Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/2(Catolica odlozena za ponedeljak na noc), MLB 2/3, tenis 1/1. Dve 0-0 utakmice na fudbalu. Za France-Portugal sam bio sumnjicav, no glupo je ne odigrati nista pred finale. Paragvajci me sokirase utakmicom bez golova; tja, mogu samo bolje, u narednom terminu. Catolica se igra nocas, isplacena mi je kvota 1, pa odigrah istu stvar ponovo. MLB korektno. Keuchel odlican, no cinilo se da to nece vredeti. Domacin poravnava, na 2 auta, u 9. iningu i ining kasnije dobija mec, na gresku u polju. Texas se obrukao protiv metiljave Minnesote, jedne od najlosijih gostujucih ekipa. Bumgarner i Giantsi dobise rutinski. Izbegoh dva overa koja nisu dosla, Boston i Price dodjose do pobede, no nije mi se igralo to po 1.40. Murray je ocekivano lako resio Raonica; sada tenis samo rekreativno, do OI. Traljav dan; iznerviralo me pomeranje Catolice.

 

 

Fudbal

 

Malmo-Orebro 3+

 

Defensor La Bocana-Comerciantes Unidos 3+

 

Stjarnan-Fjolnir 3+

 

S. Morning-U. Catolica 3+

 

Kvote, 1.54, 1.80, 1.70, 1.52.

Sklopih kombo tiket samo od fudbala. Defensor La Bocana je bila standardna igra; ove sezone ne dolaze u tako dobrom procentu, ali cu ih probati jos par puta. Malmo-Orebro deluje efikasno u najavi, kao i Stjarnan-Fjolnir. Catolica uobicajeno.

 

Prateci tiket, CSKA 2+, Gornik 2+, Hajduk 4+, Sandefjord 3+, Groningen 2+, Breidablik 3+, Peterborough 4+, Crewe 4+, Stirling 3+. Kvota 21.61.

 

 

Sutra se igra MLB All-Star, te nece biti regularnih meceva do petka.

Bice zanimljivo sastavljati, cisto fudbalske tikete. Srecom te slede CL i EL kvalifikacije.

 

 

 

Link to comment

Potopiše me Francuzi sinoć..

Ne bi bilo toliko strašno, 2,2 unita, da nisam izdivljao sa 3+

 

Ohh, well.. :mellow:

Edited by Godfrey
Link to comment

Fudbal 1/4. Pfff, smor od rezultata. Malmo je naravno dobio 1-0, bas kada sam ja odigrao na njih. Njihovu ligu retko igram, izgleda sa razlogom. Defensor La Bocana daje golove na vreme, no nije bilo treceg. Stjarnan prolazi u zavrsnih 15 minuta, taman da se zakunem sa jednim pogotkom. Catolica mi je bila najsigurniji 3+ par, za prosli vikend. Domacin je poveo pred poluvreme, idealan razvoj situacije; brzih 2-0 i, i nista. Nisam gledao mec, mada mi je neverovatno, da Catolica nije mogla zabiti bar jedan. Jedino je dobro sto sam malo smanjio dobitke/uloge, kao sto je to cest slucaj ponedeljkom. Ne bas simpatican dan, u svakom slucaju. 

 

 

Fudbal

 

Lincoln Red Imps-Celtic 3+

 

Valletta-Zvezda 3+

 

Bate Borisov-SJK 2+

Salzburg-Liepaja 3+

 

Dinamo Tbilisi-Alashkert 2+

Qarabag-Dudelange 2+

 

Kvote, 1.48, 1.72, 1.71, 1.61.

Mecevi CL kvalifikacija su u opticaju danas, te iskombinovah par zanimljivih.

 

Prateci tiket, Legia w2, Qarabag P/K1, BATE Borisov P/K1, Celtic P/K2, APOEL w2, Zvezda P/K2, Salzburg P/K1, Dinamo Zagreb w2. Kvota 4.04.

 

Znaju bit dosadni ovi dani bez MLB meceva. Veceras se igra All-Star utakmica i mada ima takmicarski znacaj, tesko je oceniti, ko je blizi pobedi.

Link to comment

NI CL kvalifikacije nisu sto su bile. Na ovako izgledne parove, nisam uspeo makar 3/4 da saberem, bah. Timovi iz Gibraltara, nova sila; sto su dobili pa i dobro, no da ne prime gol, to mi je vec skroz neocekivano.

Link to comment

Novakovic na Sportklubu pred sam pocetak utakmice rece za Zvezdu da ce pobediti sa golom razlike i primiti gol. Al dzabe, nisam sitigao da stavim nigde.

Edited by Nesh
Link to comment

Koga ste pominjali da je zicer od naših, Vojvodina?

Trebala bi Vojvodina da bude. Ja igram sigurno 3+(i sitno sire, 5+, 7+, kao i obicno). Mada kada vidim rezultate kao danasnje i nemam previse elana za igru.

Link to comment

Novakovic na Sportklubu pred sam pocetak utakmice rece za Zvezdu da ce pobediti sa golom razlike i primiti gol. Al dzabe, nisam sitigao da stavim nigde.

 

Ja uhvatio 2&3+ @1.7 (palo sa 1.9) , a dvoumio sam se izmedju toga i 2&GG koji je bio sjajnih 2.85 .

Link to comment

Fudbal 2/4. Metiljavi rezultati CL kvalifikacija. Puno smorenih utakmica, i ova dva prolaza su bila na misice. 2+ kombinacija je prosla sredinom drugog poluvremena, slicno kao i Zvezda 3+. Celtic i Salzburg 0-1, bih vec svrstao u grupu neobjasnjivih stvari. Jedan mec ok, ali dva su vec neobicna stvar. Ocekivao sam rutinskih 3/4 juce, mozda i kombo tiket, te je ovo razocaravajuci ucinak.

 

 

Fudbal

 

Ludogorets-Mladost Podgorica 3+

 

Rosenborg-Norrkoping 2+

Crusaders-FC Copenhagen 2+

 

New York RB-Orlando 3+

 

Barcelona SC Guayaquil-CD River Plate 3+

 

Kvote, 1.70, 1.42, 1.53, 1.58.

Ludogorets mi deluje mec, na kome ce domacin zatrpati gosta, te odigrah 3+. Rosenborg i Copenhagen su mi za oprezniju varijantu. New York RB i Orlando igraju efikasne meceve; nadam se promeni mog loseg MLS trenda. Barcelona iz Guayaquila se bori za titulu, ima 15/19 3+ meceva ove sezone, dok je protivnicka ekipa primila najvise golova u ligi.

 

Prateci tiket, Opava P1+, Trinec 2P1+, Vasas 2+, PSG 2+, Koge 2+, Schalke 4+, Basel 2P1+, Breda P1+, Augsburg 4+, Den Bosch 4+, Young Boys P1+, Liverpool 2P1+, Burton P1+, Alfreton 2P1+, Dag&Red 2P1+. Kvota 26.29.

 

Puno zanimljivih meceva, u EL delu, sada treba to probrati do sutra.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/4. Rosenborg i Copenhagen prodjose lako, mada su prvi nervirali do poluvremena. Ludogorets brzo dolazi do 2-0 i kada sam ocekivao minimum petardu, nista. New York RB i Barcelona Guayaquil su imali sasvim dovoljno vremena za 3+, no ni ovde se to nije desilo. Jesam odigrao sa smanjenim dobicima/ulozima, u odnosu na utorak, no ovakav procenat sigurno nije nesto sto se ocekuje. Jul mesec zna biti neprijatan.

 

 

Fudbal

 

Genk-Buducnost 3+

 

Vojvodina-Connahs 3+

 

Levadia-Slavia Prague 2+

Rovaniemi-Lokomotiva Zagreb 2+

 

AIK-College Europa 3+

Maccabi Haifa-Kalju Nome 2+

Austria Vienna-Kukesi 2+

KR Reykjavik-Grasshoppers 2+

 

Kvote, 1.46, 1.55, 1.80, 2.05.

Probrah meceve EL kvalifikacija. Genk i Vojvodina mi deluju najverovatniji za golove, vreme je valjda i za neki efikasniji mec. AIK ima dosta slabijeg rivala, a tu je i odredjen broj utakmica, u 2+ varijanti.

 

Fiks tiket, Dinamo Minsk P/K1, Slavia Prague w2, Lokomotiva Zagreb w2, Debrecen P/K1, AIK P/K1, Maccabi Haifa P/K1, Genk P/K1, Vojvodina P/K1, Partizan w1, Hearts w2, Aberdeen w1, AEK Larnaca w2, Austria Vienna P/K1, Grasshoppers w2. Kvota 12.38.

 

Sutra se nastavlja MLB sezona, te ocekujem da ce biti lakse sklopiti kombo tiket.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...