Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne, on ovo namerno radi.

 

Dva puta svesno posalje u aut, treci put ga Marej izjebe losim volejem, ali se ovaj odmah oduzi novim autom.

 

Ne znam zasto radi, ali je sramotno.

 

edit

 

Jebo ga Srdjan organskim krastavcem u dupe, otpao mi kaziprst kojim vise kliknem na njega. Sad i vise nikad

Edited by Malvo
Link to comment

Sta češ dobio čovek dojavu,da mora da specialno tebe da zajebe :).

 

Bolje ti je da ostaneš na wta kladjenju. Tu si mnogo jak.

Edited by Cash
Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 2/2, prodjose fudbalski i teniski(5.5 kvota) prateci tiketi. Fudbalom i jesam, i nisam zadovoljan. AZ, Barsa, Real, donese lake prolaze. Roma je prosla, par minuta pre kraja, no te srece nije bilo na Bolivaru. Defensor La Bocana i Sol de America dolaze na pratecem. Neke stvari sam mogao bolje rasporediti, tja. MLB dobro i srecno. Quintana je imao nesto problema u startu, stabilizovao se, da bi napad dao dovoljno za pobedu. Arrieta je imao najlosiji start u skorije vreme, 3 dopustena poena(2 njemu pripisana), te cak 4 walks, ali su ga udaraci pokrili; te je mec resen u 13. iningu. Ponovo je kombo bio blizu, no falio je malo bolji izbor. U subotu jednostavno nije bilo srece, ovo se prethodnog dana, u fudbalskom delu vec moglo selektirati bolje.

 

 

MLB

 

Miami-Milwaukee 1 (Jose Fernandez-Peralta)

 

Chicago Cubs-San Diego 1 (Lester-Vargas)

 

Seattle-Tampa 1 (Felix Hernandez-Moore)

 

San Francisco-Toronto >7.5 (Peavy-Aaron Sanchez)

 

Kvote, 1.40, 1.40, 1.65, 1.75.

Fernandez nije nastupao protiv Brewersa. U sezoni, 3-2, 4.28 ERA, 1.34 WHIP. Peralta, 4-1, 3.95 ERA, protiv Marlinsa. Do sada, 2-3, 7.50 ERA, 1.93 WHIP. Fernandez ima dosta strajkauta, 47 na 33+ ininga, ali mu je pitch count redovno visok i jos uvek nije bacao preko 6 ininga. Peralta je 1. maja, protiv danasnjeg protivnika, primio 5 poena, ali je napad Brewersa dao 14, te je zabelezio pobedu. Proveo je 5+ ininga na moundu, a zanimljivo je da nije imao nijedan strajkaut na tom mecu. Fiks trend, Miami 8-2, Milwaukee 4-6. 

Lester, 0-1, 2.92 ERA, protiv San Diega. Dosadasnji deo sezone, 3-1, 1.58 ERA, 1.05 WHIP. Vargas nije nastupao protiv Cubsa. Pocetak sezone, 0-1, 1.10 ERA, 1.35 WHIP. Lester je prekinuo niz od 5 kvalitetnih startova, protiv Piratesa; nije pustio run, ali je proveo manje od 6 ininga na terenu. Lester jos uvek ceka prvu pobedu na Wrigley Fieldu, 0-1, 2.21 ERA. Vargas pokusava da postane prvi picer Padresa, koji ce dopustiti 1 ili manje poena, na prva 4 MLB starta. Odlicno je otvorio sezonu, no napad je produkovao 7 poena ukupno, na njegova 3 starta, pa je i dalje bez pobede. Bilans pobeda i poraza, Cubs 9-1, Padres 6-4. Domacin daje dosta vise poena, sto je sigurno plus za Lestera.

Hernandez, 7-2, 1.90 ERA, protiv Tampe. Uobicajeno dobar start sezone, 2-2, 2.21 ERA, 1.25 WHIP. Moore, 1-1, 1.71 ERA, protiv Marinersa. Za sada, 1-3, 4.95 ERA, 1.21 WHIP. Felix se nije proslavio protiv stare musterije, Oaklanda, na prethodnom startu; cak 8 primljenih poena(4 nakon gresaka u polju, ne pripisuju se njemu), tokom 4 ininga. Na ostala 4 starta, nije primao vise od jednog poena. uz ukupan AVG protivnika od 0.204. Moore je takodje imao najlosiji start, u prethodnom terminu; 7 dopustenih runs, na 4+ ininga. Moore je u padu forme; 6 poena primljenih ukupno, na prva tri starta, 14 na naredna 3, uz 6 HR ukupno. Ucinak ekipa, 10 meceva unazad, Seattle 7-3, Tampa 6-4. Seattle definitivno igra bolje na strani(13-5, u odnosu na 5-7 na Safeco Fieldu), no bolji starter i opasniji napad, navode na 1.

Peavy, 3-2, 3.64 ERA, protiv Toronta. Ove godine, 1-3, 9.00 ERA, 1.90 WHIP. Sanchez nije nastupao protiv San Francisca. Start, 2-1, 2.82 ERA, 1.17 WHIP. Peavy je zatrpan, na dva vezana starta; 7 primljenih poena protiv Redsa, te 6 u duelu sa Metsima. Sanchez je na 4/6 nastupa, proveo bar 7 ininga na terenu. Odlican je na gostovanjima, 2-0, 0.86 ERA. Over/under ucinak, San Francisco 8-2, Toronto 2-8. Ova serija mi deluje kao dobra prilika, za budjenje udaraca Blue Jaysa. Onako dobra ofanzivna postava sigurno moze i mora produkovati bolje, od do sada prikazanog. Rotacija Giantsa je u krizi; Peavy veceras i Cain sutra, deluju kao idealne "zrtve".

 

Prateci tiketi, Washington 1, Toronto 2 i Cleveland 2, Baltimore 2 i Washington 1, Boston >8.5, Cleveland 2, Baltimore 2, Arizona >8.5, Seattle <7.5, Toronto 2. Kvote, 2.63, 3.15, 50.94.

 

Fudbalski tiket, Mjondalen 3+, Libertad Asuncion 3+, Deportivo Capiata 3+. Kvota 3.75.

Neka prvenstva su zavrsena, druga su pri kraju i sve teze je naci pouzdanu stvar za igru, pa ispratih danasnje parove samo jednim opreznim tiketom.

 

 

Link to comment

Ja sam zbog toga i batalio da igram fiks na fudbalu(osim nekog rekreativnog, dugog tiketa). To mora da dodje, je obicno sinonim za sigurnu propast(juce je recimo A. Madrid izgubio od ekipe, koja je vec ispala). Kada igram MLB, znam da nista nije skroz sigurno, plus je sezona duga, ima vremena za vadjenje, pa se nikada ne zalecem sa ulogom na pojedinacnom mecu. Plus se u kontinuitetu mogu naci bolje kvote za fiks igru, u odnosu na fudbal.

Link to comment

Dobro zverka razmišlja. Valjalo bi odigrati x2

 

A i Capitalsi bi mogli do pobede nocas

Edited by Cash
Link to comment

Ponedeljak sa nikakvom ponudom, al odigrase Svedjani i Danci kako treba:

 

 

 

Hvxzr5V.png 

 

 

 

:)

Edited by Nesh
Link to comment

Tipsarević - Berlocq 2

Dinamo - Slaven Belupo 1

Fakel Voronjež - Zenit II  1X

@2,34

 

Mađarska - Francuska >4,5

Nymburk(-36,5) - Pardubice 2

AEK - Olympiacos 2

@2,61

Link to comment

MLB 2/3(uz jednu kvotu 1), prodje i prateci MLB tiket. Cubsi odlozeni zbog kise. Fernandez i Marlinsi, manje-vise rutinski do pobede. Seattle je propustio dosta sansi za poentiranje, no Felix je bio dovoljno dobar, da ekipi pruzi sansu, dok napad ne proradi. U San Franciscu su 2 i over, bili podjednako verovatni i ja naravno odabrah pogresnu stvar. Tu je na zalost pao i kombo. Par propustenih prilika za poene, sa punim bazama, na obe strane, te kasnije nije bilo sanse za plus. Washington i Toronto, prodjose u fiksu na pratecem. Fin bilans, sve u svemu; nije neki ogromantan plus u pitanju, no ja uzivam u svakom kladionicarskom danu, koji donese zaradu.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Kansas 1 (Tanaka-Medlen)

 

Boston-Oakland >9.5 (O`Sullivan-Manaea)

 

LA Angels-St. Louis >7.5 (Santiago-Leake)

 

San Francisco-Toronto >7.5 (Cain-Happ)

 

Kvote, 1.55, 1.80, 1.80, 1.70.

Tanaka nije nastupao protiv Royalsa. Do sada, 1-0, 2.29 ERA, 0.92 WHIP. Medlen, 0-1, 6.35 ERA, protiv Yankeesa(5+ ininga). Ukupno, 1-3, 6.85 ERA, 1.84 WHIP. Tanaka je ostao bez odluke protiv Baltimora, proslog cetvrtka; 8 ininga, bez primljenog poena, no njegovi saigraci takodje nisu dali nijedan poen, te je izasao na 0-0. Medlen je vezao 3 poraza; potonji start, katastrofalan, 9 primljenih poena, tokom 2+ ininga sa Nationalsima. Timski trend, Yankees 3-7, Royals 3-7. Cini se da domaca ekipa, polako nalazi formu; napad pre svega, posto je rotacija relativno korektna. Yankeesi su dobili 3 od posledjih 5 utakmica, tanaka je vrhunski picer, te ocekujem jos jedan 1 ovde.

O`Sullivan, 0-2, 3.31 ERA, protiv Oaklanda. Presek sezone, 0-0, 9.00 ERA, 2.00 WHIP(1 ining). Manaea bez iskustva, protiv Red Soxa. Pocetak, 0-0, 7.20 ERA, 1.60 WHIP. O`Sullivan menja Owensa u rotaciji. Prethodne sezone se nije proslavio, kao clan Philliesa, 1-6, 6.08 ERA, na 13 startova. Manaea ce pak imati 3. MLB start, i dalje je bez pobede. Na oba starta je dopustao po 4 poena, na 5 odigranih ininga. Over/under bilans, Boston 5-5, Oakland 6-4. Boston sve bolji u ofanzivi, Athletics su produktivniji kada gostuju.

Santiago nema startove protiv Cardinalsa. Za sada, 2-1, 3.58 ERA, 1.22 WHIP. Leake takodje bez meceva protiv vecerasnjeg rivala. Na nivou sezone, 0-3, 6.03 ERA, 1.34 WHIP. Santiago je protiv Brewersa proveo na moundu 5+ ininga, uz 3 pustena runa, bez odluke. Bacao je minimum 5+ ininga, na svim dosadasnjim startovima. Leake ima visok ERA, jer mu se cesto desava, da primi veci broj poena, u jednom iningu; 4 puta je primao 3+ poena, u jednom iningu. Presek poen ucinka, Angels 5-5, Cardinals 6-4. Serija koja tradicionalno donosi efikasne meceve, plus danasnji matchup deluje izgledno za over.

Cain, 0-1, 3.52 ERA, protiv Toronta. Ukupno, 0-4, 7.84 ERA, 1.71 WHIP. Happ, 0-4, 6.75 ERA, protiv San Francisca. Do sada, 4-0, 2.50 ERA, 1.18 WHIP. Cain je prvi put u karijeri otvorio sezonu sa 0-4. Na prethodnom nastupu je nalupan na Coors Fieldu, 4 ininga, 8 runs. Obicno je dobar u mecevima izmedju konferencija, 9-1, 3.01 ERA. Happ ima niz od 16 startova, na kojima nije dopustio vise od 3 poena(jos od 16. avgusta prosle godine). Bacao je 6 ininga, na svakom ovosezonskom startu. Nije tako ubedljiv u mecevima sa NL timovima, 4-5, 5.04 ERA, 15 startova. Trend poena, 10 meceva unazad, San Francisco 6-4, Toronto 2-8. Ponovicu istu stvar, kao i juce, udaraci Blue Jaysa mogu i moraju bolje; nadam se da se nece ponoviti nocasnja tekma.

 

Prateci tiketi, Washington >7.5, Arizona >10.5 i Washington 1, Boston 1, Pittsburgh >8.5, Miami 1, Cleveland H2(+1.5), Baltimore >8.5, Arizona >10.5, Toronto 2. Kvote, 3.06, 63.89.

 

Teniseri se vracaju na staro, vidim da je Cuevas vec porazen; mada je tu dovoljan i jedan dobitni tiket nedeljno, sa ovim stilom igre.

 

 

Link to comment

Prijatelj koji baš prati hokej mi reče da su danas Francuzi protiv Mađara "easy money". Navodno su Mađari zalutali na takmičenje.

Na 3-way marketu kvota je 1,45. Počinje u 19:15h.

Link to comment

Nije ni meni jasno, kako su oni dospeli u A grupu. Ja ne igram fiks na hokeju bez vinera, a nemam ideju sa cim da vezem. 5+ mi je upitan, ipak je kod Francuza najbolji igrac ekipe golman.

Link to comment

Ja ne pratim hokej uopšte. On dečko to baš prati, i javio mi je da singliram Francuze (malo jače), kao i Slovake u hendikepu protiv Nemaca, hendikep -1,5, kvota je bila 2,25. Slovake nisam dirao, a Francuze sam odigrao nešto jače.

Znam da on dobro gađa hokej, imam poverenja u njega. Pošto danas počinje SP videću ovih par dana kako će gađati pa ću možda sve njegove tipove da ispratim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...