Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bravo Timmy!

 

Odigrah Argije na 1,50. AH -1 je pao solidno, do 1,65. Tako da ću biti zadovoljan sa prostom pobedom

Nadam se da će mi cashier biti dobar kad ustanem sutra -_-

Link to comment

Lepo probuditi se i vidite pune račune :D Bravo Argentinci!! Sva 4 singla prošla, znači 9 uzastopnih pogodaka (bez uživo mečeva, tu takođe pokolj imam, uz samo 1 promasen).

 

Bilo ponavljalo se što češće :)

Link to comment

Lepo, lepo :)

 

Uzeo sam već Portugal, to win to nil @1,95.

 

Ipak mi se ovo najviše dopada od svega kada je Portugal u pitanju. Mislim da će kvota padati, tako da nisam hteo da čekam.

Link to comment

Meni je Belgija favorit dana. Tri poluvremena su mrljavili i onda zaigrali. Pregazice Svedjane danas. Pogotovu u prvom poluvremenu. Al necu da zapinjem ipak. Probacu i Portugal ne znam jos sta, al na sitnije

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/2. Fudbal polovicno. Nemci se ispromasivase; gomila cistih situacija i samo jedan gol. Argentina je rutinski dobila, po dva gola u oba poluvremena. MLB isto nije zadovoljio. San Francisco bi dosao do pobede, ma ko da je bio starter. Fernandez odlican, nije primio poen; no cim je izasao, bullpen Marlinsa je prodao vodjstvo. Nista gluplje nego kada bottom tim, zaredja sa pobedama. Nije bilo boljih stvari za igru, ponovo; Texas i Toronto porazeni; mozda White Soxi, no tesko se odlucujem da igram protiv Bostona, kada su domacini. Nesto bolje, nego prethodna dva dana, no i dalje van pozitivnog dela.

 

 

Fudbal

 

Hungary-Portugal 3+

 

Kvota 2.35.

Ja retko igram vece kvote, no posto EURO ionako nije uspesan, probah danas rizicnije. Portugal je imao mnostvo sansi i suteva, na prve dve utakmice i dao samo jedan gol. Ronaldo i drustvo ce morati negde da prorade, pa odlucujuci mec u grupi, deluje kao prava prilika za to.Tim pre sto protivnik nema nijednu liniju tima, ni blizu vrhunskog nivoa.

 

Prateci tiket, Iceland 2+, Belgium 2+, Chile 2+. Kvota 3.09.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-St. Louis 1 (Arrieta-Wacha)

 

Toronto-Arizona 1 (Happ-Ray)

 

Texas-Cincinnati 1 (Hamels-Straily)

 

Kvote, 1.35, 1.55, 1.45.

Arrieta, 5-1, 2.09 ERA, protiv Cardinalsa. Dosadasnji deo sezone, 11-1, 1.74 ERA, 0.95 WHIP. Wacha, 3-4, 5.90 ERA, protiv Cubsa. Do sada, 2-7, 4.56 ERA, 1.41 WHIP. Prethodna 3 starta, Arrieta, 2-1, 2.50 ERA, 1.17 WHIP; Wacha, 0-1, 3.20 ERA, 1.12 WHIP. Arrieta na Wrigley Fieldu, 4-1, 1.64 ERA, 1.11 WHIP; Wacha u gostima, 1-3, 4.19 ERA, 1.40 WHIP. Dnevni mecevi, Arrieta, 7-1, 2.73 ERA, 1.16 WHIP; Wacha, 1-2, 3.00 ERA, 1.08 WHIP. Nakon poraza protiv Arizone, Arrieta se vratio prepoznatljivoj formi; dve pobede, 13 ininga, 2 dopustena poena ukupno, 14 strajkauta; pri cemu je Pittsburgh ostao na nuli, 17. juna. Wacha je povezao dva kvalitetna starta, nakon prilicno slabe serije meceva; 14+ ininga, 3 primljena poena, 12 Ks. Ucinak ekipa, Chicago Cubs 6-4, St. Louis 5-5. Na iznenadjenje vecine, Cardinalsi su dobili prva dva meca ove serije, te ocekujem da Arrieta spreci ciscenje.

Happ, 2-1, 1.73 ERA, protiv Arizone. Ukupno, 8-3, 3.41 ERA, 1.15 WHIP. Ray nije nastupao protiv Blue Jaysa. Za sada, 4-5, 4.44 ERA, 1.57 WHIP. Forma, Happ, 2-1, 4.74 ERA, 1.11 WHIP; Ray, 2-1, 3.50 ERA, 1.28 WHIP. Happ kod kuce, 4-1, 4.63 ERA, 1.34 WHIP; Ray na gostovanjima, 2-2, 3.05 ERA, 1.51 WHIP. Raniji mecevi, Happ, 4-1, 3.05 ERA, 0.99 WHIP; Ray, 1-1, 3.98 ERA, 1.62 WHIP. Happ je imao 11/14 kvalitetnih startova do sada. Protiv Detroita se nije proslavio(6 primljenih poena, na 5 ininga); solidan protiv Oriolesa, te dominintan protiv Philliesa. Potonja 2 starta su bila pobede. Ray je izdominirao, na poslednja 2 starta, mada ni protivnici nisu bili ofanzivno upecatljivi, Miami i Philadelphia; 13+ ininga, 2 poena u njegovoj statistici ukupno, 13 Ks. Odnos pobeda i poraza, 10 meceva unazad, Toronto 6-4, Arizona 8-2. Metiljava rotacija Diamondbacksa je iznenada proradila, otud i ova serija od 5 pobeda. Toronto ima ceste izlete udaraca, u sektor visoke produkcije poena, 10+ poena, na 5 od prethodnih 10 utakmica. Arizona je dobila prvi mec serije, ostavivsi domacina na brojci od samo 2 data poena, te verujem da sledi bolje ofanzivno izdanje Blue Jaysa.

Hamels, 9-1, 1.96 ERA, protiv Redsa. U sezoni, 7-1, 2.88 ERA, 1.22 WHIP. Straily, 3-2, 4.47 ERA, protiv Texasa. Ove godine, 4-3, 3.66 ERA, 1.19 WHIP. Aktuelni nastupi, Hamels, 2-0, 1.25 ERA, 0.92 WHIP; Straily, 1-1, 4.42 ERA, 1.20 WHIP. Hamels u Arlingtonu, 2-1, 4.35 ERA, 1.50 WHIP; Straily na strani, 2-3, 5.08 ERA, 1.43 WHIP. Mecevi igrani uvece, Hamels, 4-1, 2.79 ERA, 1.22 WHIP; Straily, 0-2, 3.38 ERA, 1.08 WHIP. Hamels je spojio 4 kvalitetna starta; 28+ ininga, 6 primljenih poena zbirno, 20 strajkauta. Na prethodnom startu, protiv Cardinalsa, je bacao nepunih 8 ininga, bez dopustenog runa. Straily je trokirao u Atlanti, sa 6 primljenih poena, tokom 4+ ininga; inace je najpouzdaniji starter Redsa, ove sezone, sa 7/12 kvalitetnih startova. Bilans timova, Texas 8-2, Cincinnati 5-5. Rangersi i dalje drze visok nivo forme, pri cemu im je rotacija izuzetno dobra. Redsi igraju promenljivo; nije se puno ni ocekivalo od njih; u gostima imaju dosta losije nastupe, 11-24. Rangersi neugodni domacini, 25-11. Ubedljiv trijumf gostujuce ekipe sinoc i ne verujem da ce Texas dozvoliti opustanje i mini ciscenje od strane ekipe sa NL dna.

 

Propratni tiket, NY Mets <6.5, Detroit 1. Kvota 3.51.

Link to comment

Ja odigrao 4 tiketa pre EP, i imam jedan u igri. Danas Italija 1 po 1.7, 'samo' to ostalo. Međutim razvoj situacije je bio loš, pošto Italiji ne treba i verovatno će odmarati igrače, pa je x2 da branim svega 1.55. Ali sam branio pošto imam neke baš dobre pogotke Rusija wels iz 2 u 2, isto prelaz na Češka turska 2-2. Biće bolje ako Italija pobedi, ali nešto plusa donosi i x2.

Link to comment

Jesi branio sedmi, imao si kad? Meni udje 1+, al 2 ne Portugal u prvom. Nije lose... Sad Belgija tim golovi. prvo1+, prvo2+, 2+, u oba, 3+ i 4+. Kvote,.2, 6.15, 2.17, 3.5, 4.9 i 12.3... Nek daju 3 ja prezadovoljan :D

Link to comment

Retko branim nesto. Samo kada su neki dugi tiketi u pitanju. Ove singlove i kombo tikete, nikada ne branim. -_-

Kvota na 5+ je bila 10. Mislim da nikada nisam pogodio vecu kvotu, na ovoj igri.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...