Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sada pogledah sastave, mada ce se to menjati, kako ekipe budu ispadale iz NHL playoffa.

Rusi su ektra jaki. Cesi vecinom imaju KHL/domaca liga tim, uz Tomasa Plekaneca iz Montreala i Pastrnaka iz Bostona. Canada ima sklepan tim sa ne bas upecatljivom odbranom, ali su tu Perry, McDavid, Marchand, Hall i jos par kvalitetnih igraca, te bi trebali biti opasni u ofanzivi. Finska ima zanimljiv miks igraca, KHL, domaca liga, te NHL i AHL; deluje da ce biti opasan protivnik bilo kome. Svajcarska nije kompletna, ali je to i dalje solidan tim; mozda imaju malo vise problema od ocekivanog, no vidim da se vratise i danas. Svedska ima tim koji pretezno igra u Evropi i solidan tandem golmana(Markstrom, Fasth). USA nema neka zvucna imena, no tu je jedna od najvecih njihovih nada, Auston Matthews(18 godina), clan Lionsa iz Ciriha. Slovaci su pojacani sa par NHL igraca, ne bas upecatljiv izbor igraca. Norvezanima igra Zuccarello iz NY Rangersa. Latvia i Kazakhstan imaju ekipe, gde skoro svi igraci igraju u istom timu(Dinamo Riga, odnosno Barys Astana), te im je uigranost glavni kvalitet. Danska, Nemacka, pa i Belorusija su solidne ekipe. Danci i Nemci imaju par dobrih NHL igraca. Belorusiju vecinom cine KHL igraci, sa dosta NHL iskustva, te im se mora pristupiti ozbiljno. Francuzi su medju slabijim ekipama u ovom rangu; golman Huet je najpoznatiji igrac ekipe(osvojio Stanley Cup sa Chicago Balckhawksima 2010. godine). Madjarska je sigurno najslabija ekipa ovde; tri igraca im igraju za, Linkoping, Kalpu i Slaviu iz Praga, ostalo uglavnom u lokalu.

Link to comment

U Mocartu Djokovic-Rober, igra gemovi I set:

 

7-8 kvota 2

9+ kvota 2.4

 

Gemovi II set

 

7-8 kvota 2.15

9+ kvota 2.25

 

Hvatajte dok ne promene

Edited by Malvo
Link to comment

Bas sam malopre gledao, na prethodnih 100 meceva Djovak je samo dvaput dobio 6-0 Is, i to oba puta protiv beskarakternog samoubice Marina Cilica. A jos je i prvo kolo posle Madrida, ne verujem da ce zapinjati kao blesav. I ovaj Francuz dobro servira i igra sezonu zivota. Ako ga bas rokne 6-0, i uz pomoc dobrog keksija, sirice se Monte Karlom miris sprzenog brokolija

 

Doduse, stavio sam ovo na tiket gde imam jos dva meca, a ovo mi potencijalno povecava dobitak za 3.000 ako dodje 9+

Edited by Malvo
Link to comment

Tipsarević - Berlocq 2

Dinamo - Slaven Belupo 1

Fakel Voronjež - Zenit II  1X

@2,34

 

Mađarska - Francuska >4,5

Nymburk(-36,5) - Pardubice 2

AEK - Olympiacos 2

@2,61 :kralj:

Ajde bar nešto kad me već sjebao fucking Fakel, a trebalo im da dohvate playoff.

 

Jihlava - Banik 1

Bryan/Bryan - Johnson/Querrey 1

Kolding - Aarhus 1

@2,36

 

Partizan - Javor 1

Hobro - Midtjylland 2

Maribor - Rudar 1

Zadar - Zagreb 1

@2,94

 

Iguodala >6,5

Đoković - Robert <17,5

Halep - Gavrilova 1

@4,04

Link to comment

MLB 3/4. Tanaka nalupan od strane Royalsa, ali se udaraci Yankeesa, pravovremeno probudise. U Bostonu ocekivana kanonada. St. Louis je pomalo neocekivano dosao do ubedljive pobede, no plus je prosao vec u 6. iningu. U San Franciscu se ponovila stvar od preksinoc; dosla je 2, ali bez overa, smor. Igras protiv dvojice startera, koji su totalno van forme i ne mozes da nalupas nijednog, neverovatno. Kombo je ponovo pao na Torontu. Ok plus, mada me nervira ovo padanje prebacivackih tiketa, na jednom paru.

 

 

Fudbal

 

Plzen-Jablonec 2+

Bodo Glimt-Valerenga 2+

Hobro-Midtjylland 2+

 

Kvota 1.71.

Tesko je naci efikasne meceve, u poslednje vreme, te odigrah 2+ kombinaciju.

 

Prateci tiket, Oriente Petrolero 3+, Bolivar 2+, Lillestrom 2+, Molde 3+, O`Higgins 2+. Kvota 4.94.

 

 

MLB

 

Texas-Chicago White Sox <8.5 (Hamels-Latos)

 

San Francisco-Toronto 1 (Bumgarner-Stroman)

 

Kvote, 2.00, 1.75.

Hamels, 1-0, 2.25 ERA, protiv White Soxa. Na nivou sezone, 4-0, 2.68 ERA, 1.22 WHIP. Latos, 1-1, 3.14 ERA, sa Rangersima. Pocetak, 5-0, 2.62 ERA, 1.19 WHIP. Hamels je proslog petka izdominirao i u Detroitu; 7 ininga, i samo jedan dopusten hit, uz 9 strajkauta. Latos je potpisan u februaru, za minorna 3 miliona i nakon 6 startova, i dalje je bez poraza. Vezao je dva starta, na kojima je primio po 4 poena(Baltimore i Minnesota). Podjednako je dobar i kod kuce, i na gostovanjima. Over/under trend, Texas 6-4, White Sox 7-3. Prva dva meca serije su donela rutinske pluseve(12 i 24 poena). Veceras nastupaju dosta bolji starteri, te verujem da mec moze ostati u 8.5 opsegu.

Bumgarner nije nastupao protiv Toronta. Dosadasnji deo sezone, 4-2, 2.93 ERA, 1.33 WHIP. Stroman takodje nema startove protiv Giantsa. Do sada, 4-0, 3.60 ERA, 1.02 WHIP. Bumgarner je vezao 3 pobede, mada je protiv Colorada primio 4 poena(2 njemu pripisana), uz 10 strajkauta; udaraci su okrenuli 0-4. Stroman ima dva odlicna starta u nizu, sa 17 Ks na 15 ininga(Rays, Dodgers), potonji bez odluke, iako je pustio samo 2 poena. Oba napada ne funkcionisu kako se ocekuje. Toronto dobija meceve i sa ovom kilavom ofanzivnom produkcijom, no protiv Bumgarnera, ce sigurno biti tesko, posto on ne daje previse sanse protivnicima. Bumgarner kao domacin, 2-1, 2.33 ERA, 1.07 WHIP; Stroman u gostima, 3-0, 2.74 ERA, 0.83 WHIP. Fiks trend, San Francisco 5-5, Toronto 7-3. Blue Jaysi su vec dobili seriju(vode 2-0), te verujem da ce Bumgarner doneti domacinu utesnu pobedu.

 

Propratni tiketi, Detroit H2(+1.5), NY Mets H2(+1.5) i Baltimore >8.5, Texas 1, Arizona >10.5, Tampa H2(+1.5), Detroit H2(+1.5), NY Mets H2(+1.5). Kvote, 2.40, 18.03.

 

 

Hokej

 

Finland-Hungary 6+

 

Kvota 1.39.

Prvo sam hteo ovo vezati sa necim, no posto je bolje ne komplikovati previse, nisam sitnicario za 0.01 odstupanje od minimalne kvote. Hungary deluje preslabo, kao sto sam i pretpostavljao. Ako ih je France napunila, Finland bi rutinski to trebala da uradi.

 

Vidim da su u Rimu zestoki rezultati, totalno nepogodljivo.

 

Link to comment

Ma idiotizam, lagano presao u prva dva. Zato mi je beloruska divljakusa ubila tiket od 17.000, dvoumio se izmedju 2:0 i 9+Is i naravno pogresno odabrao, kao i uvek.

Link to comment

Jedna potencijalno interesantna utakmica:

 

Raspali Pribram igra protiv Slavije. Dva kola pre kraja ima 2 boda vise od Sigme u borbi za opstanak, a Slavija zaostaje 8 i nema vise sanse da osvoji 4. mesto koje vodi u Evropu. Kvota 2.20 -2.30. Ohrabrujuce je, naravno, to sto Pribram u poslednjih 10 utakmica ima celu jednu pobedu (i to pre skoro dva meseca), a Slavija 2 poraza. Ukratko, mozda ih puste Slavija izvede kombinovani tim. HX (da Pribram pobedi sa golom razlike) je 4.40. Probacu na nekom drobljenom tiketu da mi ne bude krivo ako dodje. Pocinje u 18:15. 

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...