Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ma dobio je ali je od pocetka meca bio u zaostatku tipa 0-4 i 2-5...posle u tajbrejku drugog seta gubio 5-2 da bi preokrenuo...na kraju mi nista nije znacilo jer je spanija nabila venezuelu preko 29 razlike.

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 1/3. Zurich me je nervirao do kraja, ali je nekako pao drugi gol. Rangers taman 3 komada, Paragvajci lagano. MLB nastavio trend promenljivih rezultata, nakon All-Star utakmice; sinoc je bilo slabije vece. Toronto je lepo iskontrolisao mec. Arrieta je ponovo primio 4 poena, problem je sto se napad kasno probudio. Bolje da nisu izjednacili u 9. iningu, dzabe se ponadah u preokret. Udaraci Astrosa su neocekivano zakazali protiv Yankeesa; Keuchel odlican, u 1-2 porazu. Ocekivao sam laganih 3/4, mozda i kombo, pa sigurno nisam bio odusevljen ovakvim bilansom.

 

 

Fudbal

 

Ludogorets-Zvezda 3+

 

Plzen-Qarabag 2+

Dinamo Zagreb-Dinamo Tbilisi 2+

 

Shakhtar-Young Boys 3+

 

Kvote, 2.20, 1.70, 1.83.

Nova runda CL kvalifikacija. Zvezdina odbrana ne uliva poverenje, te sam tu morao probati 3+. Plzen i Dinamo Zagreb su veliki favoriti, mada mi se cini da su 2 gola ok mera. Shakhtar je ekipa potkovana na svim pozicijama, Young Boys deluje pomalo neozbiljno, u odnosu na njih, te bi ovde moglo biti dosta golova.

 

Prateci tiketi, BATE Borisov 2+, Salzburg 2+, Ajax 2+ i BATE Borisov P/K1, Salzburg P/K2, Plzen P/K1, Shakhtar P/K1, Ajax w1, Dinamo Zagreb P/K1. Kvote, 2.57, 5.67.

 

 

MLB

 

Toronto-San Diego 1 (Stroman-Cashner)

 

Kvota 1.45.

Stroman nije nastupao protiv Padresa. U sezoni, 8-4, 4.90 ERA, 1.34 WHIP. Cashner takodje bez nastupa, protiv danasnjeg protivnika. Ukupno, 4-7, 4.79 ERA, 1.40 WHIP. Forma, Stroman, 2-0, 3.92 ERA, 1.06 WHIP; Cashner, 1-1, 6.28 ERA, 1.26 WHIP. Stroman kod kuce, 3-1, 4.98 ERA, 1.31 WHIP; Cashner na gostovanjima, 0-4, 6.59 ERA, 1.57 WHIP. Vecernji termin, Stroman, 3-1, 5.46 ERA, 1.34 WHIP; Cashner, 4-3, 4.84 ERA, 1.30 WHIP. Stroman je u julu imao 3/4 kvalitetna starta; Cleveland-1, Kansas-2, Oakland 7(6), Arizona-1 primljen poen. Nakon su ga Dodgersi zatrpali sa 8 poena, Cashner je spojio dva nastupa sa jednim dopustenim poenom; 11+ ininga, 17 strajkauta. Fiks trend, Toronto 6-4, San Diego 4-6. Blue Jaysi su sinoc dobili prvi mec serije, 4-2. Toronto sve vise lici na ozbiljan playoff tim, te ocekujem da rutinski resavaju ovakve protivnike.

 

Propratni tiket, Seattle H2(+1.5), Washington H2(+1.5), Chicago Cubs 2. Kvota 3.57.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ove CL i EL kvalifikacije, nijednom ove godine nisu dosle kako treba. <_<

I jos su danas bile izgledne utakmice. Zvezda prosla; Plzen razocarao i sa golovima, i u fiksu; Shakhtar samo 2 gola, sa igracem vise.

Vazno je ucestvovati. Sutra su uglavnom no bet utakmice, moracu da probam neki od prijateljskih meceva, nema druge. Uz poneki MLB, no to se vec podrazumeva.

Link to comment

Ja nemam neko pravilo u vezi toga, mada je sigurno lepše, kada odigram 3+ singl, plus 5+ i 7+ sitnije, za bonus. Plzen mi je bio siguran pad; očekivao sam 2-0 ili 2-1. Zvezda, Dinamo i Shakhtar, su mi bili prilično verovatni za 3+, no rekoh da ne preterujem sa singlovima. Rezervna varijanta mi je bila, Zvezda 3+ i dva 2+ dabla, no nisam imao još jedan par za 2+; BATE i Salzburg mi nisu bili sigurni, a nisu ni došli. Rostov ne bih igrao sigurno, a isto važi i za Ajax. Tja, nije moglo bolje.

Link to comment

Ne volim Svedjane. Norvezani se popravljaju. MLB mi je jasan, tu mi je statistika jedino merilo i tu uvek znam sta odigrati. Imam neke ideje i za fudbal danas, mada jos razmisljam. Ne volim da forsiram prijateljske meceve, te cu njih sitnije. Trenutna dilema, Rosenborg 2+ i Olympiakos 2+ ili Olympiakos 3+( to mi jedino deluje zanimljivo iz CL danas). Revans finala Copa Libertadores cu sigurno probati 3+, no to ne bih stavljao na kombo tiket(mozda trebam, nisam pametan). :huh:

Edited by Miljenko
Link to comment

Tokom ovog, pretežno kilavog perioda, čini mi se da sam ih tri puta odigrao 3+; dve utakmice su došle 0-1. Kod njih često ne padaju golovi, gde se to očekuje, a to je isto kao da ih nema.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja sam oduvek išao logikom bolje jedan par nego dva sa manjim kvotama :)

+1

 

Nevezano za kvote singl ili dubl donose pare. Tiket za vise parova je zanimacija.

Link to comment

Fudbal 1/3, MLB 1/1. Fudbal me nije odusevio, najblaze receno. Nisam sumnjao da ce Zvezda doci 3+ i to jeste proslo lagano, problem je samo sto je to jedino i proslo na fudbalu. Shakhtar samo 2-0, sa igracem vise, protiv tima koji se ni u domacem prvenstvu, ne moze pohvaliti dobrom odbranom. Plzen mi nije jasan, 0-0, da li oni ne znaju ili je ovaj Qarabag postao strah i trepet; Dinamo Zagreb se odlepio u prvom poluvremenu i tu ostaje 2-0 do kraja. Ne bih bolje prosao ni da sam Dinamo probao 3+, samo bih se duze nervirao. BATE i Salzburg dobise po 1-0, te i nije bilo boljih resenja. Fiks tiket je bio blizu, ali se i tu Plzen pobrinuo za pad. MLB grupisah ok. Toronto se neocekivano mucio, ali nekako dobise, preokretom u 12. iningu. Prateci je ponovo pao na Cubse, bezveze protracih dva lepo uhvacena hendikepa. Jos jedan metiljav dan. Pretpostavio sam da ce rezultati biti nikakvi, u delu godine, kada imam najveci budzet(2/4 je solidan bilans, ali i dalje nedovoljno za plus).

 

 

Fudbal

 

Atletico Nacional-Independiente del Valle 3+

 

Olympiakos-Hapoel Beer Sheva 3+

 

Rosenborg-APOEL 2+

Trencin-Legia 2+

 

Kvote, 2.00, 1.71, 1.84.

Eskobarova nekadasnja ekipa, ima priliku da nakon 1989. godine, uzme jos jedan Copa. Kvalitetniji su tim i sumnjam da gosti mogu prirediti jos jedno iznenadjenje. Ocekujem 3-0 ili 3-1 za domacina. Probao sam par meceva CL kvalifikacija na kraju, no bez zaletanja.

 

Prva stvar je otisla na kombo tiket, ostalo opreznije.

 

Propratni tiketi, Rosenborg w1, Fenerbahce w1, Olympiakos P/K1 i Real Madrid 3+, Bayern 3+. Kvote, 2.65, 2.85.

 

 

MLB

Boston-Detroit H2(+1.5) (Eduardo Rodriguez-Fulmer)

 

San Francisco-Cincinnati 1 (Bumgarner-Straily)

 

Chicago Cubs-Chicago White Sox 1 (Hammel-Ranaudo)

 

Kvote, 1.55, 1.40, 1.40.

Rodriguez, 1-0, 1.29 ERA, protiv Detroita. U sezoni, 2-4, 6.70 ERA, 1.54 WHIP. Fulmer bez nastupa protiv Bostona. Do sada, 9-2, 2.41 ERA, 1.10 WHIP. Forma, Rodriguez, 1-2, 7.20 ERA, 1.67 WHIP; Fulmer, 1-0, 3.32 ERA, 1.16 WHIP. Rodriguez na Fenway Parku, 0-3, 6.33 ERA, 1.41 WHIP; Fulmer na strani, 7-2, 2.80 ERA, 1.21 WHIP. Dnevni mecevi, Rodriguez, 1-1, 5.19 ERA, 1.33 WHIP; Fulmer, 4-0, 1.85 ERA, 0.92 WHIP. Nakon nesigurnog niza, sa 4 ili vise primljenih poena po startu, Rodriguez je spojio dva ok izdanja; 12+ ininga, 3 dopustena poena, 9 strajkauta, 3 walks, uz 2 HR protivnika. Fulmer je seriju od 10 meceva, na kojima nije primao preko 2 runs, prekinuo protiv White Soxa; 5 ininga, 5 pustenih poena(4 njegova), 4 Ks, 2 walks, 1 HR protivnicke strane. Fiks trend, Boston 5-5, Detroit 6-4. Tigersi su pomalo neocekivano dobili oba dosadasnja meca tekuce serije, a danas im baca najpouzdaniji starter. Sudar odlicnih napada, Fulmer bi trebao da moze da odrzi mec u egalu.

Bumgarner, 3-3, 4.33 ERA, protiv Redsa. Dosadasnji deo sezone, 10-5, 2.14 ERA, 1.00 WHIP. Straily, 2-0, 2.92 ERA, protiv San Francisca. Za sada, 5-6, 4.01 ERA, 1.19 WHIP. Aktuelni nastupi, Bumgarner, 1-1, 2.45 ERA, 0.91 WHIP; Straily, 1-1, 2.37 ERA, 1.05 WHIP. Bumgarner na AT&T Parku, 5-2, 1.64 ERA, 0.85 WHIP; Straily kao gost, 2-5, 4.96 ERA, 1.25 WHIP. Raniji mecevi, Bumgarner, 3-0, 1.45 ERA, 1.23 WHIP; Straily, 4-1, 3.35 ERA, 1.20 WHIP. Bumgarner je promesao dva nesto losija starta(po 4 poena rivala), 5 meceva unazad. Broj strajkauta je na nivou, 6 bacenih ininga mu je standard, te se nadam njegovom novom dobrom izdanju. Posle kriznog perioda, Straily je nanizao 4 kvalitetna starta; 26 ininga, 8 dopustenih runs, 18 Ks, 9 walks, 3 HR protivnika. Ucinak timova, San Francisco 2-8, Cincinnati 6-4. Sezonska serija, 3-2 za San Francisco, tekuca 1-1. Gosti imaju ok napad, ali su im piceri propast ziva, cele sezone. Giantsi su upali u krizu i Bumgarenr je idealna prilika, da povezu dve pobede.

Hammel, 1-2, 4.01 ERA, protiv White Soxa. Ove godine, 9-5, 3.35 ERA, 1.11 WHIP. Ranaudo nema iskustva sa Cubsima. Ovo ce mu biti prvi sezonski start; dva nastupa iz bullpena, kao clan Texasa, 1-0, 17.18 ERA, 2.73 WHIP(3+ ininga). Poslednja 3 starta, Hammel, 2-0, 2.81 ERA, 0.88 WHIP. Hammel na Wrigley Fieldu, 4-1, 2.70 ERA, 1.06 WHIP; Ranaudo kao gost(2+ ininga), 1-0, 7.71 ERA, 2.14 WHIP. Vecernji mecevi, Hammel, 5-3, 4.20 ERA, 1.24 WHIP; Ranaudo(1+ ining), 0-0, 33.75 ERA, 3.75 WHIP. Hammel mozda nema tako duge nastupe, no retko prima puno poena. Na prethodna 3 nastupa je bio prilicno dobar, nakon blamaze protiv Metsa(10 runs); 16 ininga, 5 primljenih poena ukupno, 17 strajkauta. Ranaudo ima suvise mali uzorak, za ozbiljniju procenu. Trend timova, 10 meceva unazad, Chicago Cubs 5-5, Chicago White Sox 5-5. Mozda je vecerasnji starter, prava sansa, za napad Cubsa, koji cesto trokira, u poslednje vreme(3.2 poena po utakmici, tokom intervala od 10 meceva). White Soxi imaju dobru rotaciju, no udaraci retko produkuju 5 ili vise poena. Neocekivano su dobili prva dva duela i mislim da je vreme za revans Cubsa.

 

Prateci tiket, Washington 2, LA Dodgers 1, St. Louis 2. Kvota 5.01.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...