Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ogromna razlika na live kladjenju Maroko U20. Odigrao sam u Meridianu po 2.45 na vise od 1.5 i u isto vreme u Planetwinu da nece pasti drugi po 1.8. SIgurna zarada :D Trpaj ko moze. edit: izjednacise kvote tj. priblizise da ne moze da se igra ovo.. A malopre primetim slicnu stvar na takodje nekoj levoj utakmici. Meridian brze nego sto treba podigne kvote na golove vise, a planet gura normalno. I dok sam potvrdio da se moze ici na sigurno, pocese da menjaju i ne mogoh. Nije dugo proslo dok ponovo nisam isto primetio. Ova put bio brz i zveknuo sve sto sam imao i zaradio sigurnih oko 5%. Malo li je :)

Edited by Timmy
Link to comment

Jbga, pisem sta imam :D Ali greska je do Meridiana. Pa ko ima njih i jos bilo sta drugo neka merka. Oba puta se greska desila oko 80.og minuta. Meridian da veliku kvotu da ce da padne gol, a ovi drugi da nece. Prosto neverovatno, ali dva puta se desilo u sat vremena. 

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 3/3, prodje i kombo tiket, te prateci MLB tiket. Fudbal ok, cak i u fiksu. Croatia rutinski, cak lakse i od mojih ocekivanja. Germany srecno prezivela prvo poluvreme, te lako privela mec kraju. Ecuador je promasio gomilu sansi, a ipak dao 4 gola;  mogao sam komotno i 3+ igrati. MLB idealno. Toronto je poveo 5-0, u 1. iningu, no nije moglo bez uzbudjenja; 7-2, 7-6, 10-6 i jedva zatvoreno za 10-9 pobedu. Fulmer i Tigersi, po ocekivanju; dosla je i 2 "u glavu". Texas je drzao sigurnu prednost, do 8. ininga, kada se od 6-1, zamalo desio kolaps. Dosta srece na pratecem MLB tiketu; 3-run HR za over na Bostonu, preokret Washingtona i tesna pobeda Giantsa. Lep kombo, kvota tik ispod 10. Cak je ostao i jedan teniski tiket, sa 15+ kvotom; dva meca ce se zavrsiti danas, zbog kise. Jedan od onih dana, kada dodje bukvalno sve.

Bankiranje taman na vreme, a smanjicu i uloge/dobitke, ipak je pocetak nedelje.

 

 

Fudbal

 

Spain-Czech Republic w1

Belgium-Italy 2+

 

Kvota 1.71.

Spain i njihov stil igre, mi se nikako ne dopadaju, te tu golovi otpadaju odmah. Probah opreznu viner varijantu. Belgium ima odlican tim, a Italy nikada nije za potcenjivanje, te mi ovo deluje kao par najizgledniji za golove danas.

 

 

MLB

 

Arizona-LA Dodgers 1 (Greinke-Bolsinger)

 

LA Angels-Minnesota >8.5 (Weaver-Nolasco)

 

Kvote, 1.60, 1.75.

Greinke, 2-0, 2.52 ERA, protiv Dodgersa. Dosadasnji deo sezone, 8-3, 3.84 ERA, 1.17 WHIP. Bolsinger, 1-0, 3.07 ERA, protiv Arizone. Do sada, 1-3, 5.75 ERA, 1.28 WHIP. Poslednja 3 starta, Greinke, 3-0, 1.64 ERA, 0.73 WHIP; Bolsinger, 1-2, 5.62 ERA, 1.06 WHIP. Greinke na Chase Fieldu, 4-3, 5.40 ERA, 1.34 WHIP; Bolsinger na strani, 0-2, 4.82 ERA, 1.39 WHIP. Nocni mecevi, Greinke, 6-3, 4.52 ERA, 1.27 WHIP; Bolsinger, 1-3, 5.75 ERA, 1.28 WHIP. Greinke je nasao prepoznatljivu formu, nakon ocajnog otvaranja sezone. Protiv Houstona i Tampe, nije dopustio run, 16 ininga, 13 strajkauta. Na prethodnih 5 startova je 5-0, 1.95 ERA. Bolsinger je nalupan protiv Colorada; pre toga je imao 4 fina nastupa(2-3 primljena poena), no bez prave podrske napada. Ucinak timova, Arizona 5-5, LA Dodgers 5-5. U sezonskoj seriji je 2-1 za Dodgerse. Greinke jeste ima problema na startovima kod kuce, no izgleda da je nasao nacin da kontrolise stetu, te mi 1 deluje izgledno.

Weaver, 9-2, 3.41 ERA, protiv Minnesote. U sezoni, 5-5, 5.56 ERA, 1.52 WHIP. Nolasco, 0-1, 6.00 ERA, protiv Angelsa. Za sada, 2-4, 5.17 ERA, 1.30 WHIP. Forma, Weaver, 1-2, 6.23 ERA, 1.56 WHIP; Nolasco, 1-1, 4.19 ERA, 1.14 WHIP. Weaver kod kuce, 3-2, 5.14 ERA, 1.37 WHIP; Nolasco na gostovanjima, 2-2, 3.82 ERA, 1.16 WHIP. Mecevi igrani uvece, Weaver, 2-5, 6.95 ERA, 1.72 WHIP; Nolasco, 0-3, 6.82 ERA, 1.49 WHIP. Weaver je protiv Yankeesa primio 6 poena; moze se primetiti da baca promenljivo. Ima najvise kvalitetnih startova u rotaciji, ali cesto biva napunjen; odatle i visok ERA.  Nolasco je uzlazni trend prekinuo protiv Marlinsa, 5+ ininga, 5 dopustenih runs. Over/under trend, 10 meceva unazad, Angels 8-2, Twins 8-2. Minnesota ponovo ima problema sa picerima, primaju poene kao na traci. Angelsi se takodje ne mogu pohvaliti upecatljivim ucinkom startera, pa se cini da ce ovaj mec biti efikasan.

 

Prateci tiket, Washington 1, Toronto 1, Detroit 2, Miami 2. Kvota 8.90.

 

U Mozzartu su bas spori sa specijalima. Razmatram ofsajde na Sweden. Ibrahimovic ce sam uleteti u isti, 2-3 puta minimum. Ista igra i za Belgium-Italy, samo jos ne znam na koga(sacekacu da vidim granice; ukupna ce sigurno biti 4.5).

Link to comment

Spain i njihov stil igre, mi se nikako ne dopadaju, te tu golovi otpadaju odmah. Probah opreznu viner varijantu. Belgium ima odlican tim, a Italy nikada nije za potcenjivanje, te mi ovo deluje kao par najizgledniji za golove danas.

Lud si, kao konj.

Link to comment

Sta je tu pogresno. 1-1 i meni dosta. :D

Spain po ocekivanju , komada 1. Videcemo sta ce drugi mec dana doneti.

 

Probah sitnije, pomenute ofsajde:

 

Sweden >2.5 

 

Italy >1.5

 

Kvote, 1.90, 1.65.

Link to comment

Belgijanci su po meni jako potcenjeni. Pa sam morao malo jace tim golovi: 2+ @3, u oba @4,95, 3+ @8.2, prvo1+ @2.4... A natrpao sam na vreme na Francuze protiv Albanaca... edit: dodadoh 1:0 za Belgiju zlu ne trebalo po 7.3

Edited by Timmy
Link to comment

Live u 30. min Belgija daje u prvom po 4.8 i prvo1+ po 2.9. edit. dadose ga talijani, odlicno, sad ce ovi morati da zapnu :) edit2. pa u 38om da pada jos 1 gol do ht po 4.9

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 2/2, ponovo je prosao kombo tiket, te jedan teniski od nedelje(15+ kvota). Fudbal prolazi uz dosta srece. Spain dolazi do jos jedne 1-0 pobede, no tu sam imao viner, pa nisam previse brinuo. Talican 2+ prolaz na Belgium-Italy, u poslednjem minutu. MLB dobro odabran. Greinke odlican, u tesnoj pobedi Arizone. Rutinski plus na LA Angels-Minnesota, vec u 6. iningu. Drugi kombo tiket u nizu, prijatno iznenadjenje.

 

 

Fudbal

 

Portugal-Iceland 2+

 

Kvota 1.45.

Portugal nije sinonim za pouzdanost, no razlika u kvalitetu je takva, da bi 2 gola trebala lagano pasti.

 

 

MLB

 

Toronto-Philadelphia 1 (Stroman-Eflin)

 

Chicago White Sox-Detroit 2 (Miguel Gonzalez-Zimmermann)

 

San Francisco-Milwaukee 1 (Bumgarner-Garza)

 

Kvote, 1.45, 1.75, 1.35.

Stroman, 1-0, 0.00 ERA, protiv Philadelphie(2+ ininga). Ove godine, 5-2, 4.94 ERA, 1.35 WHIP. Eflin ce veceras debitovati na MLB nivou. Stroman 3 starta unazad, 0-1, 9.37 ERA, 2.14 WHIP. Kod kuce, 1-1, 6.44 ERA, 1.57 WHIP. Dnevni termin, Stroman, 3-1, 4.43 ERA, 1.30 WHIP. Nakon dosta sigurnog starta sezone, Stroman je imao samo jedan start, na poslednjih 5 nastupa. Nanizao je tri losa u nizu(7, 6, 4, kada je o dopustenim poenima rec), mada su svi bili protiv dobrih udarackih ekipa; dva puta Boston i Baltimore. Sada mu na noge dolazi jedan od najgorih napada lige i to je dobra prilika za vracanje samopouzdanja. Debitant je uvek "macka u dzaku", pa to vazi i za Eflina. Timski trend, Toronto 5-5, Philadelphia 4-6. Gosti su dobili prvi mec serije i ako zeli da se ozbiljnije ukljuci u borbu za playoff, Toronto ce morati da pobedjuje protiv slabijih timova.

Gonzalez, 1-3, 7.76 ERA, protiv Detroita. Do sada, 1-1, 3.57 ERA, 1.36 WHIP. Zimmermann, 2-0, 1.83 ERA, protiv White Soxa. Ukupno, 8-3, 3.30 ERA, 1.21 WHIP. Forma, Gonzalez, 1-0, 1.46 ERA, 1.10 WHIP. Gonzalez kao domacin, 1-1, 2.25 ERA, 0.75 WHIP; Zimmermann na strani, 3-1, 1.37 ERA, 1.22 WHIP. Mecevi igrani uvece, Gonzalez, 1-0, 3.86 ERA, 1.29 WHIP; Zimmermann, 4-2, 3.54 ERA, 1.28 WHIP. Gonzalez je imao veoma dobar nastup protiv Washingtona, 9. juna; 1 primljen poen, tokom 6 ininga. Solidan do sada, mada je samo jednom bacao duze od 6 ininga. Zimmermann na 9/11 ovosezonskih startova, nije primio vise od 3 poena. Ova dva losa su bila protiv Twinsa i Blue Jaysa, 8 i 7 dopustenih runs. Uz Fulmera najbolji clan rotacije Tigersa. Pobede i porazi, 10 meceva unazad, White Sox 3-7, Tigers 7-3. Klasican nastup Tigersa nocas; napad odlican, piceri nesigurni, da bi Rodriguez kiksirao u pokusaju realizacije save situacije, na 9-7. Zimmermann je doneo potreban kvalitet rotaciji Detroita. Ne verujem da ce dopustiti previse poena, napadu White Soxa, koji se nalazi u velikom padu.

Bumgarner, 6-2, 2.25 ERA, protiv Brewersa. Dosadasnji deo sezone, 7-2, 1.88 ERA, 1.07 WHIP. Garza, 1-2, 4.58 ERA, protiv San Francisca. Garza ce veceras imati prvi start u sezoni. U rotaciji menja neefektivnog Peraltu, koji je zavrsio AAA filijali. Aktuelni nastupi, Bumgarner, 1-0, 0.92 ERA, 0.92 WHIP. Bumgarner na AT&T Parku, 3-1, 1.71 ERA, 0.97 WHIP. Nocni termin, Bumgarner, 4-2, 2.22 ERA, 0.95 WHIP. Bumgarner je samo 3 puta dopustio vise od dva poena, 10/13 startova su bili kvalitetni. Na poslednjih 6 startova je primio 4 poena ukupno, na 43 ininga, uz 44 strajkauta. Ekipni trend, San Francisco 6-4, Milwaukee 5-5. Cain je imao korektan povratak nocas, u pobedi Giantsa, na otvaranju serije, 11-5. 

 

Nesto manja kvota na kombo tiketu, 4.80, no pokusavam da ne forsiram nesto u sta nisam ubedjen.

 

Prateci tiketi, Boston 1, NY Mets 1 i Colorado <11.5, LA Dodgers 2, Texas H2(+1.5), LA Angels 1. Kvote, 2.40, 7.52.

Edited by Miljenko
Link to comment

U 71. min Portugal 2+ @1.96.. Pa cu da pojacavam ako ga ne daju ubrzo edit, pojacao u 80.min po 2.5 i dodao 3+ po 2.2, kad je vec toliko slicna kvota ed2. pa jos isto po 3.6 i 3.3 u 85.min... ajde bre Portugalci...

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...