Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sam igrao Zabare -6,5 i doslo 7 razlike. A dan pre toga mi za pola poena prodje under na Srbiju. Danas samo cekam sta ce da me obori

Link to comment

Ide ti Baltimor lepo, Nesh. Nadam se da nisi komplikovao sa više od dva para.

 

 

Jesam.  :D

Prodjose Texas i Baltimor, al imao sam jos Washington i Houston keceve i over. Nije bilo fudbala da pomesam, pa napravih malo duzi bezbol tiket. 

Danas su gotovi!  :sleep:

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 0/2. Fudbal je prosao, uz nerviranje na prvom mecu, no bitan je izlaz. Pomalo baksuzan splet okolnosti, u MLB delu. Nisam mogao povezati overe, na Detroit i Boston; ovo sto odigrah, nije doslo simpaticno. Lackey i Cubsi prilicno losi; dobro, napad ok, no to nije bilo dovoljno. Bumgarner odlican, 6 ininga bez primljenog poena, a onda je bullpen trokirao. Detroit je doziveo jos jedan lagan poraz protiv Indiansa, uz over naravno. Cardinalsi su imali jos jedan ofanzivno nemust mec; nije pomoglo ni sto je ruki bio sa druge strane. Bezveze dan, no ovo je ipak bila najbezbolnija varijanta.

 

 

Fudbal

 

Portugal-Wales 2+

 

Alianza Atletico-Ayacucho 3+

 

New England-New York City 3+

 

Kvote, 1.55, 1.95, 1.70.

Prvo polufinale, tezak mec za proceniti, pa probah 2 gola, kao neko srednje resenje. Peru i MLS ne cenim najbolje, par kola unazad, no Alianza Atletico obicno igra efikasno kao domacin, a New York City ne moze zakazati svaki put.

 

Prateci tiket, Hearts 3+, Flora 3+. Kvota 3.82.

 

 

MLB

 

Washington-Milwaukee 1 (Roark-Garza)

San Francisco-Colorado 1 (Cueto-Jorge De La Rosa)

 

Kvota 2.23.

Roark, 2-0, 2.42 ERA, protiv Brewersa. U sezoni, 7-5, 2.93 ERA, 1.23 WHIP. Garza, 1-4, 7.01 ERA, protiv Washingtona. Za sada, 1-1, 3.74 ERA, 1.66 WHIP. Forma, Roark, 1-1, 2.11 ERA, 1.17 WHIP; Garza, 1-1, 4.08 ERA, 1.53 WHIP. Roark kod kuce, 3-3, 2.29 ERA, 1.24 WHIP; Garza u gostima, 0-1, 2.87 ERA, 1.66 WHIP. Dnevni mecevi, Roark, 3-2, 1.69 ERA, 1.19 WHIP; Garza, 1-0, 3.00 ERA, 1.25 WHIP. Roark ima finu sezonu, 12/17 kvalitetnih startova do sada. Vezao je 3 nastupa iz ove grupe, 21+ ining, 5 dopustenih runs, 16 strajkauta. Nakon dva dobra izdanja, Garza je imao dva prosecna nastupa; 11+ ininga, 11 pustenih poena(8 njemu pripisanih), uz 7 Ks i 6 walks. Ucinak timova, Washington 7-3, Milwaukee 4-6. Sezonska serija, 4-1 za Milwaukee. Tekuca, 2-0 za Brewersa. Na iznenadjenje vecine, gostujuca ekipa je dobila oba odigrana meca ove serije. Ne verujem da Nationalsi mogu ponoviti jos jedno ocajno ofanzivno izdanje(0 i 2 poena, juce i prekjuce).

Cueto, 5-2, 2.35 ERA, protiv Colorada. Dosadasnji deo sezone, 12-1, 2.57 ERA, 1.02 WHIP. Jorge De La Rosa, 11-6, 3.85 ERA, protiv San Francisca. Ukupno, 5-5, 5.98 ERA, 1.60 WHIP. Aktuelni nastupi, Cueto, 2-0, 5.03 ERA, 1.12 WHIP; De La Rosa, 2-1, 2.84 ERA, 1.42 WHIP. Cueto na AT&T Parku, 4-1, 2.64 ERA, 0.98 WHIP; De La Rosa na strani, 1-3, 8.22 ERA, 1.96 WHIP. Vece, Cueto, 9-0, 2.00 ERA, 0.86 WHIP; De La Rosa, 2-5, 8.03 ERA, 1.92 WHIP. Nakon 9 kvalitetnih nastupa u nizu, Cueto je spojio dva nesto losija starta; 13 ininga, 10 primljenih runs, 11 strajkauta. Protivnik ima fin lineup, no ovo deluje kao prilika za vracanje forme, pre All-Star pauze. Jorge De La Rosa je imao ocajno otvaranje sezone i nalazi se u usponu forme. 3 kvalitetna starta, jedan za drugim; 19 ininga, 6 poena protivnika ukupno, 17 Ks. Pobede i porazi, San Francisco 5-5, Colorado 4-6. Tekuca serija je izjednacena i ocekujem da Cueto prepoznatljivim nastupom, povede Giantse u osvajanje iste.

 

Propratni tiketi, NY Mets 1, Toronto >8.5 i Chicago Cubs 1, Baltimore >7.5, LA Angels >8.5, Houston 1. Kvote, 2.62, 8.04.

 

Teniski tiket, Babos/Shvedova fix, Garcia/Mladenovic fix, Raonic fix, Federer 3-0, Herbert/Mahut fix, Murray fix, Berdych fix. Kvota 5.11.

Link to comment

Koji je djavo Peruancima. Padaju golovi na nebitnim utakmicama, a nema ih kada se to očekuje. Čekaće se Chile i Bolivia, nema drugog rešenja. Hearts nisam smeo da singliram; ne valja biti neodlučan.

Link to comment

Portugal dobija tacno 1 razlike @3.9, tacan rez 2:1 @10 (jako za ovu kvotu, javilo mi se :D) i branio sa1:0 @6.2 na sitnije. I dodatak 1&GG @5.9 (ovo takodje ulazi cim ce biti 2:1 :D i GG3+ @3.15 i Vels daje 2+ @3.9

Link to comment

U 34. min HT1+ @3.9. Pa cu jojs malo dodati. edit, dodao po 6.2 u 39om... al ovo je sve na sitno... mada po svemu sudeci ovde ce gol pasti sutra

Edited by Timmy
Link to comment

Stavih da Nani daje goli i POR pobedjuje @ 6.80

Kako ga dade, setih se tebe. Bravo :) Meni sve nade uprte u Vels. Uh sto bi bilo dobro da daju 1...

Link to comment

E u kurac. Ubicu drugara koji me je danas odgovorio od igranja na Portugal golovi, pricom kako je Vels dobar i kako su tvrdi i sl... Pa sam ublazio i odigrao samo ovu pobedu sa 1 razlike. A gledao i igru dobijaju 2 razlike, sa kvotom 8. I naravno nisam ni to ni nista drugo pogodio. Bas popizdeh :mad:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...