Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Danas se vec nije posrecilo sa ovim P1+, 2P1+ stvarima. 18 parova, 12+ kvota, padoh na mecu gde sam odigrao da pada gol u prvom poluvremenu; padose 5 komada, u nastavku meca. :lolol:

Link to comment

Katwijk - ADO Den Haag, over 3,5 @1,95

počinje za osam minuta

U 38' 0-3..malo se čekalo na 4.gol, ali na kraju 0-5

Zakasnih na Žilinu lajv u drugom na 1,80, pa mi pobeže i Rozenborg poluvreme, tako da silujem Rozen over 1,5 @2,00

Link to comment

Uh sto volim, kada odmah prvi tiket padne, pa jos na najsigurnijem mecu. :isuse:

Ovo je izgleda jedna od onih nedelja, kada slabo sta dolazi.

Link to comment

 

Zakasnih na Žilinu lajv u drugom na 1,80, pa mi pobeže i Rozenborg poluvreme, tako da silujem Rozen over 1,5 @2,00

Dođe Rosenborg.

Ok, poslednji put igram na južnoamerikance ako ovo ne dođe

Ponovo Huancayo protiv Municipala, over 0,5 1st half @1,80

 

Danas sam 5-1, promaših samo Viktoriu Zizkov over 3,5..prvi meč dana, nakon toga 5 u nizu

Volim jul

Link to comment

Meni je jul najgori mesec, skoro bez izuzetka. Jul i novembar. Teska fudbalska ponuda + plus kriza u MLB rezultatima boljih timova, pre All-Star pauze. Cesto se desava da slabo sta bankiram, u ovom periodu. Od nedelje ponovo slede, CL i EL kvalifikacije, tu ce valjda biti logicnijih rezultata.

Link to comment

Šta znam, meni jul tradiocionalno najbolji mesec

Promaših Žiškov, a posle redom hvatao Gambu, Jubilo, Den Haag, pa Viking i na kraju Rosenborg..sve golove, i lajv, osim Viktorije i Den haaga, i to gol do kraja. Žiškov nisam mogao da gledam, odigrao ranije, nisam trebao ni da diram.

Lepo bi bilo da mi Huancayo dođe, jer više neću moći ništa da igram/gledam danas

 

 

Što se tiče kvalifikacija za Evropa Ligu, oddsportal mi javlja da su izašle kvote na unibetu i osmicama.. Na unibetu sam odavno limitiran sa uplatama, ali je MUST TAKE Vojvodina- Connah Q, kec je 1,30...hajde da kažemo pre dropa da će Vojvodina biti @1,70 AH-1,50

 

To je easy money, za 2 sata imaš 70% profita, to nigde nema

Edited by Godfrey
Link to comment

Ja izbegavam fiks na fudbalu. Cekam da vidim kvote za golove za Vojvodinu. Tu cu gotovo sigurno probati, standardnih 3+, te 5+ i 7+, sitnije. Cim je fiks 1.30, nece ni kvote za golove biti preniske. AIK-College Europa mi je isto nesto sto moram probati. Dva tima iz Gibraltara, su prosla prva kola kvalifikacija, neverovatno. Probrace se jos nesto, makar za 2+. Da, i Genk-Buducnost deluje zanimljivo.

Link to comment

Ja izbegavam fiks na fudbalu. Cekam da vidim kvote za golove za Vojvodinu. Tu cu gotovo sigurno probati, standardnih 3+, te 5+ i 7+, sitnije. Cim je fiks 1.30, nece ni kvote za golove biti preniske. AIK-College Europa mi je isto nesto sto moram probati. Dva tima iz Gibraltara, su prosla prva kola kvalifikacija, neverovatno. Probrace se jos nesto, makar za 2+. Da, i Genk-Buducnost deluje zanimljivo.

Nije neverovatno za timove iz Gibraltara.

Oni su mahom sastavljeni od igrača iz segunde i tercere. Ti timovi će tek napredovati. Za San Marino su svemirski brod, svakako nešto bolji od Jermena. koji se muče sa San Marinom.

Nemoj da siluješ baš Vojvodinu, mislim da je fair line za golove tu 4.00. Bolje uzmi AH-1,50 kad se pojavi u tvojoj kladži.

Edited by Godfrey
Link to comment

Ok. Meni su i 3 gola dovoljna, ostalo odigram cisto za bonus. To za Gibraltar nisam znao. Pretpostavljao sam da su im klubovi, priblizni reprezentaciji. :D

Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 2/2, Palestino i Sol de America prodjose po 5+. Los start na fudbalu, da bi se kasnije sve otvorilo. Ponovo sam bio pomalo neodlucan, sada oko Rosenborga i to mi se osvetilo. Nije mi doduse pomogla ni njihova neefikasnost, na pocetku sezone. Colo Colo bez golova, nastavili proslosezonski trend tvrdih meceva. Sporting Cristal, koliko treba, no to nije pomoglo. Odgledah drugo poluvreme Sol de America-Cerro Porteno. Mec po mom ukusu; brza igra, dosta gresaka, ali i sansi; domacin daje dva pogotka, nakon gresaka gostujuceg golmana(drugi je bio smehotresan). Palestino se odlepio brzo, a zatim razbucao protivnika, sa igracem vise. MLB fino. Rutinske pobede, kako Bostona, tako i Washingtona. Prateci tiket je ponovo bio blizu, ali su Astrosi zakazali u ofanzivi. Dobar bilans na kraju.

 

 

Fudbal

 

S. Morning-U. Catolica 3+

 

General Diaz-General Caballero 3+

 

Portugal-France 2+

 

Kvote, 1.52, 1.53, 1.52.

Catolicu pratim redovno. Kup ume biti nepoznanica, no obicno su i tu zahvalni. Paragvajci se popravljaju, te danas ispratih mec koji tradicionalno donosi pregrst golova. Odigrah i EURO finale, cisto za pracenje.

 

Prve dve stvari odose na kombo tiket.

 

Propratni tiket, Iquique 2+, U. Espanola 3+, New York RB 2+, New York Citi 2+, Odd 3+, Olimpia Asuncion 3+. Kvota 6.79.

 

 

MLB

 

Houston-Oakland 1 (Keuchel-Manaea)

 

Texas-Minnesota 1 (Griffin-Milone)

 

San Francisco-Arizona 1 (Bumgarner-Bradley)

 

Kvote, 1.55, 1.60, 1.40.

Keuchel, 2-3, 2.92 ERA, protiv Oaklanda. U sezoni, 6-9, 5.02 ERA, 1.40 WHIP. Manaea, 0-0, 7.20 ERA, protiv Houstona. Do sada, 3-5, 5.85 ERA, 1.47 WHIP. Tri starta unazad, Keuchel, 3-0, 3.44 ERA, 1.47 WHIP; Manaea, 1-1, 4.80 ERA, 1.47 WHIP. Keuchel na Minute Maid Parku, 2-3, 4.26 ERA, 1.24 WHIP; Manaea u gostima, 0-3, 11.66 ERA, 1.91 WHIP. Dnevni mecevi, Keuchel, 2-4, 4.85 ERA, 1.34 WHIP; Manaea, 1-1, 5.09 ERA, 1.36 WHIP. Keuchel je konacno na prepoznatjivom proslosezonskom nivou. Sve cesce ima kvalitetne startove, vezao je 3 pobede. Na poslednja 4 nastupa, 25+ ininga, 11 primljenih poena(9 njemu pripisanih), 18 strajkauta. Manaea nije ubedljiv, u poslednje vreme. Pet dopustenih runs, protiv Brewersa; dva kraca nastupa, te zatrpavanje protiv Minnesote, 5 ininga i 6 poena. Ekipni bilans, Houston 6-4, Oakland 3-7. Sezonska serija, 5-4 za Houston. Oakland vodi 2-1 u pobedama, u tekucoj seriji. Na dva meca protiv Athleticsa, zakazali su udaraci, te ocekujem da veceras budu bolji, iza Keuchela koji je nasao formu.

Griffin, 2-0, 2.77 ERA, protiv Minnesote. Ukupno, 3-0, 3.06 ERA, 1.21 WHIP. Milone, 2-4, 4.62 ERA, protiv Texasa. U sezoni, 1-2, 5.45 ERA, 1.57 WHIP. Forma startera, Griffin, 0-0, 3.38 ERA, 1.42 WHIP; Milone, 1-1, 4.85 ERA, 1.85 WHIP. Griffin u Arlingtonu, 2-0, 2.45 ERA, 0.87 WHIP; Milone na gostovanjima, 0-2, 6.86 ERA, 1.68 WHIP. Raniji termin, Griffin, 0-0, 3.55 ERA, 1.42 WHIP; Milone, 0-0, 13.50 ERA, 3.00 WHIP. Griffin je imao fin povratak sa liste povredjenih. Tacno je da nije bacao duze od 5 ininga, na ova 3 starta, no nije primao vise od dva poena po mecu. Protivnici nisu bili ugodni, Boston kod kuce, te Yankees i Boston u gostima. Imao je 17 strajkauta i 6 walks, na ova 3 starta. Milone nije delovao ubedljivo, do starta protiv Oaklanda, 5. jula; 6 ininga, 1 primljen run, u 11-4 pobedi tima. Ima puno problema na strani, a ovo je jedan od tezih stadiona za picere. Fiks trend, Texas 3-7, Minnesota 6-4. Sezonska serija, 4-2 za Twinse. Tekuca serija, 2-1 za goste. Texas je do sada 29-14 kod kuce, Minnesota 12-29 u gostima. Griffin deluje sigurno, te je vreme za pocetak nove serije pobeda Rangersa.

Bumgarner, 8-7, 2.54 ERA, protiv Arizone. Dosadasnji deo sezone, 9-4, 2.09 ERA, 1.02 WHIP. Bradley, 0-0, 5.73 ERA, protiv San Francisca. Aktuelni nastupi, Bumgarner, 1-1, 3.38 ERA, 1.02 WHIP; Bradley, 0-1, 4.76 ERA, 1.59 WHIP. Bumgarner na AT&T Parku, 4-2, 1.86 ERA, 0.93 WHIP; Bradley na strani, 2-1, 3.62 ERA, 1.54 WHIP. Noc, Bumgarner, 6-4, 2.38 ERA, 0.92 WHIP; Bradley, 1-2, 6.67 ERA, 1.70 WHIP. Nakon prekida niza kvalitetnih startova, 4 poena protiv Oaklanda, Bumgarner se vratio odlicnoj formi i ostavio Colorado na nuli, tokom 6 ininga, uz 6 Ks(kasnije je bullpen dozvolio preokret, no to vec nije do njega). Bradley je dopustio 5 runs, protiv Padresa, nakon 3 starta, gde mu je maksimim bio na 3 primljena poena. Trend timova, 10 meceva unazad, San Francisco 7-3, Arizona 2-8. Sezonska serija, 8-5 za Giantse. Tekuca serija, 2-0 za San Francisco. San Francisco je trenutno prvi u ligi, sa 56 pobeda i mada Dodgersi igraju sve bolje, imaju finu prednost na celu divizije, 6.5. Bumgarner bi trebao biti garant jos jednog trijumfa.

 

Prateci tiket, Detroit >10.5, Baltimore >9.5, Boston 1, LA Dodgers 1. Kvota 6.95.

 

 

Tenis

 

Murray H1(-1.5)

 

Kvota 1.55.

Jedna od retkih situacija gde cu probati nesto od tenisa. Murray mi deluje kao previse ozbiljna prepreka za Raonica i ne verujem da potonji moze uzeti vise od seta. Zavrsnica turnira mi je obicno nekorisna, iako igram sitno, te i ovo stavih u slabiju grupu, van kombo tiketa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...