Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Moram da se osvrnem na golove na mecevima Francuske i Nemacke. Mislim da je potpuno pogresno juriti tu golove, mnogo srece ce biti potrebno da se vidi 2 gola na mecu Francuza ili 3 na Nemcima.

Naravno, Nemacka moze da dodje 5-1 ako im sve krene kako treba, ali meni su oba meca za izbegavanje po pitanju golova.

Francuzi su mi i generalno mina osmine finala.

 

Valerenga, kvota na netu se strmoglavila na 1,36.

Link to comment

Ne verujem da se bas sve utakmice ove faze, mogu zavrsiti 0-1. Ne kazem da je sigurna stvar, no sa ovako visokom kvotama, sigurno vredi probati. Francuzi su bili neubedljivi i ocekujem da odigraju bolje, ali se ogradih sa 2+; pogurace ih i sudije, ako zatreba. Nemci jesu uvek upitni, sa ovim stilom igre, no nadam se boljoj realizaciji. 

 

Sutra je Spanija no bet, eventualno ofsajdi, a i to sitno. Engleze igram 2+ ili 3+, pa kako mi bude. U utorak pocinju CL i EL kvalifikacije, te tu ocekujem lakse nalazenje meceva za 2+ i 3+. Cetvrtak donosi gomilu EL utakmica, pa ce i tu izbor biti bolji.

 

EURO je godinama nezahvalan za igru, pa se i ne nerviram previse. Juznoamerikanci su dosta bolji, sto se tice efikasnosti, a i gledljivosti; ima tvrdih meceva, ali cesto ulete i divlje utakmice.

 

Kako je krenulo, mozda i danas bude neko smaranje, mada ne verujem da se to moze desiti na sva tri meca.

Edited by Miljenko
Link to comment

Mnogo se ukanalih juce na Hrvatima. trpao sam dosta i live... Zato sam danas morao jace da zagrizem nego sto sam planirao na Nemce. Pojacao sam tim prvo1+ i 2+. I srecom udje. Nisam gledao, vidim promasen penal i onda gol u 44.min za pogodjenu kvotu 4.9. I skoro svo sranje povadih. A bas je veliko bilo, ne znam sto sma toliko preterivao na Hrvate. A samo 1 gol bi me skroz vratio, al dzaba. Samo ga primise od onih ljigavaca

Sad odigrah GG opcije na Hun-Bel. Uveren sam da ce Madjari dati bar 1, pa mi je najjaci tiket GG po 2.31. Dodao sam i sitnije prvoGG, drugoGG i GG GG. Ogromne kvote, 6.6, 4.9 i 30... I jos 2&GG po kvoto 4.8. To mi takodje jak tiket, jer sam morao da probam ovu kvotu, a sktroz vidim nekih 1:2 :) I na najsitnije Madjari 2+, u oba i 3+ po 5.6, 9 i 18..

Link to comment

Jebo mater koliko je moglo pasti, a ostade samo na onom jednom... Nastavljam od 55og. Ne moze ove da ne ode bar u 3+ @2.2 i 4+ po 4.9... Al samo da Madjari daju

Link to comment

Zaslužili su Mađari 1 gol, al jbga...

 

I dalje se dvoumim za Argentina-Cile. Dve najjače ekipe stigle do finala, al mislim da je razlika veća nego što kec od 1.8 na Argentinu govori. To mi nekako poklon. Al sam bliži tome da igram golove. Argentina2+ je 2.05, 3+ 4.75. A zanimljivo i gg 2.2 i 1&gg po 4.7.. Sta cenite, ako ima budnih :)

Link to comment

Fudbal 3/4, MLB 0/1. Fudbal je konacno dosao dobro. France rano prima gol, te je tu prolaz bio neminovan. Germany je imala puno sansi, dominirala tokom cele utakmice; treci gol je pao na vreme. Belgium se propisno ispromasivala, no na kraju su stvari dosle na svoje mesto, 4-0. Argentina-Chile duel, je doneo tvrd mec, no to vec i nije neko iznenadjenje. Baksuzan MLB period nastavljen. San Francisco se namucio, no nekako dodjose do pobede. Kershaw retko gubi i nije bio porazen, jos od 26. aprila. Naravno da je izgubio sinoc, kada sam cekao Dodgerse za veliki bonus. Mora se priznati i da im je napad prilicno los(za najskuplji tim lige, sigurno ispod ocekivanja). Kombo je pao na Dodgersima. Manji plus na kraju, kvote su bile visoke, pa su i tri prolaza, bila dovoljna za to.

 

 

Fudbal

 

England-Iceland 3+

 

Kvota 2.35.

England nije odusevila, no kvaliteta tu sigurno ima. Iceland solidan, mozda mogu i do gola, pa odigrah hrabriju varijantu.

 

 

MLB

 

Cincinnati-Chicago Cubs 2 (Straily-Arrieta)

 

Kvota 1.45.

Straily, 1-0, 3.21 ERA, protiv Cubsa. Sezona, 4-4, 3.83 ERA, 1.17 WHIP. Arrieta, 4-2, 2.81 ERA, protiv Redsa. Dosadasnji deo sezone, 11-2, 1.74 ERA, 0.98 WHIP. Forma, Straily, 1-2, 5.71 ERA, 1.33 WHIP; Arrieta, 2-1, 1.50 ERA, 1.06 WHIP. Straily kod kuce, 2-0, 2.60 ERA, 1.02 WHIP; Arrieta na strani, 7-0, 1.84 ERA, 0.80 WHIP. Vecernji termin, Straily, 0-3, 3.72 ERA, 1.04 WHIP; Arrieta, 4-0, 0.24 ERA, 0.62 WHIP. Straily je povezao dva nesto losija izdanja, protiv Bravesa-6, Rangersa-4 primljena poena. Arrieta ne dopusta puno poena, mada ima nesto krace nastupe, u poslednje vreme, jer pusta veci broj igraca na baze(walks); Pittsburgh-3, St. Louis-4 pustena igraca. Fiks trend, Cincinnati 3-7, Chicago Cubs 4-6. Cubsi imaju jedan trijumf, 7 meceva unazad. Imaju problema sa povredama, no Arrieta i neubedljivi picihg domacih, bi trebali biti dovoljni za 2.

 

Prateci tiketi, NY Mets <7.5, Cleveland 2 i St. Louis H2(+1.5), Toronto 2, San Francisco 1. Kvote, 2.71, 3.82.

 

 

Tenis

 

Kohlschreiber fix

Djokovic 3-0

V. Williams fix

Nishikori fix

Raonic 3-0

Federer 3-0

Kerber fix

 

Kvota 2.19.

 

Propratni tiket, Cilic 3-0, Karlovic 10+ 1.set, Stosur fix, Anderson 10+ 1. set, Muller 10+ 1. set, Querrey 10+ 1. set, LIsicki fix, Mahut fix, Goffin fix. Kvota 10.17.

Edited by Miljenko
Link to comment

Za SPA-ITA samo 0:0 po 5.75... A najbole samn prolazio dok sam igrao live da pada u poslednjih 5-10 min u oba poluvremena. Samo za to treba imati slobodnog vreme, koje nisam imao poslednjih 7 dana. 

 
 
Ansvere ne diraj mi Tipsu :mad:
Edited by Timmy
Link to comment

Stavio na ITA daje gol u prvom @4.45.

 

I ja zbog manjka vremena ni ne odigram tiket, pa danas dok sam nesto vijao po gradu uplatim nesto na Mozzart nalog.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...