greska kaznjava. Ucinak ekipa, Dodgers 6-4, Arizona 2-8. Sezonska serija, 6-4 za Dodgerse; tekuca, 1-0 za njih. Arizona ima velikih problema sa picerima, ERA startera je tik ispod 5. Na poslednjih 10 utakmica, su dopustali 6.7 poena po mecu. Dodgersi koriste losu formu Giantsa i sada su samo pobedu iza njih, mada je Kershaw i dalje na listi povredjenih. 

 

Propratni tiket, Toronto 1, Chicago Cubs 1, Cleveland 1. Kvota 3.26.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...