Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/1, MLB 2/3, NHL 0/1. Fudbaleri zaredjali sa neupotrebljivim rezultatima. La Bocana dobija crveni karton, dolazi u vodjstvo, no gosti kasno izjednacuju kasno. MLB korektno. Sale i White Soxi rutinski resise Yankeese. Washington se lepo vratio, nakon 0-2. Harvey je mogao bolje, mada ga ni napad nije ispratio, u porazu u Denveru. NHL razocarao. Porazen tim za koji navijam i ponovo nije dosao over, nakon 3-1 posle druge trecine; nesto sto se desi jednom u 15-20 slucajeva. Glup dan. MLB i dalje dolazi dobro, no ostale stvari su nepogodljive.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Hannover 3+

Dortmund-Koln 3+

 

Hoffenheim-Schalke 3+

Wolfsburg-Stuttgart 3+

 

La Coruna-Real Madrid 3+

Granada-Barcelona 3+

 

Napoli-Frosinone 3+

PSG-Nantes 3+

 

Kvote, 1.68, 1.90, 1.53, 1.71.

Zavrsna kola u najjacim ligama, te to ispratih golovima. Guardiola ima zavrsni mec, kao trener Bayerna, te ocekujem da budu raspucani. Ostalo su uglavnom uobicajene stvari; Hoffenheim i Wolfsburg odigrah jer su Nemci obicno raspucani na kraju sezone.

 

Prateci tiket, Hamburger 2P2+, Leverkusen 2P2+, Bayern P2+, Dortmund P2+, Hoffenheim 2P2+, Wolfsburg P2+. Kvota 36.24.

 

 

MLB + hokej

 

Chicago Cubs-Pittsburgh 1 (Arrieta-Locke)

Canada-Slovakia 5+

 

Kvota 1.55.

Arrieta, 7-1, 1.50 ERA, protiv Piratesa. Do sada, 6-0, 1.12 ERA, 0.88 WHIP. Locke, 1-2, 5.83 ERA, protiv Cubsa. Ukupno, 1-2, 4.68 ERA, 1.68 WHIP. Poslednja 3 starta, Arrieta, 2-0, 1.59 ERA, 1.24 WHIP; Locke, 1-0, 2.84 ERA, 1.00 WHIP. Arrieta nije dopustio vise od 3 poena, na prethodnih 27 startova(regularna sezona); to je najduzi takav niz jos od 1893. godine. Locke se stabilizovao, nakon loseg nastupa protiv Padresa; vezao je 3 kvalitetna starta. Arrieta na Wrigley Fieldu, 2-0, 1.50 ERA, 1.28 WHIP; Locke na strani, 1-1, 5.14 ERA, 1.76 WHIP. Fiks trend, Chicago Cubs 8-2, Pittsburgh 3-7. U sezonskoj seriji je 4-0 Cubse, koji su jednostano kvalitetniji tim trenutno, u odnosu na moje Piratese. Tesko da gosti i veceras mogu do pobede, posto ce bacati fenomenalni Arrieta.

Kvota na Cubse je 1.35 svuda, pa sam morao doglaviti necim i izbor je pao na ovaj hokej.

 

Propratni tiket, Boston >9.5, Cleveland 1, Philadelphia 1, Baltimore >9.5, Toronto 2, Kansas 1, Arizona >9.5, St. Louis 2, Seattle 1. Kvota 121.52.

 

Link to comment

Ne dodje 5+ na NHL kao ni x. A nakon 2/3 bilo 1-3

To je najbolji rezultat za 5+, koji moze biti na snazi, nakon drugog perioda, totalni smor. Plus se Tampi povredio prvi golman; ocekivao sam da ce Vasilevskiy primiti 3-4 bez problema. <_<

Link to comment

To je najbolji rezultat za 5+, koji moze biti na snazi, nakon drugog perioda, totalni smor. Plus se Tampi povredio prvi golman; ocekivao sam da ce Vasilevskiy primiti 3-4 bez problema. <_<

Meni je samo bitno da padne x do kraja serije :)

Link to comment

Uzeo sam Dortmund under 2,5 prvo live @1,80

Slepci, 2 šuta u prvom poluvremenu i 2 gola

 

Obori me Jojić u 43. smradovi hajde u 7+ iz 9 šuteva

Edited by Godfrey
Link to comment

Meni je samo bitno da padne x do kraja serije :)

Pricali smo vec o tome. Jeste u playoffu verovatnije nego obicno, no meni je to skoro navuklo bedu na vrat, pre par godina, Ovako kako Nesh igra, na tiketu, to je vec manji rizik.

 

Uzeo sam Dortmund under 2,5 prvo live @1,80

Slepci, 2 šuta u prvom poluvremenu i 2 gola

 

Obori me Jojić u 43. smradovi hajde u 7+ iz 9 šuteva

Zasto igras minuse, u zavrsnom kolu, tu golovi uvek nekako padnu. Doduse, ja sam generalno protivnik minusa. :D

Link to comment

I nisu se proslavili bas, samo jedan 5+ prosao, uz dva osnovna tiketa. Posrecilo se zato na onom P2+ i 2P2+ tiketu, pade gol na Hoffenheim-Schalke za izlaz, 36+ kvota.

Link to comment

Jel igrao neko nesto na Eurosong? Prosli put sam jako lepo prosao ali sam pratio danima unapred i na vreme uplacivao a sad nista, totalno sam neupucen.

Link to comment

Šta mislite o kvoti 3.85 da će biti preokret na utakmici finala EL u košarci...znači da će  pobediti ekipa koja je na poluvremenu gubila. Meni deluje kao jak value. To će vrlo verovatno biti maksimalno do nekih pet poena za nekog na poluvremenu, i posle imam kvotu 3.85 na otvorenu utakmicu.

Link to comment

Ja sam nekoliko puta uzeo pare na tome, PAO i Loko su bili sjajni za tu igru. Ali i ovako je super, izjednacene ekipe. Cak bi se moglo probati i iz CSKA u Fener. A uvek mozes da sacekas kvotu 2 u drugom i odbranis tiket.

Edited by Malvo
Link to comment

Fudbal 3/4, MLB+ hokej 1/1, prodje 5+ na Hoffenheim-Schalke, te prateci fudbalski tiket(36 kvota, samo Nemci). Fudbalom moram biti zadovoljan. Bayern, Dortmund, Schalke, rutinski do 3+. Wolfsburg me je malo nervirao, no i to prolazi. Prateci, P2+, 2P2+, je doneo fin plus, sve se lepo uklopilo na kraju. Spanci su me razocarali. Barsa samo 3 gola, tamo gde sam ocekivao gomilu istih; sta tek reci za Real, tim uvek gladan golova, koji je dao samo 2. Napoli i PSG nista spektakularno, ali dovoljno za glavni tiket. Arrieta i Cubsi, brzo okrenuse 0-2, za lagodan trijumf. Canada taman 5 komada. Kombo je pao na Realu. Skrcas tolike pare u tim i ne mozes 65 minuta da das jos jedan gol. Odlican dan, kada se sve sabere; glavni tiketi su dosli fino, uz ovaj bonus, koji je prijatno iznenadio.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Aston Villa 3+

Chelsea-Leicester 2+

 

Kvota 1.52.

Juce nisam imao dilemu sta odigrati. Danas je izbor bio tezi, te se ogranicih, na fudbalu, na jedan jaci i par sitnijih tiketa. Arsenal bi trebao ispratiti Villu ubedljivom pobedom, dok bi Chelsea-Leicester duel, trebao doneti lepu utakmicu, no da ne preterujem, te probah 2+.

 

Prateci tiketi, Nacional Potosi 3+, The Strongest 3+ i Salzburg 2+, Ciclon 2+, Benfica 3+, New York City 3+. Kvote, 2.53, 2.76. Fiks tiket bolje da ne pisem, to u proseku prodje, jednom u pola godine.

 

 

MLB

 

Baltimore-Detroit >8.5 (Gausman-Fulmer)

 

Texas-Toronto 2 (Ramos-Aaron Sanchez)

 

Seattle-LA Angels 1 (Felix Hernandez-Santiago)

 

Colorado-NY Mets 2 (Chatwood-Jacob deGrom)

 

Kvote, 1.75, 1.55, 1.60, 1.65.

Gausman, 1-1, 4.24 ERA, protiv Detroita. U sezoni, 0-1, 2.16 ERA, 0.75 WHIP. Fulmer bez nastupa protiv Baltimora. Do sada, 2-1, 6.00 ERA, 2.00 WHIP. Gausman na cetiri ovosezonska starta, nijednom nije primio preko 3 poena na mecu. Fulmer solidan, mada jos uvek nije bacao duze od 5 ininga. Svi dosadasnji nastupi su mu bili u gostima. Over/under trend, Baltimor 6-4, Detroit 7-3. Udaraci Tigersa neocekivano nepouzdani, ako je negde taj tim dobar to je napad; bullpen je ponovo kilav, a ni rotacija nije bajna. U seriji su dosla 2 plusa i jedan minus, te ocekujem da ofanziva Detroita, bude nesto bolja veceras, sto bi trebalo biti dovoljno za over.

Ramos, 1-1, 3.38 ERA, protiv Toronta. Ove godine, 0-2, 5.11 ERA, 1.70 WHIP. Sanchez, 0-0, 3.68 ERA, protiv Texasa. Za sada, 3-1, 2.58 ERA, 1.17 WHIP. Ramos kod kuce, 0-2, 7.88 ERA, 2.12 WHIP; Sanchez na strani, 3-0, 0.96 ERA, 0.96 WHIP. Ramos ce imati drugi ovosezonski start, uz par nastupa iz bullpena. Sanchez je vezao 3 kvalitetna starta; proslog ponedeljka, protiv San Francisca, dopustio samo jedan run i 3 hita, na 7 ininga.  Fiks trend, Texas 6-4, Toronto 6-4. Skor u seriji je 1-1, Blue Jaysi imaju boljeg startera, lici na 2.

Hernandez, 14-15, 3.31 ERA, sa Angelsima. Odlican pocetak sezone, 3-2, 2.27 ERA, 1.19 WHIP. Santiago, 3-2, 3.24 ERA, protiv Marinersa. Pocetak, 2-2, 4.07 ERA, 1.31 WHIP.  Od 7 ovosezonskih startova, Felix je imao samo jedan sa 3+ primljenih poena(Oakland, 8, mada su 4 bila zbog gresaka odbrane). Santiago 0-2, 6.46 ERA, na poslednja 3 nastupa. Hernandez na Safeco Fieldu, 2-0, 0.83 ERA, 0.88 WHIP; Santiago u gostima, 1-1, 3.86 ERA, 1.32 WHIP. Ucinak timova, 10 meceva unazad, Seattle 6-4, LA Angels 3-7. Gosti su vec dobili seriju, jer vode 2-0 u pobedama, pa bi domacin iza Hernandeza trebao doci do utesne pobede. Oba napada su zivnula, pri cemu Marinersi imaju fin niz meceva sa 5-6 datih poena, sto je uz solidno izdanje startera, gotovo garant pobede.

Chatwood, 1-0, 0.56 ERA, protiv Metsa. Do sada, 4-3, 3.09 ERA, 1.19 WHIP. Jacob deGrom, 2-0, 0.00 ERA, protiv Rockiesa. Presek sezone, 3-1, 2.12 ERA, 1.21 WHIP. Poslednja 3 starta, Chatwood, 2-1, 2.66 ERA, 1.08 WHIP; Jacob, 1-1, 2.50 ERA, 1.28 WHIP. Chatwood na Coors Fieldu, 0-3, 7.88 ERA, 1.88 WHIP; deGrom na gostovanjima, 1-1, 3.06 ERA, 1.42 WHIP. Nakon sto je vezao dva starta, bez primljenog runa, Chatwoodu nije prijao povratak u Denver, na hitter-friendly stadion; 6 dopustenih poena, protiv Arizone. DeGrom nije do sada bacao na Coors Fieldu, no verujem da ce i ovde biti makar korektan. Colorado je dobio oba meca tekuce serije i posto Metsi obicno dominiraju protiv vecerasnjeg rivala, ne verujem da ce dozvoliti ciscenje. Udaraci tima iz New Yorka sigurno mogu bolje, od 2, odnosno 4 poena, sa prethodna 2 meca.

 

Propratni tiketi, NY Yankees 1, Arizona >8.5 i Cleveland 1, Miami 2, Boston >10.5, Milwaukee >8.5, Kansas 1, Chicago Cubs 1. Kvote, 2.56, 21.87.

Edited by Miljenko
Link to comment

CSKA - Fener 1X

West Ham daje gol

United - Bournemouth 1

Palermo - Verona 1

@3,32

 

Zenit - Lokomotiv 1

Legia - Pogon 1

Como - Spezia 2

@2,62

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...