Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sacekao da krene drugo da vidim desavanja... i deluje mi da ce ovde padati jos golova, pa odigrah 3+ po 3.05 i 4+ po 7.5. Na sitno, pa cu da pojacavam

Link to comment

Ja odigrao na 2,25 a sad je skoro 4,5. Bas me nesto vuce da opet odigram. Ova generacija ESP ima taj neki pobednicki mentalitet, valjda mogu makar do 1 gola

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Mene ovaj drugi gol malo izvuce, ali svakako minus sto se tice utakmice. Ispraznio sam racun, pa nisam mogao vise da dodajem na kraju da pada drugi. E ako bi pao jos 1... al kad :(

Link to comment

Natrpah na Engleze. Nekako mislim da ce oni najbolje znati kako protiv Islanda. A Islandu je ovo vec bajka, koju ce veceras zavrsiti sa punom mrezom. Samo tim golovi, najvise prvo1+ po 1.74 i 2+ na mecu po 1.81.. Zatim manje, al opet jako za te kvote, 3+ po 3.59 i prvo2+ po 4.69. I sitno 4+ po 7.54. Sve u planetwinu.

Link to comment

I ja ću uskoro grunuti na Engleze.

Pa ako prodaju u 90', nadam se da će i ispasti.

 

Edit: naravno, nisam stigao :frust:

Danas zakasnim Olimpijakos u prvom golovi, u drugom zakasnim, pojurim ih na kraju i oni bez gola od 56.minuta. I sad ovde kasnim.

 

Opaaaa 1-1, ipak ću stići da ih pojurim

Edited by Godfrey
Link to comment

Nisam odigrao na 1-1, a sad mi ne pada na pamet da igram na Engleze pri ovim kvotama..što je najgore neće ni okrenuti u regularnom delu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...