Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/2, MLB 1/1, hokej 1/1, prodje jedan prateci MLB tiket. Fudbal kilavo i dalje. Young Boys je igrao 0-0, do 69. minuta, 3-1 kraj. Bolivijci razocarase, jos jedan 2-0 mec, smor. MLB dobro odabran. Kershaw i Dodgersi se odlepise u prvom iningu, nije bilo dileme u vezi ishoda. Na pratecem je bullpen Detroita doneo plus, uz prolaz na underu na Chase Fieldu. Blizu je bio i jedan siri tiket(12+ kvota), no Arizona nije ostala u okviru hendikepa. U hokejaskom delu, Russia raspucana, Canada ne tako sigurna, za over idealno. Kombo je ponovo trokirao, na jednom paru; ne secam se kada je poslednji prosao. I ovakav bilans, donosi novac, no ja ocekujem vise.

 

 

Fudbal

 

Defensor La Bocana-Juan Aurich 3+

 

Kvota 1.69.

Defensor La Bocana je tokom Aperture isla u 3+, na 14/15 meceva i ne vidim zasto se to ne bi nastavilo i tokom Clausure. Juan Aurich je jedan od boljih timova u zemlji, te golovi ne bi trebali izostati. 

 

Prateci tiket, Liefering 2+, Kapfenberg 3+, Brest 3+, Creteil 3+, Dijon 3+, Laval 2+, Le Havre 2+, Lens 2+. Kvota 20.77.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Chicago White Sox 2 (Severino-Sale)

 

Washington-Miami 1 (Gio Gonzalez-Koehler)

 

Colorado-NY Mets 2 (Jon Gray-Harvey)

 

Kvote, 1.65, 1.65, 1.80.

Severino, 1-0, 0.00 ERA, protiv White Soxa. Start sezone, 0-5, 6.12 ERA, 1.48 WHIP. Sale, 3-1, 1.21 ERA, protiv Yankeesa. Za sada, 7-0, 1.79 ERA, 0.77 WHIP. Severino pusta dosta HR; 2 protiv Baltimora, 3 sa Bostonom. Sale je protiv Twinsa, dopustio 2 poena u prvom iningu, a zatim je od narednih 20 protivnickih igraca, samo jedan krocio na bazu. Forma na poslednja 3 starta, Severino, 0-3, 7.47 ERA, 1.40 WHIP; Sale, 3-0, 1.77 ERA, 0.93 WHIP. Severino je nesto bolji kao domacin, mada je to i dalje neubedljivo, 0-2, 4.91 ERA, 1.20 WHIP; Sale na strani, 4-0, 1.53 ERA, 0.85 WHIP. Ocekivao sam manju kvotu ovde; verovatno je na postavku uticao tradicionalno los ucinak White Soxa na Yankee Stadiumu; 8-1-1, na prethodnih 10 serija. Timski trend, Yankees 5-5, White Sox 6-4. Yankeesi se bude, dobili su dve serije, protiv jakih timova(Boston i Kansas, po 2-1 u pobedama), no Sale je za sve do sada bio nepremostiva prepreka, pa ni danas ne ocekujem drugaciji ishod.

Gio, 6-3, 2.38 ERA, protiv Marlinsa. Do sada, 2-1, 2.19 ERA, 1.05 WHIP. Koehler, 4-7, 4.25 ERA, protiv Nationalsa. Presek sezone, 2-3, 5.83 ERA, 1.60 WHIP. Gonzalez je protiv Cubsa imao prvi los start u sezoni; 5 primljenih poena, tokom 5+ ininga. Na pocetnih 5 je dopustio 4 poena ukupno. Koehler je nakon zatrpavanja na Miller Parku(8 runs), imao najbolji start ove godine, 7 ininga, 1 primljen run, protiv Philadelphie. Trend od 3 starta, Gonzalez, 1-1, 3.00 ERA, 1.22 WHIP; Koehler, 1-1, 6.91 ERA, 1.47 WHIP. Gio kod kuce, 1-1, 1.47 ERA, 1.04 WHIP; Koehler u gostima, 1-2, 7.90 ERA, 2.12 WHIP. Washington 4-6, Miami 6-4, 10 meceva unazad. Harper se vraca veceras, nakon jednog meca suspenzije, kod Washingtona; imaju boljeg startera, te mislim da vredi probati 1.

Gray, 0-0, 9.39 ERA, protiv Metsa(7+ ininga). Za sada, 0-1, 5.40 ERA, 1.25 WHIP. Harvey, 2-0, 0.39 ERA, protiv Colorada. Ukupno, 3-4, 4.50 ERA, 1.48 WHIP. Gray se popravio, cim je krenula serija gostovanja, sto i nije cudno, kada znamo reputaciju Coors Fielda. 11 primljenih poena, na 2 nastupa kao domacin, odnosno 2 ukupno, na sledeca dva(San Diego i San Francisco). Harvey baca sve bolje, na 4 vezana starta, nije primao vise od 3 poena. Do sada je uvek dominirao protiv Rockiesa, mada ce mu ovo biti prvi start u Denveru. Aktuelni nastupi, Gray, 0-1, 4.32 ERA, 1.08 WHIP; Harvey, 2-1, 3.57 ERA, 1.36 WHIP. Gray kod kuce, 0-0, 11.42 ERA, 2.19 WHIP; Harvey na gostovanjima, 2-2, 4.84 ERA, 1.48 WHIP. Poslednjih 10 utakmica, Colorado 4-6, NY Mets 5-5. Colorado ima dosta losiji ucinak, na svom stadionu(5-10, prema 11-8 na strani). Metsi su nakon nesto losijeg otvaranja sezone, nastavili gde su stali u proslosezonskom doigravanju, tako da po meni danas, imaju realne sanse za trijumf.

 

Propratni tiketi, Boston 1, Texas >9.5 i Chicago Cubs 1, Boston 1, Cleveland 1, Texas H1(+1.5), Kansas 1, St. Louis H2(+1.5). Kvote, 2.89, 15.08.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Tampa 5+

 

Kvota 1.70.

Dueli ovih timova redovno donose zanimljive i efikasne meceve i mada je playoff u pitanju, tesko je bilo odoleti ovako lepoj kvoti.

Link to comment

kao i uvek samo jako na cska over 83,5 pa šta bude. ako bude ko i prethodnih godina na f4 biće potop, ali teorijom velikih brojeva jednom mora doći. očekujem i fener preko 81,5 ali otom potom.

Link to comment

Pro Verceli gostuje kod Perudje. Dva kola do kraja, Perudji nista ne treba, Pro Verceli se bori za opstanak (bod vise od direktnog ispadanja). U poslednjih 10 utakmica ima celu jednu pobedu (podsetimo se Pribrama u slicnoj situacuiji - puko je 3:1 kod kuce :D ). Kvota 2.40. Na tacan rezultat 3:1 za Perudju je 23.  :D

 

Lens - Mec, poslednje kolo, Mec 3 boda i +6 bolju gol-razliku od Avra. Bod za siguran plasman u prvu ligu. Kvota na X nije smanjena.

 

Ne predlazem, daleko bilo, nista, samo glasno razmisljam.  :D

Edited by Nesh
Link to comment

Napokon izigrah ozbiljno 1 mec. Na Fener. Mnogo singlova. Sve pomereni hendikepi. 1Q mi treba 5, 6 i 7. Na HT 6, 7, 8, 9 i 10 i FT od 9 do 13. Kvote od 2.4 do 3.7. Ajmo Zelimire, puniiii

Edited by Timmy
Link to comment

Sto se mene tice, moze.  :D

Tampa 20tak utakmica nije imala X, a u poslednje 3 dva puta. Pingvini isto u poslednje 3 dve neresene. 

Link to comment

1Q udjose sva tri. Cak i sitno branjenje na Kucu +9.5. I upade u sred rupe :D. Sad branim malo i za HT i jurim rupu. Al svakako navijam da pune i dalje. edit: nisam branio ipak. Nije neka  granica, ocekuje se skoro pa egal cetvrtina

Edited by Timmy
Link to comment

izgleda da Mecu nije ni trebao bod za promociju,vidim da je ipak treci...najverovatnije se racuna medjusobni duel

 

Racuna se gol razlika. Sada imaju istu, ali je Mec dao vise golova pa je bolje plasiran. U medjusobnim susretima bolji je Avr. Avru je falio jos jedan gol za prvu ligu. 

Link to comment

Ovi Francuzi ni u zavrsnom kolu, ne mogu da odigraju efikasno. :yawn2:

Probacu sutra(danas u stvari), nesto od Nemaca(Dortmund, Bayern), Barsa, PSG, Napoli... Morace da se kombinuje, posto su kvote male, no valjda ta zadnja kola, mogu odigrati opusteno.

U svakom slucaju mi ostaje MLB, gde mi je procenat izlaznosti odlican. Jedini problem je sto je tesko sastavljati tikete, od samo jednog sporta. No kako fudbal dolazi lose, na kraju ce mi to biti jedini izbor.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...