Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nešto nije u redu sa kvotama na Videoton-Čukarički

Pre meča, Videoton je bio blagi favorit, pratim kvote live i sad je 2,50 Videoton, 7,50 Čukarički...i kapiram Čukarički dobio crveni..kliknem da vidim, nema crvenog..statistika blago na strani Videotona..

Kvote nisu u redu, ovde nešto nije čisto.

Link to comment

Fudbal 1/4. Najsumnjiviji tiket je prosao nekako i to je jedina dobra stvar, koja se desila juce. Ekipa iz Gibraltara je ponovo pruzila jak otpor, kasnije su prosle ostale stvari sa tog tiketa. Genk i Vojvodina, sta reci. Ocekivao sam trpanje, na oba meca; padose 3 gola ukupno, smor. Malo je falilo da pojacam jucerasnje tikete, no srecom nisam dirao banku. Danas sam primorao sebe da odigram sitnije; Fei je u pravu kada kaze, da ne treba siliti, ako ne ide.

 

 

Fudbal

 

Stadlau-Sturm 3+

Ebreichsdorf-Wolfsberger 3+

Purgstall-Kapfenberg 3+

Vorwarts Steyr-Salzburg 3+

 

Kvota 2.16.

Kup Austrije probah danas; mozda 4 meca deluju previse optimisticno, no parovi jesu izgledni.

 

Prateci tiket, Den Haag P1+, Zlin 2P1+, Hamburger 2+, Club Brugge P1+, Leverkusen 3+, Monchengladbach 3+, Partick 2P1+, Deportivo Capiata 2+, Cerro Porteno 2+, A. Italiano 3+. Kvota 9.74.

 

 

MLB

 

Washington-Pittsburgh 1 (Strasburg-Liriano)

San Diego-San Francisco 2 (Cashner-Bumgarner)

 

Kvota 2.18.

Strasburg, 2-2, 2.83 ERA, protiv Piratesa. U sezoni, 12-0, 2.62 ERA, 1.01 WHIP. Liriano, 2-2, 3.70 ERA, protiv Washingtona. Do sada, 5-8, 5.15 ERA, 1.62 WHIP. Forma, Strasburg, 2-0, 0.87 ERA, 0.77 WHIP; Liriano, 1-1, 5.02 ERA, 1.53 WHIP. Strasburg kod kuce, 6-0, 3.08 ERA, 0.99 WHIP; Liriano u gostima, 2-4, 6.80 ERA, 1.74 WHIP. Vecernji mecevi, Strasburg, 7-0, 2.47 ERA, 1.02 WHIP; Liriano, 3-4, 4.09 ERA, 1.53 WHIP. Strasburg je imao problema sa povredom, u poslednje vreme, ali je i dalje bez poraza. Ima aktivnu seriju od 3 kvalitetna starta; 20+ ininga, 2 primljena poena, 22 strajkauta. Nakon serije meceva sa 4+ primljenih poena, Liriano izgleda polako nalazi formu; 3 primljena poena protiv Oaklanda, a zatim 2(jedan njegov), protiv Cubsa. Fiks trend, Washington 6-4, Pittsburgh 8-2. Piratesi su imali dobru zavrsnicu prvog dela sezona, mada i Washington igra pristojno. Napad Nationalsa sigurno moze bolje(4.70 poena po utakmici, 10 meceva unazad), ali rotacija zato dominira. Ocekujem da Strasburg ponovo izdominira i donese pobedu Nationalsima.

Cashner, 2-7, 5.16 ERA, protiv San Francisca. Ukupno, 3-7, 5.40 ERA, 1.56 WHIP. Bumgarner, 10-5, 3.13 ERA, protiv Padresa. Dosadasnji deo sezone, 10-4, 1.94 ERA, 0.96 WHIP. Aktuelni nastupi, Cashner, 0-2, 9.00 ERA, 2.11 WHIP; Bumgarner, 2-0, 1.69 ERA, 0.70 WHIP. Cashner na Petco Parku, 3-3, 3.96 ERA, 1.40 WHIP; Bumgarner na strani, 5-2, 2.38 ERA, 1.13 WHIP. Mecevi igrani nocu, Cashner, 3-3, 5.89 ERA, 1.53 WHIP; Bumgarner, 7-4, 2.14 ERA, 0.86 WHIP. Posle poduzeg niza solidnih nastupa(poneki i iz bullpena), Cashner je nalupan protiv Dodgersa, 8. jula, primivsi 8 runs, na 2+ ininga. Bumgarner je dopustio 4 poena protiv Oaklanda, zatim spojio dva kvalitetna starta; 15 ininga, bez primljenog poena, uz 20 Ks(Colorado i Arizona). Ucinak timova, San Diego 5-5, San Francisco 8-2. Giantsi ove sezone ponovo lice na sampionski tim. Rotacija je sve bolje, dok napad obicno da koliko je potrebno.

 

Propratni tiket, Boston >9.5, NY Mets 2, Detroit 1. Kvota 5.50.

 

 

 

 

Link to comment

Kako sam malopre ispizdeo zbog jebenog Mocarta.

Odigram u utorak, eeeej u utorak, dva teniska meca, za crvenu. Prvi prodje. Drugi je mec u jebenim svajcarskim Alpima izmedju Garsije i Aruabarene. Kisa u utorak, kisa u sredu, kisa u cetvrtak. I sad ja ocekujem da ce da proglase kvotu 1 zato sto je mec usao u sledece kolo, kao sto i jeste pravilo. Proverim malopre, nema para na racunu; pogledam u tiketima - gubitan, jer je neuroticna francuska guska uspela da pukne jutros.

Pogledam vreme odigravanja - cetvrtak, 14:00. Jebes to sto je danas jebeni petak, oni stavili cetvrtak i nisu upali u sledece kolo. Bravo, svaka cast.

Link to comment

Evo sta pise u pravilima za tenis pod odrednicom PRAVILA U SLUČAJU PREKIDA:
 

Tenis: Ukoliko dođe do predaje bilo kada u toku meča računa se kvota 1 za sve vrste igara.
Ukoliko dođe do predaje pre početka meča važi kvota 1.
Na teniske mečeve ne važi pravilo kvote 1 ako se ne odigra do kraja kola.

 

A evo i sta pise u pravilniku:

 

Tenis : Ukoliko dodje do predaje meda racuna se kvota 1 za sve vrste igara bez obzira u kom setu je mec predat. Ukoliko dodje do predaje pre pocetka meca vazi kvota 1. Za teniske meceve ne vazi pravilo kvote 1, ukoliko se mec ne zarvrsi u roku od 50 sati.

 

 

 

Nisu bas precizno napisali, ali izgleda da ovo vazi i za slucaj kad je mec prekinut i za slucaj kad uopste nije poceo do pocetka narednog kola.  :(

Edited by Nesh
Link to comment

Ma nema sta da zovem, bas ce zbog mene da menjaju svoju cenjenu ideju. A necu ni da se nerviram vise, nego su em ispali pizde, em me isterali iz pameti jer su me pre mesec dana tako zajebali u kontrasmeru. Odigram u lajvu na Vandevejg protiv poljskog trckarala, kvota 3, isto za crvenu. I neka tu kisa, malo igraju, malo pada, nastavljaju sutra. Tiket sve vreme aktivan, nemam para na racunu. Koko sutra dobije, oni meni na racun - 1000 dinara. Zovem da pitam sta koji klinac, a njihov odgovor - nije se zavrsio mec u roku od 24h :Jova: Ovaj se nije zavrsio, onaj nije poceo, pomislicu da imaju neki softver za stelu svakog pojedinacnog naloga

Link to comment

Ti bas nemas srece sa njihovim pravilima. Za live kladjenje vaze druga pravila. Iz pravilnika:

 

Ako se sportski dogadaj prekine u slucaju kladjenja na dogadjaj u toku i do njegovog nastavka ne dodje u roku od 12 sati (12 sati od trenutka kada je sportski dogadaj prvobitno krenuo), sve opklade koje su uplacene za vreme trajanja dogadjaja u toku a nisu realizovane, smatraju se nevazecim i za njih vazi kvota 1,00.

 

 

U stvari, uvek vazi Marfijev zakon. A po njemu, zna se, nikako ne moze da ispadne dobro. 

Edited by Nesh
Link to comment

To kao ono pravilo, da je potrebno odigrati najmanje 5 ininga, kako bi se registrovao rezultat MLB meča kao važeći. U Mileniumu su to prethodnih godina, tumačili po potrebi. Imao neki tiket sa 10 fikseva, kvota oko 300. Dan pre toga mi regularno računali meč koji je trajao tačno 5 ininga, ovde Yankeesi dobiše nakon 7, stativa. Odbiše mi 1.75 kvotu, pa dobitak i nije bio tako upečatljiv. Šef poslovnice je pozvao centralu, a ovi su mu rekli kako meč nije odigran.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...