Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Lepo krenuo Pribram. Primili su samo dva gola za prvih 15 minuta.  :isuse:

Mozda idu na prelaz 2-1.  :sleep:  

Edited by Nesh
Link to comment

Moguce da je Maribor prodao titulu. Ili je Mandaric ovima iz Velenja bas dao ogromne pare da uzmu koji bod,i ovi trcali ko navijeni.

Link to comment

Stara WTA dilema, moze li jedna jace da udara ili druga brze da trci :fantom:

Odigracu tu over 20.5. Isto cu dodigram na mecu Stricova-Bouchard moguce da taj meč ode u tri seta. Nadam se da če Genie pobediti

Link to comment

Da, Stricova-Busard je dusu dalo za 3s. Moze se cekati i neki rani brejk kanadske kucke, pa odigrati u lajvu na caricu Barbaru, cesto sporo pali, a nikad ne odustaje.

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/2, hokej 0/1, prodjose oba prateca MLB tiketa(potonji sa 18 kvotom je lepo legao). Kod fudbala sam previse mudrovao i naravno da sam lose odabrao. Razmatrao sam Plzen singl 3+, zatim i Midtjylland 3+ i na kraju odigrah ovo sto sam odigrao, za neprijatan pad. Norvezani nisu imali goru sezonu od ove, totalno nepozudani, nisu za ozbiljniju igru. MLB je doneo neugodno vece, koje se uz puno srece, zavrsilo odlicno. Hamels i Latos iznenadjujuce nesigurni, jos jedan over u Arlingtonu. Bumgarner fenomenalan, jedan primljen poen, a onda je bullpen kolabirao. Ocekivao sam da ce gosti kazniti propustene sanse domacina, no Giantsi nekako dobise na walk-off walk. Na pratecim tiketima je svasta doslo. Tampa je gubila 4-0, uspela da udje u hendikep(5-6). Detroit je naleteo na Scherzera, taman smanjise na 3-2, u 9. iningu. Syndergaard udario 2 HR, u pobedi Metsa 4-3. Hokej nije doneo nista dobro, Finci se obrukase, samo 3-0, protiv nizerazredne ekipe. Kako je pocelo,cinilo se da nista necu pogoditi. Na kraju zavrsih u minimalnom plusu, zahvaljujuci ovom duzem MLB tiketu; ne volim kada se cupam na skoro cistu srecu.

 

 

Fudbal

 

Young Boys-St. Gallen 3+

 

The Strongest-Jorge Wilstermann 3+

 

Kvote, 1.45, 1.51.

Bolje je da ne filozofiram previse; 3+, 5+, 7+, je oproban sistem, bolje je ne menjati ga. Young Boys ima fin niz efikasnih mecava. The Strongest je obicno neugodan domacin, Wilstermann ima odlicnu sezonu i sve su blizi tituli.

 

Propratni tiket, Ciclon 3+, Nacional Potosi 3+, Odense 2+, Rosenborg 2+. Kvota 3.22.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-NY Mets 1 (Kershaw-Colon)

 

Kvota 1.45.

Kershaw, 6-0, 1.34 ERA, protiv Metsa. Dosadasnji deo sezone, 4-1, 2.04 ERA, 0.77 WHIP. Colon, 2-5, 5.16 ERA, protiv Dodgersa. Ukupno, 3-1, 2.82 ERA, 1.12 WHIP. Kershaw jw imao cak 44 strajkauta, na poslednja 4 starta. Nakon 5 primljenih poena protiv Marlinsa, dopustio je ukupno dva, na prethodna dva nastupa. Na 6/7 startova, protivnici nisu dali vise od dva poena, dok on baca. Colon ove sezone jos nije dopustio vise od 3 poena na nekom mecu. Kershaw kod kuce, 2-1, 2.74 ERA, 0.65 WHIP. Colon na gostovanjima, 2-0, 3.72 ERA, 1.14 WHIP. Timski trend. Dodgers 5-5, Mets 6-4. Skor u seriji je 2-1 za tim iz New Yorka. Kershaw retko trokira i mada je Colon u odlicnoj formi, margina za gresku mu je mala veceras, te verujem da ce domacin poravnati skor u seriji.

 

Prateci tiketi, Detroit >9.5, Arizona <7.5 i Philadelphia 2, Boston >7.5, San Diego H2(+1.5), Arizona H1(+1.5), St. Louis >8.5. Kvote, 3.61, 12.47.

 

 

Hokej

 

Russia-Denmark 5+

Canada-Germany 6+

 

Kvota 1.85.

Russia ima izezetno jak tim, verovatno ce im se pridruziti Ovechkin, Kuznetsov i Orlov, nakon ispadanja Capitalsa iz doigravanja. Denmark ima par aktivnih NHL igraca, mada bi domacin trebao resiti utakmicu bez vecih problema. Canada je ofanzivno izuzetno jaka i sve osim ubedljive pobede bi bilo veliko iznenadjenje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Da, Stricova-Busard je dusu dalo za 3s. Moze se cekati i neki rani brejk kanadske kucke, pa odigrati u lajvu na caricu Barbaru, cesto sporo pali, a nikad ne odustaje.

Druze Malvo zasto raste kvota na Stricovu a pada na lepu kanadjanku. Lagano obe ruskinje over 20.5 ali sta to vredi kad sam umesto toga igrao na malu Gavrilovu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...