Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

+1

 

Nevezano za kvote singl ili dubl donose pare. Tiket za vise parova je zanimacija.

Vise parova rapidno veca provizija kladionica, to je sustina.

Link to comment

Zasto ne. Najveca razlika u kvalitetu, od danasnjih CL parova. Kao sto sam napisao, odigrao sam malo slabije, posto su rezultati bezveze, od starta kvalifikacija.

Link to comment

Da te i ja priupitam :) kad igras mec gde ocekujes da domacin puni, zar ti nije bolje da umesto 3+ igras tim2+, kvote budu slicne ili malo manje, a cesto se moze desiti da bude 2:0, pa da udje tiket... Mnogo cesce nego 1:2 gde bi prosao 3+,a  ne bi dom2+

Edited by Timmy
Link to comment

Da te i ja priupitam :) kad igras mec gde ocekujes da domacin puni, zar ti nije bolje da umesto 3+ igras tim2+, kvote budu slicne ili malo manje, a cesto se moze desiti da bude 2:0, pa da udje tiket... Mnogo cesce nego 1:2 gde bi prosao 3+,a ne bi dom2+

+ 1.

Link to comment

Ne volim te timske golove, suzavam sebi prolaz cekajuci da samo jedan tim da gol/golove. Pokusavao sam neko vreme i to i ovo se dugorocno pokazalo najboljim. Plus sto ima 5+, 7+ varijantu za bonus, ako je mec efikasniji.

Link to comment

Zasto ne. Najveca razlika u kvalitetu, od danasnjih CL parova. Kao sto sam napisao, odigrao sam malo slabije, posto su rezultati bezveze, od starta kvalifikacija.

Ako hočeš da udje 3+ onda mora gost da postigne gol. Ako ga ne da velika je sansa da 3+ ne udje. Nego Astra-Kopenhagen mi nesto mirise na gg

Link to comment

Pa jel ti pre bude 2:0 ili 1:2, 1:3 itd?

1-1 je najcesci pad bio.

 

Pogledah kvote za tim 2+ i 3+, ipak je solidna razlika. Olympiakos 1.70/1.40, Atletico Nacional 2.00/1.65.

Edited by Miljenko
Link to comment
 

Ja ocekujem 3-0 u startu. Ako gost da gol, utoliko bolje. 

 

Znaci svakako ulazi dom2+ :) A onda mogu da ti bonusi budu dom3+ i 4+. A kad ocekujes da i autsajder daje tu su GG opcije prvoGG, GG3+ itd... Mislim izvini sto ti mi kao nesto pametujemo, nego vidim da godinama igras veoma slicno kao ja. Slicne parove u singlovima i samo golovi, pa da podelim svoj utisak sa tobom, jer mi praksa pokazala da su nabrojane igre bolje za golove :)

Edited by Timmy
Link to comment

1-1 je najcesci pad bio.

 

Pogledah kvote za tim 2+ i 3+, ipak je solidna razlika. Olympiakos 1.70/1.40, Atletico Nacional 2.00/1.65.

Kad je domacin veliki favorit, ume da bude razlika. ALi baci pogled za tu igru dom2+, ume da bude bas razlika po kladionicama... a ne pitam za 1:1 to je pad st agod od ovog da igras. Nego 2:0 ili 1:2, jer kod ta dva rezultata nastaje razlika 

Link to comment

Ok, vi ne govorite nista pogresno. Mozda igram ovako jer mi je jednostavnije, 3+, 5+, 7+ ili samo 2+(2-3 para). Lepse mi je kada gledam, pa navijam cas za jedne, cas za druge. :D  Krenuce uskoro lige, gde ce i kod mene prolaznost na 3+ biti bolja(Chile otvara za vikend). 

Link to comment

Kad je domacin veliki favorit, ume da bude razlika. ALi baci pogled za tu igru dom2+, ume da bude bas razlika po kladionicama... a ne pitam za 1:1 to je pad st agod od ovog da igras. Nego 2:0 ili 1:2, jer kod ta dva rezultata nastaje razlika 

1-1 je jedino dobar za 2+, pa zato to i igram dosta cesto. Cesce padnem na 2-0, naravno, favoriti ipak ne gube u tolikom procentu, inace ne bi ni bili favoriti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...