Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Na kraju je jos dobro ispalo. Singlove nisam srecno odabrao, no prodjose 3 dabla, dva sa kvotom preko 3, tako da sam uzeo nesto.Danas:Grupa ABenfica-Ferreira 3+LA Dodgers-San Diego 1Minnesota-LA Angels >8.5Cincinnati-Philadelphia 2Ostalo:NHLMontreal-Philadelphia w1Calgary-Minnesota w2TenisRaonic fixMLBColorado-NY Mets >10.5Pittsburgh-St.Louis h1(+1.5)Oakland-Houston 1Toronto-Chicago White Sox >8.5Miami-Washington <7.5Benfika bi trebala da se pokaze i u revansu.Montreal pokusava da ocuva prvo mesto u diviziji. Minnesota sa par losijih nastupa ugrozila playoff. Veceras imaju priliku da uzmu nesto, protiv ekipe koja nije u trci.U Los Angelesu, Billingsley-Stults. Billingsley je 13-8, 2.58 ERA protiv Padresa. Stults 0-1, 4.09 ERA protiv Dodgersa. Domaci ce biti naostreni, nakon nepotrebne povrede Greinkea u San Diegu. Na stranu neuporedivo bolji lineup Dodgersa.Minnesota-LA Angels, Correia-Blanton. Correia nema previse iskustva protiv gostujuce ekipe, solidno otvorio sezonu. Blanton je 5-4, 3.96 ERA protiv Twinsa. Blanton mi ne uliva poverenje, da bih probao fiks na Angelse. Hamilton, Pujols i drustvo se polako bude, pa ocekujem dosta poena veceras.Reds-Phillies, Arroyo-Lee. Arroyo je 2-7, 6.55 ERA protiv File. Lee 6-2, 3.91 ERA sa Redsima. Lee odlicno otvorio sezonu, 2-0, 1.08 ERA. Jedina opasnost za gostujuceg picera, moze biti slaba podrska. Protiv Marlinsa je Philadelphia dobila seriju zahvaljujuci odlinim nastupima picera. Predvidjam jos jedan takav veceras. Cincinnati imao losu seriju gostovanja(1-5).Na Coors Fieldu, Nicasio-Gee. Nicasio nema nastupa protiv Metsa. Otvaranje sezone solidno, 1-0, 4.91ERA. Gee 1-0, 3.86 ERA protiv Rockiesa, ocajno poceo(0-2, 7.71 ERA). Teren jedan od najpogodnijih za udarace. Udaraci gostiju u solidnoj formi, no granica je velika, pa ide u drugu grupu.U Pittsburghu, McDonald-Lynn. McDonald 4-1, 2.27 ERA protiv Cardinalsa, inace mnogo bolje baca kod kuce. Lynn 2-1, 4.44 ERA protiv Piratesa. Domaca postava nepredvidljiva.Ocekujem egal mec, pa hendikep na domace deluje ok.Oakland-Houston, Milone-Bedard. Milone je 0-0, 4.76 ERA protiv Astrosa. Bedard 4-3, 2.73 ERA protiv Athleticsa. Bedard je 4-0, 0.55 ERA na poslednjih 5 startova protiv domaceg tima. Zato je ovaj par i otisao medju ostatak. Domaci napad dosta bolji.U Torontu, Buehrle-Floyd. Buehrle igra protiv bivseg tima. Lose otvorio sezonu, 0-2, 10.24 ERA. Floyd je 2-5, 5.64 ERA protiv Blue Jaysa, i on lose poceo. White Soxi bi mogli i da udare nesto, domacima napad bar nije problem, te over.Na Marlins Parku, LeBlanc-Zimmermann. LeBlanc je 0-1, 1.80 ERA protiv Nationalsa, Zimmermann 2-3, 4.09 ERA protiv Marlinsa. Dva mrtva napada i under.

Link to comment

Miljenko, na ovo sve skupa sto si odigrao (s tom razlikom sto sam stavio fikseve umesto winnera na hokej i izostavio Raonica jer pocinje uskoro), ako sam dobro ukucao, kvota u Mozzartu je 351.40. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Moguće, nisam proverio. Ja pored singlova i dablova, odigram posebno tikete sa mečevima prve i druge grupe, te MLB tiket. Tiket prve grupe mi služi za prebacivanje(pola na sutrašnji). Nisam praktikovao da spojim sve, no ko zna.Prošle srede ili četvrtka zaboravim da odigram MLB tiket, i naravno došlo svih 7 mečeva.

Link to comment
Evo duša me zabolela u tuđe ime, kolegin sin.Inače bilo je uloženo 1.000 din.
Ne zale ni kolega ni sin mnogo za ovim promasajem, cim igraju hiljadu na ovoliku kvotu i ovoliko parova :D Mada je steta sto nije doslo, naravno.
Link to comment
Ne zale ni kolega ni sin mnogo za ovim promasajem, cim igraju hiljadu na ovoliku kvotu i ovoliko parova :D Mada je steta sto nije doslo, naravno.
Ne ne, on to igra tako jednom u ne znam koliko, kvota preko 200 na 1.000, nije baš redovno :)
Link to comment
Ne ne, on to igra tako jednom u ne znam koliko, kvota preko 200 na 1.000, nije baš redovno :)
Da je bar clan Mozzart kluba, dobio bi 5 vaucera po 1000 din za igru. Ne moze da se poredi sa propustenim milioncetom, ali ipak bi bila neka vajda. Al sad, sta je tu je. Stvarno steta sto Milan nije uvaljao jos jedan! :(
Link to comment

Mene nisu slusali nocas. Samo 1 pogodjen iz prve grupe. Od ostalog, jos jedan pogodak i jedna kvota 1. Od ovoga moze samo bolje.Danas:Grupa AGulbis fixAlmagro-Goffin <20.5Bayern 1Arsenal-Everton 2+NY Islanders-Florida w1Ostalo:MLBNY Yankees-Arizona >8.5Pittsburgh-St.Louis >7.5Oakland-Houston 1Seattle-Detroit 2Minnesota-LA Angels >8.5LA Dodgers-San Diego 1Cleveland-Boston h2(+1.5)Baltimore-Tampa 1NHLWashington-Toronto w1Philadelphia-NY Rangers w2FudbalPeterborough-Brighton 3+Falkirk-Dumbarton 3+Brechin-Albion 3+Isner osvojio turnir, igra protiv Gulbisa, koji je u formi. Almagro je klasa za Goffina. Jedino me plasi putovanje iz USA, no ipak je sljaka u pitanju.Fudbal standardno. Uglavnom golovi, uz jedan fiks.MLB sinoc dosao bas cudno, valjda ce veceras biti malo bolje. Ne vidim nista sto spada u kategoriju "to izlazi" meceva, pa bolje opreznije.Yankees-Diamondbacks, Nova-McCarthy. Nova nema nastupa protiv Arizone. Nije najbolje otvorio sezonu, 0-1, 7.71 ERA. McCarthy je 2-0, 5.79 ERA protiv domaceg tima. Arizona iznenadjujuce dobro pocela(8-4), Yankees se povratili posle loseg starta. Fiks ne bih dirao, ali bi over mogao da se proba.Pittsburgh-St.Louis, Jonathan Sanchez-Westbrook. Sanchez je 3-0, 4.13 ERA protiv Cardinalsa, Westbrook 1-7, 5.28 ERA protiv Piratesa. Pittsburgh totalno nepredvidljiv. Sinoc je McDonald neocekivano trokirao, dok su udaraci opet bili dobri. Starter gostiju, odlicno otvorio sezonu. Shutout na proslom startu. U gostima nije tako dobar, pa i ovde ocekujem over.U Oaklandu, Griffin-Peacock. Griffin otvorio sa 2-0, 1.93 ERA, Peacock 1-1, 4.82 ERA. Domaci i dalje postizu dosta poena i mogli bi i veceras do pobede.Harang-Fister, na Safeco Fieldu. Harang ce debitovati za novi tim. Protiv Tigersa je 0-1, 5.63 ERA. Fister startuje protiv bivseg tima. 2-0, 2.77 ERA ima na startu ove sezone. Ako Fister bude licio na sebe, mocan lineup gostiju bi trebalo da lagano dovrsi posao.Minnesota-LA Angels, Pelfrey-Vargas. Pelfrey je 2-0, 4.20 ERA protiv Angelsa. Pocetak nesiguran, 1-1, 7.36 ERA. Vargas 2-2, 4.64 ERA protiv Twinsa. Gosti pocisceni sinoc. Fiks ne bih cackao ni ovde, ali jedan lep over bi mogao doci, kao i sinoc.LA Dodgers-San Diego, Capuano-Marquis. Capuano menja Greinkea. Sa Padresima ima 5-4, 3.34 ERA. Marquis je 6-4, 2.63 ERA protiv Dodgersa. Osnovni problem domaceg tima je neefikasnost. Sramota je da ovakav lineup, daje tako malo poena. Sinoc im je protivnicki picer lupio home run. Sumnjiv mec, no treba pobedjivati i kada nije sve na tvojoj strani.Cleveland-Boston, Jimenez-Doubront. Jimenez je 1-1, 9.00 ERA protiv Red Soxa. Doubront 1-1, 4.35 ERA protiv Indiansa. Jimenez ne pokazuje onaj nivo iz Colorada. Previse walkova pravi, sto bi udaraci gostiju mogli da kazne. Probao hendikep na goste, za svaki slucaj.Arrieta-Roberto Hernandez u Baltimoru. Arrieta je 2-3, 5.88 ERA protiv Raysa. Roberto Hernandez je 4-5, 5.49 ERA protiv Oriolesa. Domaci imaju bolje udarace, te sam zato i odigrao na njih.

Link to comment
Dabl @1,81Mayer 2-0Gulbis 1
Mayer :isuse:Na sreću, odmah sam odigrao popravni.

12.jpg

Ne vidim ništa više za igru večeras.

Edited by radar
Link to comment

Ove nedelje ne mogu ni 3 stvari da pogodim, da ne govorimo o kombu. Ako nesto mrzim, to su 0-0 utakmice. Bar je MLB dosao dobro, dva dabla prosla.Tenis dolazi cudno i dalje. Srecno preskocio Mayera i Verdasca, ali je Almagro otisao u 3 seta. Ne znam kakva je ovo poplava overa, gde im mesto nije, na sljaci.Danas:Nadal 9- 1.setWest Ham-Man Utd w2Fulham-Chelsea w2LA Dodgers-San Diego 1Minnesota-LA Angels 2Ostalo:TenisAlmagro 9- 1.setMurray 9- 1.setNHLBoston-Buffalo w1Calgary-Detroit w2MLBBaltimore-Tampa <8.5Cleveland-Boston <8.5NY Yankees-Arizona 1Seattle-Detroit h2(+1.5)Da se vratim igranju undera prvi set. Na sljaci bi to trebalo lagano da dolazi, cak i ako mec ode u kontru.Bruinsi ce se potruditi da dodju do pobede, nakon ovog sto se izdesavalo. Detroit pokusava da sacuva playoff poziciju.LA Dodgers-San Diego, Kershaw-Ross. Kershaw je 8-3, 2.28 ERA protiv Padresa. Ross nema znacajniju statistiku sa Dodgersima. Otvorio sezonu sa 0-1, 4.82 ERA. Domaci i dalje lose igraju. Kershaw bi trebao da donese sigurnost. Minimalna podrska napada ce biti dovoljna za pobedu. Gosti jesu dobili seriju, ali kao sto rekoh ranije, svaka pobeda je bitna.Minnesota-LA Angels, Worley-Hanson. Worley poceo sezonu sa 0-2, 10.50 ERA. Hanson pak 1-1, 6.55 ERA. Twinsi lagano dobili prva dva meca serije, oba meca otisla u over. I slabi timovi dobiju po jedan mec u seriji, valjda to moze i ova all-star postava Angelsa.Vuce i na over, no da ne igram istu stvar tri puta uzastopno.Cleveland-Boston, Masterson-Aceves. Masterson je 3-1, 3.21 ERA protiv Red Soxa. Aceves 0-0, 2.35 ERA protiv Indiansa. Masterson savrseno otvorio sezonu, 3-0, 0.41 ERA.Baltimore-Tampa, Tillman-Moore. Tillman je 1-3, 4.78 ERA protiv Raysa. Moore 2-2, 2.57 ERA protiv Oriolesa, otvorio sa 2-0 sezonu, bez primljenog poena. Anemicni napad gostiju me ne ohrabruje da eksperimentisem sa fiksom, minus je vec druga prica.NY Yankees-Arizona, CC Sabathia-Miley. CC Sabathia je 1-0, 1.17 ERA protiv Diamondbacksa. Pocetak 2-1, 2.25 ERA, stabilizovao se nakon loseg nastupa protiv Bostona. Miley zapoceo sezonu sa 2-0, 2.13 ERA. Mislim da su i ovakvi domaci, dovoljno dobri da dobiju seriju vec veceras.Seattle-Detroit, Felix Hernandez-Scherzer. Felix je 9-2, 2.65 ERA protiv Tigersa. Scherzer 4-1, 3.09 ERA protiv Marinersa. Hernandez ne tako ubedljiv na pocetku, 1-2, 3.05 ERA, Scherzer 1-0, 4.09 ERA. Gosti imaju mnogo bolje udarace i ako Felix ne bude raspolozen, doci ce lagana dvojka. Hendikep kao opreznija varijanta.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...