Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/3, MLB 1/1. Fudbal lose odabran/uklopljen, i to bas lose. Hearts mi je bio prva solucija za 3+, no previse sam razmisljao, te ih stavih na sitan tiket. Peruanci daju dva gola, u zavrsnih 15 minuta, nedovoljno. MLS mec je ponovo razocarao, bednih 1-0. Portugal dva komada, taman za prolaz. Jedan promasaj je bio neminovan(New York City, bilo koja varijanta, 2+ ili 3+), no nisam morao napraviti i drugi. MLB je ok sortiran. Washington je dobio, uz dosta muke; Cueto i San Francisco rutinski. Oba prateca su bila blizu, pad na po jednom paru(over u Torontu, te fix na Cubse). Sigurno je moglo bolje, jos jedan pogodak i bio bih zadovoljan, Plus su me iznervirali, ovi tesni padovi na sitnijim tiketima(fudbalski, teniski, 2 MLB).

 

 

Fudbal

 

Germany-France 2+

 

Pyunik-College Europa 2+

Debrecen-La Fiorita 3+

Lokomotiva Zagreb-UE Santa Coloma 3+

Zaglebie-Slavia Sofia 2+

 

Stabaek-Connahs Quay 3+

 

Vojvodina-Bokelj 2+

Folgore-AEK Larnaca 2+

Glenavon-KR Reykjavik 2+

 

Kvote, 1.46, 2.03, 1.57, 1.61.

Nemci nekompletni, ocekuje se zanimljiv mec, te i ovde dva gola deluju idealno. Dosta meceva EL kvalifikacija, Uglavnom favorit-autsajder utakmice, moje omiljene, gde bi bilo iznenadjenje, da ne bude golova.

 

Prateci tiket, Kairat 2P1+, Pyunik P1+, Debrecen P2+, Lokomotiva Zagreb P2+, Zaglebie P1+, Brondby 2P2+, Omonia 2P1+, Stabaek 2P2+, Vojvodina P1+, Cracovia 2P1+, AEK Larnaca P1+, Domzale P1+, Glenavon 2P1+. kvota 32.53.

 

MLB tiketi, St. Louis 1, Detroit >9.5 i Chicago Cubs 1, Texas >10.5, Houston <7.5, LA Dodgers 1. Kvote, 3.14, 8.74.

Prilicno neugodni parovi danas. Cardinalsi u losoj formi, visoka granica u Torontu, te odigrah sitno.

 

Teniski tiket, Serena 2-0, Kerber >20.5, Hingis/Paes fix, Herbert/Mahut fix. Kvota 3.51.

Link to comment

Natrpah na Nemce. Ako ne udje batalicu na neko vreme :) Jako na tim2+ @3.25. Mocart odskocio sa kvotom. Zatim kombinacija 1-1&2+prvo po ogromnih 14.To sam dosta jace nego sto inace tolike kvote igram, bas su preterali. Ta igra je slicna igri da tim daje 2+ u prvom sto je bilo ispod 10... Dalje, Nemci3+ @10.5, nemci4+ @24.5, Nemci u oba @4.8, prvo1+ @2.4 kao i 1&3+ po 5.6... Bas mi tesko da zamislim da ovi Nemci ovim Francuzima nece dati bar 2 komada. Odigrao sam na sitno tacne rezultate 3:1 (ovaj predvidjam da ce biti :), 4:1 i 2:1.  

 
Ajmo Nemci!!!
Link to comment

Ja zakasnio 2min za Kros daje gol i GER pobedjuje @ 19. Ali i na Grizmana i pobedu uz nesto ispod 7 kvotu.

To mi ceo dan u glavi i debil zakasnim.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Malo me ovaj gol Francuza izvuce, jer sam igrao standarno live pred kraj da ce pasti do ht, pa sam ubo kvote 5 i 6.5. Al bi mnooogo bolje da su ga Nemci dali. Pojacao sam sad da Nemci daju 2 gola po 5.2, 3+ po 15 i pobeda po 7.2... Sta cu kad verujem :)

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 2/4, Lokomotiva Zagreb dodje 5+. EL kvalifikacije su razocarale skroz. Ni prvi mecevi, nisu bili sjajni, no juce je bilo jos gore. Fiks srecom ne razmatram ozbiljnije, no ni golovi nisu odusevili. Par stvari je proslo, na prvom tiketu, a onda Debrecin ne uspeva da ode u 3+, nakon 30+ suteva; u mecu gde ocekivalo 5-6 komada i to ako nisu raspolozeni. Stabaek je ispao, nakon poraza u revansu; ni ovo mi nije jasno, no bar cu natrpati na Vojvodinu, sledeceg cetvrtka. Treci EL tiket prolazi, sve je islo i u 4+ i sire, tja. Dva potrebna gola, na France-Germany, mada sam se vec bio smorio skroz, da bih se posebno radovao. Dobro je sto MLB odigrah oprezno, sareni rezultati, narocito losi u fiksu. Metiljava nedelja nastavljena; nadam se boljim MLB rezultatima, nakon All-Star pauze.

 

 

Fudbal

 

Club Guarani-Rubio Nu 3+

 

Libertad Asuncion-River Plate 3+

 

Kvote, 1.62, 1.70.

Paragvajci krecu, nadam se da ce dolaziti bolje od Peruanaca, pa probah oba danasnja meca.

 

Propratni tiket, Start 3+, Orlando 3+, La Serena 3+. Kvota 4.34.

 

 

MLB

 

Miami-Cincinnati 1 (Jose Fernandez-Straily)

Chicago White Sox-Atlanta 1 (Sale-Wisler)

 

Toronto-Detroit >9.5 (Happ-Pelfrey)

Boston-Tampa >9.5 (O`Sullivan-Archer)

 

Kvote, 1.82, 3.06.

Fernandez, 1-1, 3.50 ERA, protiv Redsa. U sezoni, 10-4, 2.69 ERA, 1.03 WHIP. Straily nije nastupao protiv Marlinsa. Do sada, 4-5, 4.34 ERA, 1.22 WHIP. Forma, Fernandez, 1-1, 3.20 ERA, 0.97 WHIP; Straily, 0-2, 7.56 ERA, 1.32 WHIP. Fernandez kod kuce, 7-1, 1.72 ERA, 0.88 WHIP; Straily u gostima, 2-4, 5.01 ERA, 1.24 WHIP. Vecernji termin, Fernandez, 6-2, 2.36 ERA, 1.03 WHIP; Straily, 0-4, 4.61 ERA, 1.15 WHIP. Fernandez je dosta bolji na Marlins Parku, te ce mu odgovarati povratak kuci, nakon dva losa starta na gostovanjima. Protiv Atlante je neocekivano primio 9 poena(6 njemu pripisanih), tokom 5+ ininga, tim pre sto su Bravesi verovatno najgori napad lige. Ima 10/16 kvalitetnih startova, na nivou sezone; na 10 nastupa, nije dopustao vise od poena. Straily je nakon 3 losija nastupa(Atlanta-6, Rangers-4, Cubs-7 primljenih poena), zabelezio kvalitetan start protiv Washingtona, 7 ininga i 3 dopustena poena. Fiks trend, Miami 4-6, Cincinnati 3-7. Miami i dalje ima realne wild card sanse i mada igraju promenljivo, pobede protiv timova koji imaju losu sezonu, su sigurno imperativ.

Sale nije do sada startovao protiv Atlante. Dosadasnji deo sezone, 14-2, 2.92 ERA, 0.98 WHIP. Wisler takodje bez nastupa protiv vecerasnjeg protivnika. Za sada, 3-8, 4.16 ERA, 1.26 WHIP. Poslednji nastupi, Sale, 3-0, 2.86 ERA, 0.86 WHIP; Wisler, 0-1, 3.86 ERA, 1.61 WHIP. Sale na svom stadionu, 7-1, 3.64 ERA, 1.01 WHIP; Wisler na strani, 2-2, 3.82 ERA, 1.06 WHIP. Noc, Sale, 9-1, 2.86 ERA, 0.90 WHIP; Wisler, 2-6, 3.75 ERA, 1.18 WHIP. Sale je imao problema protiv Astrosa, 7 ininga, 5 primljenih poena(4 njegova), uz 9 strajkauta i time prekinuo seriju od 3 kvalitetna starta. Na nivou sezone, ima 12/17 kvalitetnih nastupa. Nakon dva spojena zatrpavanja(Dodgers, Cubs), Wisler ima 4 kvalitetna starta u nizu, 25+ ininga, 10 dopustenih runs, 21 Ks, 9 walks. Napad Bravesa je toliko los, da je on upisao samo jednu pobedu, u ovom intervalu. Ucinak timova, Chicago White Sox 7-3, Atlanta 3-7. Udaraci Atlante povremeno bljesnu, dok White Soxi sve cesce imaju 5+ ucinak u ofanzivi. Posle velike krize, White Soxi su malo iza wild card mesta(2.5), te ce kao i Miami, morati da resavaju ovakve serije.

Happ, 1-1, 4.83 ERA, protiv Detroita. Ukupno, 11-3, 3.54 ERA, 1.20 WHIP. Pelfrey, 1-1, 4.96 ERA, protiv Toronta. Presek sezone, 2-7, 4.78 ERA, 1.72 WHIP. Aktuelni nastupi, Happ, 3-0, 4.24 ERA, 1.47 WHIP; Pelfrey, 1-0, 5.94 ERA, 2.10 WHIP. Happ u Rogers Centre, 6-1, 4.02 ERA, 1.32 WHIP; Pelfrey van Comerica Parka, 0-5, 3.80 ERA, 1.76 WHIP. Vece, Happ, 5-2, 4.22 ERA, 1.35 WHIP; Pelfrey, 1-5, 4.96 ERA, 1.75 WHIP. Nakon kanonade u Denveru i pobede uz 5 primljenih poena, Happ je izdominirao protiv Indiansa, 7 ininga, 1 pusten run, 11 strajkauta. Cinilo se da ce Pelfrey izgubiti mesto u rotaciji, na polovini maja, da bi onda usledila serija sasvim finih izdanja, te je i dalje tu. Ima tu kontrastnih izdanja, mada u sustini nije lose; Seattle-6 primljenih poena, Cleveland-0, Miami-4, Tampa-1. Jedini problem predstavlja to, sto retko baca duze od 5 ininga. Over/under trend, Toronto 4-6, Detroit 6-4. Mnostvo kvalitetnih udaraca na obe strane. Sinoc su u zbiru stali na brojci 9, veceras ocekujem koji poen vise.

O`Sullivan, 0-0, 5.06 ERA, protiv Tampe. Do sada, 2-0, 6.61 ERA, 1.71 WHIP. Archer, 1-8, 5.67 ERA, protiv Bostona. Ove godine, 4-11, 4.50 ERA, 1.43 WHIP. Pogled unazad, O`Sullivan, 2-0, 6.46 ERA, 1.70 WHIP; Archer, 0-2, 4.00 ERA, 1.39 WHIP. O`Sullivan na Fenway Parku, 2-0, 6.46 ERA, 1.70 WHIP; Archer van Tropicana Fielda, 3-5, 6.65 ERA, 1.73 WHIP. Mecevi igrani nocu, O`Sullivan, 1-0, 6.00 ERA, 2.00 WHIP; Archer, 4-7, 4.35 ERA, 1.40 WHIP. O`Sullivan je na svim nastupima primio bar neki poen, racunajuci tu i one iz bullpena. Protiv Angelsa, 3. jula, 5 ininga, 2 primljena poena, 3 walks. Nakon dugog niza, gde su mu 3-4 dopustena poena bila standard, Archer je neocekivano iskontrolisao Tigerse, 5+ ininga, bez primljenog runa, 10 strajkauta, 3 walks. Raspodela poena, 10 meceva unazad, Boston 7-3, Tampa 5-5. U sezonskoj seriji, odnos overa i undera je 4-2. Red Soxi su se probudili u ofanzivnom delu, 35 poena na prethodne 4 utakmice, Archer je tradicionalno los protiv njih, lici na lagani plus.

 

Prateci tiket, Chicago Cubs 2, Cleveland 1, Texas 1, Houston 1. Kvota 5.64.

 

Teniski tiket, Federer fix, Murray fix. Kvota 1.79.

 

 

 

Link to comment

Ipak ga dade Liverpool.  ^_^  Vec sam poceo da psujem; 19 meceva(prijateljske utakmice), P1+, 2P1+, kvota 13.15. Srecom te nisam ponovo pao na jednom paru.

Link to comment

I opet nasednem na juznoamerikance i golove

Ceo svet je na over 2,5 na Guarani i naravno da sam ipak morao da odigram 2 min pre pocetka i ja.

Mrtva tekma, klasika

Link to comment

Mmmda, vidim da nema sansi. Dobro je te mi prodje ona glupost pre toga, pa se ne nerviram.

 

Sutra Sol de America 3+ sigurno, Rosenborg jos razmatram(Norvezani imaju najkilaviji start sezone, bar sto se ja secam). Chile kup mogu da probam sitno(Catolicu igram, ako bude ponude), pitanje je ko je koliko zainteresovan.

Link to comment

Fudbal 0/2, MLB 0/2, prodje prateci fudbalski tiket, koji je pokrio oko polovine uloga. Paragvajci ocajno otvorise prvo kolo. Guarani 1-0; Libertad 1-1, mada je drugi gol pao na vreme. Imao sam srece sa ovim P1+, 2P1+ tiketom, inace bi dan bio bez pogodaka. MLB dolazi sve losije, sto je All-Star mec blizi. Mozda sam i ja malo drcan sa ovim dablovima, posto je dokazano da to tesko prolazi. Udaraci Detroita zatajise u Torontu, 0-6 na kraju. U Bostonu tesan prolaz, 8. iningu. Fernandez sjajan, Miami dolazi do pobede, no zato je Sale trokirao, protiv najgoreg napada lige. Propratni tiket je ponovo pao na Cubsima. Ocajan dan, koji je mogao biti jos gori.

 

 

Fudbal

 

Rosenborg-Sarpsborg 2+

Nublense-Colo Colo 2+

Sporting Cristal-Cesar Vallejo 2+

 

Coquimbo-Palestino 3+

 

Sol de America-Cerro Porteno 3+

 

1.49, 1.65, 1.64.

Rosenborg, Colo Colo i Sporting Cristal ispratih opreznije. Jesu sve ekipe veliki favoriti, no posto Rosenborg ima novi mec u sredu(CL kvalifikacije), a Colo Colo nije uvek lako proceniti u kupu, nisam se zaletao. Palestino je prosle sezone bio jedan od boljih 3+ timova, protivnik gaji ofanzivan pristup. Sol de America je jos jedna od ekipa, koje su bile veoma zahvalne za golove; niz od 9 3+ meceva, iz prosle sezone.

 

 

MLB

 

Boston-Tampa 1 (Porcello-Moore)

 

NY Mets-Washington 2 (Verrett-Scherzer)

 

Kvote, 1.60, 1.65.

Porcello, 7-4, 2.98 ERA, protiv Tampe. Do sada, 10-2, 3.82 ERA, 1.19 WHIP. Moore, 4-4, 4.67 ERA, protiv Bostona. Ukupno, 5-5, 4.54 ERA, 1.31 WHIP. Poslednja 3 starta, Porcello, 2-0, 4.15 ERA, 1.67 WHIP; Moore, 2-1, 3.10 ERA, 1.03 WHIP. Porcello kod kuce, 7-0, 3.60 ERA, 1.18 WHIP; Moore u gostima, 0-3, 6.43 ERA, 1.66 WHIP. Dnevni mecevi, Porcello, 4-0, 4.22 ERA, 1.36 WHIP; Moore, 5-0, 2.90 ERA, 1.11 WHIP. Porcello je verovatno najpouzdanji clan rotacije Red Soxa. Samo jednom je primio vise od 4 poena i gotovo uvek je blizu kvalitetnog starta. Trenutno je u seriji od 9 startova bez poraza. Nakon loseg starta protiv Baltimora(5 primljenih poena), Moore je imao dva kvalitetna starta(Boston, 7 ininga, bez pustenog runa; LA Angels, 6+ ininga, 2 primljena poena). Fiks trend, Boston 6-4, Tampa 2-8. Sezonska serija, 4-3 za Tampu. Red Soxi su dobili prvi mec tekuce serije, 6-5. Boston ima dosta produktivniji napad i uz solidan nastup startera, 1 je prilicno verovatan.

Verrett, 0-1, 1.86 ERA, protiv Nationalsa. U sezoni, 3-5, 4.01 ERA, 1.50 WHIP. Scherzer, 4-3, 2.03 ERA, protiv Metsa. Dosadasnji deo sezone, 9-6, 3.21 ERA, 0.97 WHIP. Forma, Verrett, 0-3, 10.80 ERA, 2.49 WHIP; Scherzer, 1-2, 2.79 ERA, 0.93 WHIP. Verrett na Citi Fieldu, 2-2, 2.19 ERA, 1.26 WHIP; Scherzer na strani, 5-4, 3.36 ERA, 1.00 WHIP. Mecevi igrani uvece, Verrett, 3-3, 3.64 ERA, 1.58 WHIP; Scherzer, 7-3, 2.83 ERA, 0.91 WHIP. Verrett nije bio previse ubedljiv kao starter; iz bullpena je bio ok. Protiv Brewersa je 11. juna, primio 5 poena, tokom 4 ininga, a onda je usledilo bolje izdanje, protiv Washingtona, 5 ininga, 2 dopustena poena, ali i jos jedan poraz, zbog slabe podrske napada. Na prethodna 2 starta je imao 2 po 4 walks. Scherzer vecinom ima kvalitetne startove, 13/18. Trokirao je protiv Milwaukee Brewersa, 24. juna, 6 ininga, 5 primljenih poena. Usledila su dva kvalitetna starta; Metsi, 7+ ininga, bez pustenog poena, 10 strajkauta, Milwaukee, 6 ininga, 1 poen za protivnika, 7 Ks. Ucinak timova, 10 meceva unazad, NY Mets 7-3, Washington 6-4. Domacin ima sve vise povredjenih igraca. Harvey je zavrsio sezonu, Cespedes nece igrati veceras, uz par duze povredjenih igraca. Washington ima problema u napadu, mada iza Scherzera, ne ocekujem da bude potrebna velika podrska.

 

Prateci tiket, Chicago White Sox 1, St. Louis 2, Baltimore 1, Houston 1, LA Dodgers 1. Kvota 9.14.

 

Lepi tiketi Nesh. ^_^

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...