Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Odigrao sam malo jače Francuska tim3+ po 3.3 i prvo2+ po 4.4. Branio sa daju tačno 2 po 3.57 i prvo tačno 1. Al sam morao da ispoštujem i Island pa sam dodao i 1&GG i Gg3+. Moja prognoza 3:1 (2:0) :)

Link to comment

I dadose 2 komada brze nego sto sam se nadao :D Udje 1 od dva najveca. Sad cu lepo da branim da ne pada trece i da na miru gledam do kraja :)

Link to comment

Pas mater i Grizman, ja stavio na 3 gola pp @ 4,25 :isuse:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zasto jbte, prvo3+ je bilo veca kvota? Jedino ako si nesto live igrao

Link to comment

Zasto jbte, prvo3+ je bilo veca kvota? Jedino ako si nesto live igrao

 

Pa live na usranom Mozzartu.

 

Najgore je sto sam se ponadao posle gola Pajea.

 

Sta sad igrati do kraja (jos mi visi onaj tiket GG3+)?

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/3, dodje 5+ i 7+ na France-Iceland. Fudbalom moram biti veoma zadovoljan. New York RB je odigrao uzasan mec; na 0-2 su ostali sa igracem manje; bilo je par zicera, za 3. gol, no nije bilo i srece. Sve se vratilo zato na drugoj utakmici. Cetiri komada, u prvom delu meca; ocekivano opustenija igra domacina u nastavku, no znao sam da ce Iceland kidisati na gol, sto je i donelo sire prolaze. MLB je sigurno mogao bolje. Udaraci razocarase u Tampi; napad Detroit je proradio, tek kada je Archer izasao. Nastavljena serija meceva, gde top starteri zakazuju; Hamels trokirao protiv Twinsa, mada je bilo sanse za preokret na kraju. Rutinski over na Seattle-Baltimore, opustencija za gledanje. Licilo je na ruzan dan, a onda su ovih 7+, doneli sasvim pristojan pozitivan saldo.

 

 

Fudbal

 

Dallas-Orlando City 3+

 

Los Angeles-Vancouver 3+

 

Kvote, 1.59, 1.67.

Nisam imao previse uspeha sa MLS mecevima, u novoj sezoni, no ovi parovi deluju izgledno. Orlando igra sa dosta golova u gostima, a isto vazi i za Vancouver. LA Galaxy je vezao 4 meca, bez 3+ izlaza, uz dva 0-0 kod kuce, pa je vreme da prekinu sa smaranjem gledalaca.

 

 

MLB

 

Washington-Milwaukee 1 (Scherzer-Guerra)

 

Chicago Cubs-Cincinnati 1 (Hendricks-Reed)

Toronto-Kansas 1 (Aaron Sanchez-Volquez)

 

Kvote, 1.40, 2.09.

Scherzer, 1-1, 2.89 ERA, protiv Brewersa. Ove godine, 9-5, 3.30 ERA, 0.96 WHIP. Guerra nije nastupao protiv Nationalsa. Do sada, 5-1, 3.25 ERA, 1.07 WHIP. Forma, Scherzer, 1-1, 2.79 ERA, 0.78 WHIP; Guerra, 2-0, 3.10 ERA, 0.79 WHIP. Scherzer kao domacin, 4-1, 3.19 ERA, 0.90 WHIP; Guerra na strani, 1-0, 4.30 ERA, 1.16 WHIP. Dan, Scherzer, 2-2, 4.50 ERA, 1.09 WHIP; Guerra, 2-1, 4.18 ERA, 1.11 WHIP. Scherzer je proslog meseca imao 6 startova, a jedini poraz je doziveo bas protiv Brewersa, 24.juna(6 ininga, 5 primljenih poena). Ostali startovi su bili kvalitetni, uz 58 strajkuta ukupno u junu. Protiv Metsa je izdominirao, start ranije, 7+ ininga, 10 strajkauta. Guerra je takodje imao dobar prethodni mesec, 4/5 kvalitetnih startova, uz slabiji nastup protiv Dodgersa(5+ ininga, 5 dopustenih runs). Uzvratio je Dodgersima, 29. juna, 8 ininga, bez pustenog runa, 7 Ks. Fiks trend, Washington 7-3, Milwaukee 4-6. Forma startera je tu negde, ne i timova. Nationalsi igraju dobro, rotacija je sve sigurnija, dok Milwaukee ima samo jedan trijumf, 7 meceva unazad. U sezonskoj seriji je 2-1 za Brewerse.

Hendricks, 2-1, 4.04 ERA, protiv Redsa. Ukupno, 6-6, 2.76 ERA, 1.05 WHIP. Reed, 0-1, 15.75 ERA, protiv Cubsa(4 ininga). Za sada, 0-2, 9.00 ERA, 1.81 WHIP. Poslednja 3 nastupa, Hendricks, 2-0, 1.53 ERA, 1.25 WHIP; Reed ce veceras imati 4. start. Hendricks na Wrigley Fieldu, 4-1, 1.93 ERA, 0.81 WHIP; Reed u gostima, 0-0, 5.14 ERA, 1.29 WHIP. Dnevni termin, Hendricks, 3-2, 3.02 ERA, 1.03 WHIP; Reed, 0-1, 9.00 ERA, 1.64 WHIP. Nakon sto je bio zrtva lose podrske napada, na vecem broju ovosezonskih startova, Hendricks je docekao promenu tog trenda, na prethodna 3 starta. Nijednom nije primio preko 4 poena i mada broj kvalitetnih startova nije tako visok(8/15), redovno daje sansu ekipi, da dodje do pobede. Reed se nije proslavio do sada, mada uzorak od 3 starta nije bas merodavan. Protiv Astrosa je primio 4 poena, Padres-5, Cubs-7. Cubsi su ga nalupali pre par dana, te se slicna stvar moze ponoviti i danas, tim pre sto ce nastup biti u gostima. Odnos pobeda i poraza, Chicago Cubs 4-6, Cincinnati 2-8. Cubsi su upali u krizu, sto je neizbezno tokom duge sezone. Redsi su tu negde gde se i ocekivalo da budu i ovo je prava prilika za domace, da otvore novu pobednicku seriju, nakon ciscenja protiv Metsa. Sezonska serija, 9-1 za Cubse.

Sanchez, 0-0, 3.38 ERA, protiv Royalsa(2+ ininga). Presek sezone, 8-1, 3.08 ERA, 1.23 WHIP. Volquez, 0-4, 6.46 ERA, protiv Toronta. Svi nastupi, 7-7, 4.80 ERA, 1.43 WHIP. Aktuelni nastupi, Sanchez, 2-0, 1.80 ERA, 1.25 WHIP; Volquez, 1-1, 10.29 ERA, 1.86 WHIP. Sanchez kod kuce, 2-1, 4.79 ERA, 1.54 WHIP; Volquez na gostovanjima, 2-4, 5.67 ERA, 1.64 WHIP. Mecevi igrani uvece, Sanchez, 5-1, 2.52 ERA, 1.17 WHIP; Volquez, 7-6, 4.64 ERA, 1.38 WHIP. Nakon loseg starta protiv Baltimora i vadjenja od strane napada(10-9 pobeda), Sanchez je nanizao 3 kvalitetna starta. Nije porazen od 22. aprila. Volquez baca toplo-hladno. Ostavio je Indianse na nuli, pa primio 5 komada, protiv Detroita; zatim je usledila blamaza protiv Houstona, 12 dopustenih poena(11 njemu pripisanih), pri cemu nije "preziveo" drugi ining; za kraj je ostavio Cardinalse bez poena, tokom 6+ ininga, prosle srede. Ucinak timova, Toronto 5-5, Kansas 5-5. Toronto je prekinuo neverovatnu seriju Indiansa, ubedljivim izdanjima napada(9-6, 17-1). Kansas ima problema sa povredama i ne lici previse, na sampionski tim od prosle sezone.

 

Prateci tiket, Boston >10.5, St. Louis 1, San Francisco >7.5. Kvota 5.16.

 

Teniski tiketi, Stepanek/Zimonjic fix, Cuevas/Granollers fix, Kerber fix, Berdych fix, Makarova fix, Hingis/Mirza fix, Federer 3-0, Halep uzima set, Serena fix, Herbert/Mahut fix i A. Radwanska >20.5, Mahut 10+ 1. set, Raonic >36.5, Tsonga 10+ 1. set, Murray >36.5. Kvote, 12.74, 9.09.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...