Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dobi Veseli i drugi set. Meni dosta. Lik je vodio 6-1 u taj-brejku i onda izgubio 6 poena u nizu. Na kraju je nekako uzeo set po mraku.

Link to comment

Gledao i nisam verovao kako na kraju izvuče set. Mislio sam da je gotovo posle tih 6 vezanih poena Berdiha.

 

Za isplatu moramo čekati sutra. Meni u igri i pobeda Veselog, al to je bas sitno. Ova dva su donela lep plus.

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/2. MLS polovicno. Lagodnih 3+ u Dallasu i samo 2-0 za LA Galaxy. Ako nesto mrzim, to je kada drugi gol padne do 50. minuta i nema treceg(gosti su imali 26 suteva i igraca vise 15 minuta). MLB je takodje mogao bolje. Scherzer odlican, jedan primljen poen, no sta to vredi, kada napad nije stvorio bukvalno nista. Cubsi rutinski dobise, dok je Toronto davao poene na vreme. 3/4 bilans je neki potrebni minimum, te ovo nije zadovoljavajuce; izuzetak su situacije sa bonusima, kao sto je u nedelju bio slucaj.

 

 

Fudbal

 

Alashkert-Santa Coloma 2+

Tre Penna-TNS 2+

 

Kvota 1.56.

Revans mecevi CL kvalifikacija. Alashkert je odigrao 0-0 u Andori, razmisljao sam i o 3+ varijanti, no ja bas i nisam sklon cestom riziku sa vecim kvotama. TNS je iznenadjujuce tesno dobio prvi duel, 2-1, pa ce ozbiljan pristup, biti neophodan i danas.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-Cincinnati 1 (Lackey-Finnegan)

San Francisco-Colorado 1 (Bumgarner-Chatwood)

 

Cleveland-Detroit >8.5 (Carrasco-Anibal Sanchez)

St. Louis-Pittsburgh 1 (Leake-Brault)

 

Kvote, 1.96, 3.06.

Lackey, 4-3, 3.31 ERA, protiv Redsa. U sezoni, 7-4, 3.27 ERA, 1.04 WHIP. Finnegan, 0-1, 5.91 ERA, protiv Cubsa. Do sada, 3-7, 4.48 ERA, 1.39 WHIP. Prethodna 3 starta, Lackey, 0-2, 6.48 ERA, 1.62 WHIP; Finnegan, 0-3, 9.64 ERA, 1.86 WHIP. Lackey kod kuce, 4-2, 2.01 ERA, 1.01 WHIP; Finnegan u gostima, 2-5, 4.71 ERA, 1.51 WHIP. Dnevni mecevi, Lackey, 4-1, 2.70 ERA, 1.02 WHIP; Finnegan, 1-3, 4.30 ERA, 1.48 WHIP. Lackey je seriju od 10 kvalitetnih startova, prekinuo protiv Marlinsa, 25. juna, primivsi 7 poena, na 4+ ininga. Zatim je protiv Metsa, bio prepoznatljivo dobar, 2 poena, tokom 6+ ininga. Ucinak timova, Chicago Cubs 4-6, Cincinnati 2-8. Cincinnati je po ocekivanju dobro dosao Cubsima, za povratak samopouzdanja. Lagana pobeda domace ekipe sinoc, 10-1 u sezonskoj seriji, lici na jos jedan 1.

Bumgarner, 12-6, 3.11 ERA, protiv Colorada. Dosadasnji deo sezone, 9-4, 2.20 ERA, 1.02 WHIP. Chatwood, 4-3, 3.46 ERA, protiv San Francisca. Za sada, 8-4, 3.15 ERA, 1.23 WHIP. Forma, Bumgarner, 1-2, 3.48 ERA, 0.97 WHIP; Chatwood, 2-0, 3.86 ERA, 1.29 WHIP. Bumgarner na AT&T Parku, 4-2, 2.04 ERA; Chatwood na strani, 5-0, 1.25 ERA, 0.97 WHIP. Nocni termin, Bumgarner, 6-4, 2.56 ERA, 0.92 WHIP; Chatwood, 3-4, 3.98 ERA, 1.35 WHIP. Svako uleti u krizan period povremeno, mada je ovo kao kod Bumgarnera, sasvim pristojan ucinak, za vecinu startnih picera. Imao je niz od 8 kvalitetnih startova, gde na 7/8 nije pustao preko jednog runa. Protiv Philliesa je dopustio 3 runs(takodje kvalitetan start), ali ga udaraci nisu ispratli, u 3-2 porazu. Za nijansu losiji, protiv Oaklanda; 4 primljena poena, na 6+ ininga, 4 Ks, uz pobedu. Chatwood je protiv Marlinsa, proveo na moundu, nepuna dva ininga(3 primljena poena), zbog problema sa ledjima. za standard picinga Colorada, baca veoma dobro. Narocito je dobar u gostima, sto i nije cudno, posto je domacin na Coors Fieldu. Nakon poraza protiv Redsa, imao je 2 kvalitetna starta(Pittsburgh i Philadelphia), 14+ ininga, 4 dopustena poena ukupno, 7 strajkauta. Ima dosta walks, sto moze biti problem(13 komada, 4 starta unazad). Pobede i porazi, San Francisco 5-5, Colorado 3-7. Giantsi su dobili prvi mec serije. Sinoc sam gledao kako Peavy kontrolise mocan lineup Rockiesa(Story se vratio u postavu); 6 strajkauta, uz par rizicnih fly balls, koje nisu izasle. San Francisco nije sinonim za efikasnost, mada obicno daju koliko je potrebno; Colorado je na poslednjih 5 meceva, dao 6 poena ukupno i doziveo svih 5 poraza. Imao sam malu dilemu, over 6.5 ili 1, no Bumgarner mi je neko kod koga retko imam zadrsku, igrati ili ne, pa probah fix. 

Carrasco, 5-6, 4.25 ERA, protiv Detroita. Ove godine, 4-2, 2.56 ERA, 1.06 WHIP. Sanchez, 4-6, 3.97 ERA, protiv Indiansa. Sezona, 5-8, 6.05 ERA, 1.57 WHIP. Pogled unazad, Carrasco, 2-0, 1.14 ERA, 0.80 WHIP; Sanchez, 1-1, 6.75 ERA, 1.38 WHIP. Carrasco na Progressive Fieldu, 1-0, 3.80 ERA, 1.44 WHIP; Sanchez na gostovanjima, 2-4, 6.41 ERA, 1.63 WHIP. Mecevi igrani uvece, Carrasco, 3-2, 3.25 ERA, 1.17 WHIP; Sanchez, 2-4, 6.69 ERA, 1.54 WHIP. Carrasco je povezao 4 kvalitetna starta i ima samo dve pobede, iz ovog intervala, zbog ne bas sjajne podrske; 29+ ininga, 5 primljenih poena, 35 strajkauta i 8 walks. Sanchez je nastavio setnju izmedju rotacije i bullpena. Dobio je novu sansu, nakon sto je Zimmermann zavrsio na listi povredjenih. Over/under odnos, Cleveland 5-5, Detroit 6-4. Niz od 14 pobeda Indiansa je prekinut u Torontu, no serija na domacem terenu i dalje traje(12). Pomalo je neverovatan njihov 10-0 ucinak protiv Detroita, posto su Tigersi makar egal ekipa po kvalitetu(ofanzivno za klasu bolji sigurno). Sanchez ne uliva poverenje i ocekujem da ce dopustiti 5-6 poena minimum; nadam se da ce i udaraci Detroita pomoci da plus dodje.

Leake, 9-4, 3.13 ERA, protiv Piratesa. Ovosezonski ucinak, 5-6, 4.13 ERA, 1.21 WHIP. Taillon je stavljen na listu povredjenih, te ga Brault menja veceras. To ce mu biti prvi MLB start. Leake na poslednja 3 starta, 0-2, 4.41 ERA, 1.53 WHIP. Na Busch Stadiumu, Leake, 1-3, 4.00 ERA, 1.00 WHIP. Nocni termin, Leake, 4-6, 4.50 ERA, 1.22 WHIP. Leake je na prethodnih 10 startova, imao cak 8 kvalitetnih, mada je zbog promenljivog ucinka napada, ostvario samo 5 pobeda(trenutno je u seriji od 3 starta bez trijumfa). Ekipni trend, St. Louis 5-5, Pittsburgh 8-2. Cardinalsi imaju problema sa stabilnom ofanzivnom produkcijom. Martinez je recimo imao odlican nastup sinoc, ali ga ostatak ekipe nije ispratio. Pittsburgh igra bolje, no ovo je tradicionalno neugodno gostovanje, te je pitanje kako ce se ruki snaci. Sezonska serija, 6-4 za Pittsburgh. 

 

Prateci tiket, Washington >8.5, Toronto 1, Boston >8.5, NY Yankees 2, Houston >7.5, Baltimore H2(+1.5). Kvota 24.76.

 

Teniski tiket, Mirza/Dodig fix, Kerber >20.5, Cibulkova >20.5, Serena fix, Herbert/Mahut fix, Serena/Venus fix. Kvota 5.62.

Edited by Miljenko
Link to comment

Miljenko, sto je Boston ovoliki favorit protiv Texasa (1.55  2.30)? Vidim da je Texas u nizu od 3 poraza, ali picer ima 3:0 i ERA 2.93. Jel moze tu da zvizvne nekim slucajem dvojka?

Link to comment

Price je jedan od top startera(top 10 na nivou lige sigurno). Imas par picera, koji su izuzetno cenjeni, te ce uvek biti favorizovani, ma kakav trend imali. Ocajno je otvorio sezonu, 5+ primljenih poena, na 4/7 startova, a onda je usledila serija od 8 kvalitetnih startova(do 3 primljena poena i minimum od 6 ininga). U Arlingtonu(tamo Texas igra) je nalupan, 24. juna, 2+ ininga, 6 dopustenih runs, 12 hitova; te solidno izdanje u Tampi, 4 primljena poena, na 7+ ininga, uz 10 strajkauta.

Obe postave znaju da produkuju hitove u serijama, mada se udaraci Texasa nisu proslavili, na poslednjih par meceva. Griffin je neko vreme proveo na isti povredjenjih, te ga nisu previse opterecivali, na 2 starta po povratku sa iste(91 i 88 bacenih piceva). Protiv Bostona je primio 2 poena, na 4+ ininga; Yankees, 1 run, na 5 ininga. Deluje spremno. Nije iznenadjenje, da se neko raspadne na Fenwayu, te sam ipak probao plus, na onom sirem tiketu. Ako bih morao odigrati fiks, to bi verovatno bio hendikep na goste; cesto se desavalo da napad Bostona da malo poena, bas kada Price ima odlican nastup.

Edited by Miljenko
Link to comment

Hvala.  :)

Posto ionako nema sta da se igra, probacu negde dvojku. Verovatno cu igrati i na Baltimor da proverim :D da li mogu da prekinu seriju poraza.

Link to comment

Ide ti Baltimor lepo, Nesh. Nadam se da nisi komplikovao sa više od dva para.

 

Ispalo je da je bolje što odigrah dablove, pošto se bullpen San Francisca raspao; bio bi veći minus u singlu.

Pretpostavio sam da će nešto krenuti naopako, čim sam bio primoran da promenim plan igre. Detroit je imao samo na jednom mestu, a tamo je granica na Boston bila 9.5; previsoko, kao što se i pokazalo u praksi.

Link to comment

Live Francuska-9.5 kraje prvog poluvremena. Ne mogu Filipinci da izdrze.

Završeno 9 razlike uz primljenu trojku u poslednjem napadu :mad:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...