Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Prodadose Nemci.

 

A ne verujem koliko su Hrvati potcenjeni. Pobeda preko 5 kvota :O MOrao sam da probam pobedu, zatim da ce dati gol po 1.83, 2+ po 5.2, u oba po 9. I najjaci tiket mi je da daju u prvom po 3.45. Oni se bre ozbiljna ekipa da ih ovako tretira kladionicarska javnost. Mora se to naplatiti :)

Link to comment

Tolika kvota na Hrvate je prouzrokovana izostancima Modrica i Mandukica.

Posebno je izostanak Modrica problem.

Market je reagovao tako..

 

Prosao sam Svabe poluvreme 2,50..na kraju to ispade najisplativija opcija, malo srece za mene.

Link to comment

Hteo sam da brabnim da Hrvati ne daju u drugom, al kvot jadnih 1.4, pa okrenuh i pojacah jos malo da daju po 3.1 :D A pred sam kraj poluvremena sam odigrao i X-X po kvoti 14 :D Al to bas na sitininu. Ono pre meca da daju u prvom je bilo na jako. Nisam mogao da odolim  kvoti. A nisam imao pojma za Modrica, da sam znao verovatno bih zaobisao :lol:

Link to comment

Planetwin i Meridian, gde budu bolje kvote u trenutku. edit: a ume da bude razlika u live kladjenju. Sudija upravo ukrade penal :mad:

Edited by Timmy
Link to comment

Oni ne dizu nikad toliko, povecavaju sporije i skinu pre nego sto mnogo poraste..... To 12 je bilo u planetu igra daje sledeci gol prvo poluvreme. A u tom trenutku je bilo da daju gol do htkvota 10. Pa sam odigrao ovo prvo... A Meridian bude ocajan za tu igru. Njih cesce koristim za kontra opklade. Odnosno kad branim da nece padati glovi... Mada umeju ponekad da bas povecaju iznenada kvotu i na golove vise. Npr malopre u jednom trenutku su povecali da Hrvati daju na 7. A u planetu bilo 6.. Ja odigram, a onio odmah spuste na 5.5.

Link to comment

Opet live da pada do kraja Spa-Cro, od kvote 3.3 krecem. I Hrvati da daju po 9 (evo ovde Meridian odskocio u trenutku, u plametu 6.7 ta kvota). Turke zaobidjoh...

Link to comment

Sutra jako na Portugal Miljenko, nemoj uopšte da razmišljaš. U toku dana će se videti šta je najpametnije.

 

Jebote još nisam stavio lovu na Argentince, baš hoću jako, ali tekma u 3h...kako da ne gledam??

Link to comment
 

Tja, padose golovi gde bas i nisu bili ocekivani. Valjda ce se Portugal probuditi sutra; fix&2+ ili 3+, pitanje je sad.  :unsure:

 

A ne verujem koliko su Hrvati potcenjeni. Pobeda preko 5 kvota :o MOrao sam da probam pobedu, zatim da ce dati gol po 1.83, 2+ po 5.2, u oba po 9. I najjaci tiket mi je da daju u prvom po 3.45. Oni se bre ozbiljna ekipa da ih ovako tretira kladionicarska javnost. Mora se to naplatiti :)

 

Kako nisu bili ocekivani, vidi samo koliko pogodjen singlova :D Plus ono sve uzivo... Jebo sam im mamu :)

 
Deo zarade na Argentinu. Malo jace nego sto sam planirao. Najvise na tim3+ po 2.97. Zatim u oba po 2.35, 4+ po 6.12 i prvo 2+ po 4.1. Sve tim golovi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...